REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

kto wie?

# Duśka

28.02.2004 18:27

Poszukuję firmy lub ekipy budowlanej do postawienia domu od podstaw, ale tylko sprawdzonej. Kto wie o takiej proszę o informację. Duśka

# viki

28.02.2004 18:31

Nie ma takiej, chyba, że chcesz zabulić pośrednikom. Kto inny muruje, kto inny kładzie dach, a jeszcze inna ekipa wstawia okna. Potem podłogi, elektryka itp. Możesz zlecić caly dom jednej firmie, która sprowadza ci poszczególe ekipy, ale to podraża koszt budowy domu średnej wielkości o ok. 30-40.000.

# Duśka

28.02.2004 21:32

No dobra: stan surowy otwarty. Macie kogos godnego zaufania? Duśka.

REKLAMA

# zbyle

29.02.2004 12:42

jedynie sprawdzeni są górale; najtaniej i najlepiej..
jeśli niemasz namiarów to zrób tak jak ja - pojechałem na podhale i znalazłem ekipę;

 Olena

01.03.2004 08:41

Duśka gdzie sie budujesz i kiedy? Ja musze rozbudować dom... może jakoś wspólnie znajdziemy coś porządnego i taniego? :)

# asix

01.03.2004 12:51

Mam niezawodnego elektryka oraz ekipę od tynków gipsowych, płyt itp. oraz b. dobrych i tanich posadzkaży- jeśli jesteś zaineresowana, daj znać, gdzie Ci przesłać namiary. Hydraulika też mam, ale nie polecę, bo sama się z nim użerałam przez pół zimy, bo mi zainstalował za mały grzejnik w sypialni i musiałam marznąć!

REKLAMA

# ka$ka

03.03.2004 08:30

Duśka, mam namiary na górali. Budowali dom znajomej i jest zadowolona. Ekipy budujące mój dom mogę podać, jako te od których należy trzymać się z daleka. Znalazłam za to przyzwoitego faceta od hydrauliki, CO itp. Montował mi tez odkurzacz centralny. Może nie robi zbyt szybko, ale porządnie.
Mój tel: 0-606148434 służę informacjami.
Aha, twoja mikstura czosnkowa działa rewelacyjnie.
Pozdrawiam
Ka$ka

 07

03.03.2004 13:39

Jeśli jeszcze nie wiesz- w siedzibie "Gazety", ul. Czerska 8/10 w sobotę i niedzielę 11-17 odbędzie sie kolejna giełda mieszkań, domów i projektów (trzeba wziąć ze soba sobotnie wydanie "Gazety")- pracownie projektowe, przedstawiciele banków, doradcy finansowi z Expandera, wykłady specjalistów. Może nie zaszkodzi się tam tez wybrać...?

# Duśka

03.03.2004 13:45

Dzięki za zainteresowanie. Jeśli skorzystam na pewno odezwę się pod wskazane kontakty. Dzięki. Duśka

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy