REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# magda76

23.05.2016 19:56

Konsekwencja zabudowywania każdej wolnej przestrzeni betonowymi klockami.

# StudentT

28.05.2016 12:12

Tak, najlepiej wybić ludzi aby dzilie zwierzatka miały więcej przestrzeni. Lewacka logika lekceważąca ludzi...

# coffee

30.05.2016 13:27

Dziki od roku niszczą ogrodzenia na Zabielskiej. Na Poprawnej praktycznie codziennie je spotykam. Na Kadetów też kilka razy w tygodniu. Na przystanku Pielegniarek na ul. Lucerny też były 3 sztuki. Na Borowieckiej 12 sztuk pół roku temu.
Postawienie tabliczek nie zwiększy bezpieczeństwa na drogach, natomiast zdejmie odpowiedzialność finansową z zarządcy drogi więc nie tędy droga.
Jeśli chodzi o dziki na spacerze to nie ma co się bać, bo dzik ma bardzo słaby wzrok i fenomenalny węch. Nie atakuje ludzi, bo mu nie zagrażają. Zdarzało mi się spotykać dużego dzika w nocy w odległości ok 2-3 metrów i w ogóle nie był zainteresowany kontaktem. Wyjątek stanowią samice z młodymi, ale to tylko na wiosnę i tylko gdy człowiek reaguje nerwowo i gwałtownie co może być odczytane jako atak na młode. Wystarczy się spokojnie oddalić i po kłopocie.

REKLAMA

# Bella

01.06.2017 21:55

Mieszkam tu od zawsze. Kiedyś- patrz 30 -20 lat temu nie było dzików w okolicy i nie wolno zrzucać winy na ludzi,że wyrzucają pokarm-dlatego dziki przychodzą. Dziki wywracają do góry nogami las przy ul. Bielszowickiej i Obiegowej, nikt tam jedzenia nie wyrzuca-same ryją. O zawał serca przyprawić może ekipa około 15 sztuk , ryjąca właśnie w nocnych porach. Odyńce ponad metr wysokie-coś niesamowitego-nie widziałam w życiu takich wielkich dzików. Nikt z tym nic nie robi. Mam nadzieję,że nie zdarzy się żaden wypadek. Dziki potrafią być bardzo groźne. Tym razem to nie my wtargnęliśmy na ich terytorium tylko one na nasze.

 Anna Morovy

09.08.2017 14:19

nie wiem co się dzieje, ale tych dzików jakby więcej z roku na rok. Niedawno byłam u znajomych na działce i wieczorem nawet nie szło się ruszyć nigdzie, bo wszedzie te dziki...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy