REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Utrzymanie Modlinskiej

# kierowca

29.12.2005 11:30

Wracam wczoraj -póżno po23.00 i widze obłęd dwie piaskarki sypią sól naulice gadzie nie ma sniegu ani ujemnych temperatur.Czy to nie rozrzutność ?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.12.2005 12:32

A potem slyszymy te dramatyczne komunikaty, ze jakis pijak po powrocie do domu pobil zone, bo zupa byla za slona...
Dobrze, ze to zauwazyles, w takich przypadkach, to wiele wyjasnia !

# Marian

30.12.2005 12:05

Aktualnie z powodu dużego popytu sól zniknęła z półek sklepowych. Z tego powodu pobicie żony miało inny powód.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

30.12.2005 12:07

Marian ? Mama rozumie, ze sie cieszysz ?

# śnieżynka

31.12.2005 15:00

No widzisz kierowca jak twoje podatki marnotrawią.
A od wczoraj sypie i sypie, a piaskarek jak na lekarstwo.
I jak tak dalej posypie to zasypie tak jak w 1978.
A wiesz kierowco jak wtedy wyglądały ulice????

# ginter

01.01.2006 14:44

tutaj też ta gwiazda osiedlowego forum-matka sławka.znowu sukces niestrudzonej tropicielki wsioków.zdemaskowała kolejną szowinistyczą męską świnię która nie rozumie że ta zupa celowo miała dużą zawartość soli.na szczęście jest ona.ta korpulentna osóbka bryluje z właściwym sobie wdziękiem tropi,wskazuje swoim tłusciutkim paluszkiem,napomina uświadamia.dobrze że jest.ma nas kto poprowadzić i pokazać co dobre.aż dziw bierze że nie uraczyła jeszcze tej strony jednym z tych genialnych w swojej zawartości utworów,z cyklu "menopauza i otyłość jako obciążenie psychiki i wpływ na jażń"szwiniści i wsioki(miedzy innymi ja)uważajcie ona tropi ciągle,ma czas i chęci napędza ja potężna wewnetrzna machina której paliwem są kompleksy.nie wychodzi z domu dla bezpieczeńswa publicznego.siedzi całymi dniami przed komputerem na specjalnie wzmacnianym krzesełku(tusza)i......tropi.a ma po temu predyspozycje:jest sprytna i piekielnie inteligentna ,to ona ostatnio odkryła jak to się stało że wstaliśmy rano a tu snieg leży-z nieba spadł .tak tak ignoranci to ona wyjasniła.jest po prostu genialna czy genialnie prostacka czy jakoś tak.uwaga teraz nastąpi ostra jak musztarda kozacka riposta lub co gorsza poemat.patrzcie i uczcie się.

REKLAMA

# marianowa

02.01.2006 12:37

ginter, super to napisałeś, ale czy ona z tego skorzysta i zmieni się......w człowieka? Raczej nie sądzę.........

# ginter

02.01.2006 13:41

dzieki "marianowa".pytasz czy ona się zmieni.raczej postawiłbym pytanie inaczj :czy w takim stanie psychiki mozliwa jest jeszcze zmiana.wiesz jak jest problemy ze sobą,nieudacznictwo życiowe-musi gdzies odreagować.próbowała w spożywczym ale jej nikt nie zauważył,upominała psy na trawnikach i co dalej srają,nikt na nią nie zwraca uwagi.a tutaj ktoś tam zawsze odpisze.ty czujesz"marianowa"jaki to trzeba mieć śmietnik w głowie żeby pisać tak jak ona/on?myśli że przestawi szyk zdania doda ze słownika parę górnolotnych określeń i już jest dar dla ludzkości.ja myślę podobnie jak kolega "artur"niech lepiej wymieni baterie w wibratorze tylko ja sugerowałbym w tym analnym.pozdrawiam ginter
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break