REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

E-4 i Porajów

# Pasażer

27.12.2005 20:46

Ktoś wie dlaczego skasowali przystanek Porajów dla E-4? Czytałem, że to Urząd Dzielnicy dogadał się z ZTM i tak postanowione. Jakie były za tym argumenty to nie mam zielonego pojęcia...Może dziennikarze Echa coś o tym wiedzą, a jak wiedzą to niech napiszą. Pozdrawiam

# Marian

27.12.2005 20:47

Statystyka przeważyła. Na Porajów wsiadało zbyt mało pasażerów.

# Pasażer

27.12.2005 21:23

I pewnie teraz więcej osób będzie zasuwało na Porajów? I co to da. Tylko dłużej będzie jechał...

REKLAMA

 ragozd

28.12.2005 09:26

pasazer - autobus dla jednego klienta nazywa sie taksowka - nie E-4 :P
Zostala zmieniona trasa - omijajac zakorkowana mysliborska buspasem, e-4 zarobi kilka minut w godzinach szczytu.

 Rudolf

28.12.2005 12:54

I Ty w to wierzysz? Ja sądzę, że na jedno wyjdzie.

# Wiesław Walendziak

29.12.2005 08:10

oczywiście że będzie lepiej, zamiast stać na myśliborskiej przed rondem E-4 pomknie prosto na Modlińską na której wymalowany buspas nie pozwala zagnieździć się tam samochodom osobowym :-)

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

29.12.2005 10:27

Prosto na Modlinska... ach, ach, jakze nie uchodzi byc takim egoista, Wiesku, Ty... no, no...
Najmilsi Nasi !
Teraz, w koncu 2005 roku, niech Bogu beda Dzieki, ze to byl taki dobry i laskawy rok, pragniemy zainspirowac Was mysla o naszych Rodzicach, ludziach starszych, ktorzy niejednokrotnie cierpia z powodu roznych schorzen... na przyklad dysfunkcji narzadow ruchu.
Serce nam bije mocniej i lzy plyna ze wspolczucia, gdy Ty Wieslaw, nasz Bracie, tak lekce rzuczasz sobie to ....
"pomknie do Modlinskiej "
Az Moj Maz, Moj Kochany Edek lezac na kanapie w stolowym krzyczy teraz przez metraz naszego spoldzielczego mieszkania:
'' A dlaczego k....a przy przychodni lub przy Urzedzie nie staje ! "
...i tak klnie, az wstyd przynac, niech Mu Pan Bog wybaczy, temu mojemu Edkowi, te slowa !
No wlasnie Drodzy. Pomyslmy.
Dlaczego E4 mialby nie stawac przy:
1. Chamapionie, przy naszym osiedlowy Super Markecie, skad blisko i do wspomnianego SAMu, i do Osrodka Zdrowia, gdzie na chorych czekaja rzesze specjalistow roznych dziedzin... ? Hm?
2. Przy Urzedzie na Modlinskiej, jako alternetywna przesiadka dla mieszkancow: Legionowa, Wieliszewa, Jablonny, Zegrza, Jachranki, Debego, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pultuska, Serocka, Pomiechowka,Modlina Twierdzy, Nasielska, Sierpca, Raciaza... Czy Oni wszyscy musza wsiadac na Ekspresowej ? W takim tloku ?
3. A przeciez, gdy ktos ze starszych zapomni wysiasc przy Championie, aby dojsc wygodnie do Przychodni, to co ? Bedzie sie od Ekspresowej mial niby wracac ? Albo do Urzedu po zapomoge na chleb bedzie jechac babcia...
Az myslec o tym nie moge, tak sie teraz wzruszylam...Boze, bede plakac !
Miejcie zatem Boga w sercachi nie mowcie, ze moze 144 jechac !
I tak spojrzcie szerzej na ten problem.
I wspolnie wystapmy o korekte trasy i wiecej przystankow dla E4.
Wtedy z pewnoscia na jedno wyjdzie, albo nawet i lepiej bedzie.
Jak myslicie ?

# element zakorzeniony

29.12.2005 11:53

ja mam rodzine w sierpcu i w legionowie i jeszcze w pod nasielskiem i myśle że nic by sie nie stało gdyby e-4 jeździł od kościoła w jabłonnej, po porannej modlitwie łatwiej by było znieść trudy dojazdu...
... uprzedzam sprzeciwy - rzecz jasna przez nowodwory i tarchomin by jeździło, skręcając w mehoffera potem przy bomi i do światowida a potem staro traso do myśliborskiej i nowo do ratusza a potem przelotowym bus pasem

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.12.2005 14:11

...Do metra !
Ciekawe jak za 10-15 lat E4 bedzie ''latac'' pod Hute ? No co...
Pojedzie pewnie prosto trasa przez Most Grota do Broniewskiego, tam da w prawo i dalej do Reymonta , w Reymonta tez da w prawo i potem w lewo, w Wolczynska, prosto kolo Cmentarza na Wawrzyszewie podjedzie do Nocznickiego i dalej to juz prosiutko, na petle... het az pod sama stacje Mlociny.
A wracac moze Przy Agorze.
Dobrze, ze od tylu lat w Warszwie buduja metro w ( w prawie )jednym miejscu. Korekty trasy beda niewielkie. Glupi zrozumie.

REKLAMA

# chodząca depresja :-)

30.12.2005 10:14

śledzisz mnie nadal matuś czy za mały na ciebie jestem? :-)

 Matka_Sławka_z_Gdańska

30.12.2005 14:19

...za maly ? ....za duzy ?
Najwazniejsze, zebys nie byl za luzny !

# chodząca depresja :-)

30.12.2005 15:11

kto cie tam przyjął do pracy ja sie zastanawiam? w każdym razie wszystkiego najlepszego w nowym roku
a luźny...? hmmmm jestem, we wszystkich możliwych znaczeniach tego słowa, tłumacz sobie to jak chcesz

REKLAMA

# tubylec z Ochoty

30.12.2005 15:27

Dobra to ile masz tego luzu na zbyciu?

 Matka_Sławka_z_Gdańska

30.12.2005 15:28

Wszystkiego Najlepszego ...

# artur

02.01.2006 13:04

matuś to znowu ja przepraszam i proszę dalej:wymień baterie w wibratorze świat stanie się znośny.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break