REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

UFO nad Wawrem?

# obserwatorka

18.10.2019 22:18

Dziwny, reflektor wisiał nieruchomo kilka godzin po zachodniej stronie ulicy Patriotów. Prowadziłam obserwacje 15.X.2019 od 19 do 24. Moje stanowisko było na północy - za ul. Lucerny. Obiekt znajdował się na południu (ode mnie) świecił w kierunku wschodnim - jakby w stronę Międzylesia. Strumień wachlarzowy barwy błękitnej był tak jaskrawy, że nałożyłam dwie sztuki przyciemnionych okularów. Mimo to długo nie mogłam patrzeć, podrażnione oczy łzawiły. Obserwacje prowadziły też helikoptery i samoloty. Rejsowe samoloty wyraźnie omijały to dziwne światło...
Robiły zwrot w stronę lotniska po bardzo dużym łuku i to na wysokim pułapie. Codziennie widzę te manewry przez okno, więc mam porównanie. To wyglądało jakby reflektor pod kątem ok. 45 stopni omiatał konkretny teren. Z boków wydostawał się słabszy strumień żółtawego światła. Poniżej tej świecącej tarczy dało się zauważyć słabe odbicia, bardziej z prawej jakby mrugające naprzemiennie. Wyglądało, że ten reflektor na czymś stoi. Dysponuję fotkami zrobionym (niestety) komórka. Na zdjęciach o wiele niżej są też latarnie, a z prawej strony, o wiele wyżej księżyc. O pomyłce nie może być mowy. Balon odpada - obiekt stał kilka godzin nieruchomo. Dziwne też, że moje wpisy na ten temat umieszczone w Interii ZNIKNĘŁY.
Co to było? Manewry? Test na panikę ludzi? A może awaria UFO?
Było tak cicho, jak makiem zasiał... Nie słyszałam żadnego psa - a słyszę je codziennie.
Czekam na odzew, może ktoś z Was też obserwował to zjawisko.

# Laura Pe

24.10.2019 09:43

Myślę, że to zwykły przypadek, skoro widać od Ciebie lotnisko i codziennie masz do czynienia z manewrami. Być może był to jakiś nowy rodzaj transportu, dron z mocnym światłem... Jeśli samoloty widocznie omijały punkt, to z pewnością był bezpieczny dla otoczenia. Podobną sytuację miałam kiedyś https://megaprzeprowadzki.pl/artykuly/przeprowadzka-z-mieszkania-do-domu/ na wsi. Widziałam dziwny obiekt oświetlony na niebiesko, jednak okazał się poblaskiem z reflektorów, który odbijał się od cząsteczek mgły - pogoda była wtedy średnia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break