REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Konsumik

15.09.2020 08:25

Niestety oferta galerii jest coraz słabsza. Mały wybór gastronomiczny, brak sklepu remontowo-budowlanego czy jakiegoś tańszego meblowego. Władze galerii usiłują przyciągnąć jakimiś marnymi atrakcjami , ale przy kiepskiej ofercie handlowej to nie pomoże.

# Czytelnik

15.09.2020 11:09

Zgadzam się z powyższym - brak sklepu z narzędziami dla panów, aby chociaż spędzić czas, kiedy druga połówka robi shopping. Po drugie, po co tam sklep sieci Carrefour, skoro jest drugi, o zbliżonej powierzchni vis a vis Galerii. Tak więc, od razu dziwaczny zestaw sklepów, z których w dodatku część uciekła stąd jeszcze w poprzednich latach. Po trzecie, wielkość sklepów - np. Empik - prawie niczego nie ma od ręki (poza aktualnymi bestselerami). Mało miejsc, gdzie można w spokoju posiedzieć przy stoliku i porozmawiać. Ponadto, fatalne parkingi - albo dwa piętra pod górę i potem ostro w prawo albo slalom w podziemiach, na co idzie sporo paliwa. Dziwna estetyka - czego symbolem były te czarne, nieodróżnialne łatwo od siebie logotypy - typowy przykład jak wizja bierze górę nad zdrowym rozsądkiem. No i pandemia. Reasumując, od początku kiepska koncepcja i stąd, niektórzy częściej jeżdżą do Arkadii (Leroy Merlin) lub na Targówek (Castorama) czy Młociny (więcej sklepów). Ciekawe, czy będzie to pierwsza galeria w Warszawie, która zbankrutuje?

# dfdgswww

15.09.2020 20:32

Fort Wola już kiedyś zbankrutował ;)
Ja do Północnej nie chodzę póki trwa terror wobec normalnych ludzi, którzy nie zgadzają się na faszystowskie kagańce.

REKLAMA

# swed

18.09.2020 08:56

#dfdgswww napisał(a) 15.09.2020 20:32
Fort Wola już kiedyś zbankrutował ;)
Ja do Północnej nie chodzę póki trwa terror wobec normalnych ludzi, którzy nie zgadzają się na faszystowskie kagańce.

i bardzo k.... dobrze, nie chcę spotykać oszołomów bez masek. Siedź na d.... w domu i się nie wpieprzaj normalnie myślącym w życie.

# Łojciec

18.09.2020 17:34

Brak sklepu ze śrubkami. Również mnie tam nie ciągnie.
A pozabijane plakatami witryny dobrze nie wróżą. Upadła galeria pośród zielska to fatalna reklama dla tutejszej niskocennej "substancji lokalowej". Toteż zanośmy błagania o utrzymanie żywota tego interesu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe