REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Marzena

15.10.2014 07:29

Albo skręciła do Białołęckiej! Tak niewiele, a pozostaje marzeniem.

# motorniczy

15.10.2014 13:09

"W ramach nadchodzącej akcji przyspieszania tramwajów Zarząd Transportu Miejskiego wprowadzi na Annopolu trzy przystanki na żądanie.", które są ujęte w minutowych rozkładach jazdy (tworzonych przez ZTM) zatem tramwaje będą musiały się toczyć (nie zatrzymując się na tych przystankach) co będzie bez wpływu na prędkość podróżną i tzw. "przyspieszenie".
Jeśli motorniczy przyspieszy kurs tramwaju pomimo obowiązującego go minutowego rozkładu jazdy a "dobrotliwy" ZTM takiego motorniczego "namierzy" (poprzez swoich kontrolerów) ów motorniczy poniesie konsekwencje słuzbowe.
Zatem szanowni pasażerowie - jest to tylko propaganda firmy ZTM mająca na celu nie wiadomo co o czym powinniście wiedzieć.

# dziękuję

16.10.2014 21:39

Ciekawie napisał motorniczy.
Myślę, że jest to najprawdziwsza prawda ponieważ brak dyskusji a temat powoli przechodzi do niebytu.

REKLAMA

 tarantula01

16.10.2014 23:56

Ja myślę, że wraz z przystankami na żądanie korekcie (skrócenie) ulegnie całkowity czas przejazdu tramwajem wg rozkładu. Inaczej to nie ma sensu.
Wojciech Tumasz

 tarantula01

16.10.2014 23:56

Ja myślę, że wraz z przystankami na żądanie korekcie (skrócenie) ulegnie całkowity czas przejazdu tramwajem wg rozkładu. Inaczej to nie ma sensu.
Wojciech Tumasz

# znawca

24.10.2014 10:08

Na trzech przystankach, to ze 3 min urwą

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024