REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Sebastiian

25.07.2016 13:57

Codziennie korzystam z 10 lub 11 (obecnie zawieszona) lub 71, dojazdy do http://cv5.pl/list-motywacyjny/grafikkomputerowy/ i rano jest nieźle - częstotliwość kursowania ale po południu już nie jest tak różowo, długo się czeka na tramwaj.
Mam nadzieję ze szybko się uporają z nową trasą a mianowicie ulicą Kasprzaka tak jak było przed laty.

# Katarina

25.07.2016 14:52

71 to teraz moja super linia - Po południu jest prawie idealna (prawie bo mogłoby być cześciej) ale jest ok- szkoda że to nie jest stała zmian :( - a dodam jedę z bemowa na służewiec - może długo ale dla mnie liczy się fakt że nie muszę się przesiadać :)

# 35linia

25.07.2016 19:22

Wydłużcie 35 do pętli Górczewska, bo teraz ta linia nie obsługuje Bemowa, a tylko jego początek.

REKLAMA

# zjelonek

27.07.2016 09:23

Argumenty o punktualnosci są bez sensu bo taka punktualność jest wazna tylko dla urzedniczej statystyki i jako bat na kierowców/motorniczych, dla pasażera wazny jest czas dojazdu wiec lepiej poczekac na opóźniony kurs i dojechać bezposrednio niż tracic po 10 minut na przesiadkę.
Więc 11 powinno jeździć z Tarchomina - jak nie ma miejsca na petli Służewiec to na Wyscigi w miejsce 10 , a 10 niech zawraca na zwrotnicach na Prostej.
Ale pewnie jak zwykle w ZTM - NIEDASIE...

# powatowy

27.07.2016 15:23

Gdyby 11 dojeżdżała do samego ONZ to już by było fajnie bo możnaby łatwiej przeskoczyć w tramwaje na Mokotów i Służewiec niż z Daszyńskiego...

# pasażer

28.07.2016 12:18

Do samego ONZ byłoby trudno, bo tam nie ma jak zawrócić ani zmienić kierunku. Ale gdyby zostawili chociaż do Kieleckiej, to już byłoby b. przydatne. Tyle że dla ZTM priorytetem jest nakarmienie metra pasażerami, to dla tych statystyk linie tramwajowe i autobusowe są cięte przy rondzie Daszyńskiego.

REKLAMA

# Gośka

29.07.2016 14:40

Jak dla mnie to super połączenie. Bez problemu w lipcu dojeżdżałam do szpitala MSW na Wołoskiej. Bez przesiadek. Szkoda, że linia nie będzie stała :(

# wj_2000

18.08.2016 19:50

Prosta w okolicy ONZ jest tak szeroka, że zawrotka dla 11 zmiesciłaby się tam bez kłopotu. Gdy si3 o niej zaczęło mówić, byłem przekonany, że tam właśnie powstanie, czyli jeden przystanek dalej niż faktycznie jest.
Różnica między rondem Daszyńskiego a ONZ byłaby kolosalna dla bardzo wielu pasazerów.

# tezeusz

04.09.2016 09:03

Nie jeżdżę często 11 czy 71 w stronę centrum, ale zgadzam się, że koniec trasy na Rondzie Daszyńskiego to nieporozumienie.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA