REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Nickt

01.09.2024 22:09

To, że karetka poruszała się na sygnale to nie znaczy, że miała pierwszeństwo, bo nie miała skoro przejeżdżała na czerwonym świetle.

# Czarek

02.09.2024 07:09

#Nickt napisał(a) 01.09.2024 22:09
To, że karetka poruszała się na sygnale to nie znaczy, że miała pierwszeństwo, bo nie miała skoro przejeżdżała na czerwonym świetle.
Ty to udajesz czy nie wiesz że głupi jesteś? Zanim się wypowiesz sprawdź przepisy...

# Donkonreo

02.09.2024 07:55

Gosciu ale to ze karetka jedzie jako pojazd uprzywilejowany to na czerwonym nie może wjechać jak by miala zielone. To karetka musi zachować ostrożność a nie bezpańsko jechać

REKLAMA

# DOMINIK

02.09.2024 10:11

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje
tel. 664694990

# Sąsiad

07.09.2024 01:33

Jako miszkaniec tej okolicy od kilku lat, próbuję sobie wyobrazić ten fragment drogi. Czy tylko ja mam z tym problem? Przecież Lazurowa jest równoległa do Powstańców. W jaki sposób jej fragment może być skierowany w stronę Powstańców?
"... ulica Lazurowa jest zablokowana od ul. Obrońców Grodna do ul. Narwik w kierunku Powstańców Śląskich...."

# Jankoś

11.09.2024 07:55

kierowcy z blachami "WZ" to bardzo slabi kierowcy i tak było tez w tym przypadku. Pędkosć z którą poruszala sie osobówka musiała byc powyżej dopuszczalnej jesli taki był odrzut...

REKLAMA

# bartek88

11.09.2024 07:57

Cieszyc się ze nikt na pasach nie stał bo by zginął postronny człowiek. Kierowcy z blachami " WZ" zacznijcie myśleć na drodzę. Droga to nie pole że ja kuń bezmyslnie mozna jedzić
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA