REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Jarek

07.05.2014 16:15

Byłem polecam! BARDZO fajna impreza!

# xson

07.05.2014 16:23

#Jarek napisał(a) 07.05.2014 16:15
Byłem polecam! BARDZO fajna impreza!

To prawda frajda dla dzieciaków i nie tylko, polecam przejażdżki czołgami

# wyborca

07.05.2014 16:25

Radny Korowaj to ma rozmach, czołgiem przerywa czerwoną wstęgę!!!!!!!!!!!!!!! hihihi :D

REKLAMA

# Rum

07.05.2014 16:32

Powinno być więcej takich projektów. Jedna z nielicznych imprez, które mnie zainteresowały, może dla tego, że nie byłem w wojsku.

# wyborcaPO

07.05.2014 17:15

Mnie to tylko jedno zastanawia - impreza duża, robiona z rozmachem, ale imprezą masową nie jest - nie widać jej w wykazie imprez masowych w tym roku, ani ubiegłorocznej edycji. Jak to jest , że jedni muszą spełniać wymagania ustawy o imprezach masowych robiąc koncert / mecz / imprezę na 1000 osób , a tutaj robiona jest impreza na dużo większą skalę i nic. Czy Burmistrz powinien patronować takim imprezom ? Chyba, że są równi i równiejsi organizatorzy, albo ja się mylę i Piknik Historyczny nie jest imprezą masową w rozumieniu ustawy.

# mieszkaniec Nowodworów

07.05.2014 17:23

Tam nie mogło być 7000 tysięcy ludzi, kto był na pikniku to wie, że się tam tyle nie zmieści. Ale przez trwanie przez 3 dni mogło się tyle przewinąć! Jeżeli nie ma więcej niż 250 osób w jednym miejscu, to nie jest impreza masowa.

REKLAMA

# Colman

07.05.2014 18:27

#mieszkaniec Nowodworów napisał(a) 07.05.2014 17:23
Tam nie mogło być 7000 tysięcy ludzi, kto był na pikniku to wie, że się tam tyle nie zmieści. Ale przez trwanie przez 3 dni mogło się tyle przewinąć! Jeżeli nie ma więcej niż 250 osób w jednym miejscu, to nie jest impreza masowa.

Jak ja byłem w zeszłym roku kręciło się około 200 osób. Jedni przyjeżdżali drudzy wyjeżdżali. Ale bardzo żel był oznaczony dojazd. Nie mogłem tam trafić przez 40 min.

# wyborcaPO

07.05.2014 19:59

no i w tym właśnie jest cały problem z tą ustawą. Nie chodzi w niej ile osób jest / będzie na imprezie, ale jak duży jest teren imprezy i ile osób hipotetycznie może się na nim pomieścić

# Ola

07.05.2014 20:13

Nic nie rozumiem z tego bełkotu co piszecie ważne że coś się dzieje i to jest na duży + :) super impreza

REKLAMA

# Mały

07.05.2014 20:27

Mam nowe powiedzenie "Psy szczekają, a Korowaj robi swoje!", tak trzymać Panie Marcinie i do zobaczenia na pikniku.

# borat

13.05.2014 14:03

Gratuluje pomysłu świetna inicjatywa!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break