REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Jarek

07.05.2014 16:15

Byłem polecam! BARDZO fajna impreza!

# xson

07.05.2014 16:23

#Jarek napisał(a) 07.05.2014 16:15
Byłem polecam! BARDZO fajna impreza!

To prawda frajda dla dzieciaków i nie tylko, polecam przejażdżki czołgami

# wyborca

07.05.2014 16:25

Radny Korowaj to ma rozmach, czołgiem przerywa czerwoną wstęgę!!!!!!!!!!!!!!! hihihi :D

REKLAMA

# Rum

07.05.2014 16:32

Powinno być więcej takich projektów. Jedna z nielicznych imprez, które mnie zainteresowały, może dla tego, że nie byłem w wojsku.

# wyborcaPO

07.05.2014 17:15

Mnie to tylko jedno zastanawia - impreza duża, robiona z rozmachem, ale imprezą masową nie jest - nie widać jej w wykazie imprez masowych w tym roku, ani ubiegłorocznej edycji. Jak to jest , że jedni muszą spełniać wymagania ustawy o imprezach masowych robiąc koncert / mecz / imprezę na 1000 osób , a tutaj robiona jest impreza na dużo większą skalę i nic. Czy Burmistrz powinien patronować takim imprezom ? Chyba, że są równi i równiejsi organizatorzy, albo ja się mylę i Piknik Historyczny nie jest imprezą masową w rozumieniu ustawy.

# mieszkaniec Nowodworów

07.05.2014 17:23

Tam nie mogło być 7000 tysięcy ludzi, kto był na pikniku to wie, że się tam tyle nie zmieści. Ale przez trwanie przez 3 dni mogło się tyle przewinąć! Jeżeli nie ma więcej niż 250 osób w jednym miejscu, to nie jest impreza masowa.

REKLAMA

# Colman

07.05.2014 18:27

#mieszkaniec Nowodworów napisał(a) 07.05.2014 17:23
Tam nie mogło być 7000 tysięcy ludzi, kto był na pikniku to wie, że się tam tyle nie zmieści. Ale przez trwanie przez 3 dni mogło się tyle przewinąć! Jeżeli nie ma więcej niż 250 osób w jednym miejscu, to nie jest impreza masowa.

Jak ja byłem w zeszłym roku kręciło się około 200 osób. Jedni przyjeżdżali drudzy wyjeżdżali. Ale bardzo żel był oznaczony dojazd. Nie mogłem tam trafić przez 40 min.

# wyborcaPO

07.05.2014 19:59

no i w tym właśnie jest cały problem z tą ustawą. Nie chodzi w niej ile osób jest / będzie na imprezie, ale jak duży jest teren imprezy i ile osób hipotetycznie może się na nim pomieścić

# Ola

07.05.2014 20:13

Nic nie rozumiem z tego bełkotu co piszecie ważne że coś się dzieje i to jest na duży + :) super impreza

REKLAMA

# Mały

07.05.2014 20:27

Mam nowe powiedzenie "Psy szczekają, a Korowaj robi swoje!", tak trzymać Panie Marcinie i do zobaczenia na pikniku.

# borat

13.05.2014 14:03

Gratuluje pomysłu świetna inicjatywa!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break