REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# POLAK

08.04.2019 16:38

Podziękujcie rządowi i zobaczycie co juro będzie się działo. Maja racje że strajkują. Adamczyk wziął łapówkę i ustawe napisali pod ubera. Co na to CBA???

# Chris

08.04.2019 18:50

tym złotówką ciagle coś nie pasuje, jak mają uprościć zasady to źle, jak zaostrzyć żle, w d.. się poprzewracało i tyle i gnębią Warszawę - pogonić to towarzystwo lolą

# krepy22

08.04.2019 21:17

walić złotówy, ja jeżdżę tylko uberem

REKLAMA

# olaaa

10.04.2019 14:11

Jedni i drudzy mają za skórą. Taksówkarze oszuści i zdziercy jak tylko się skapnął że ktoś nie zna okolicy to naokoło przewiozą, niby te swoje licencje mają a miasta nie znają i klienta pytają jak jechać bo nie umieją z nawigacji korzystać. Uberowcy też coraz gorzej, po polsku ni słowa, przepisów nie znają, jeżdżą jakby pierwszy raz za kierownicą siedzieli... oczywiście to skrajne przypadki po jednej i drugiej stronie, uczciwi taksówkarze i fachowi uberowcy też są, ja to chyba po prostu mam pecha :(

# rockiit

10.04.2019 15:48

wybieram ubera, bolta
nigdy taxi sraksi

# Bladzik

07.08.2019 08:57

A jechaliście może kiedyś taksówką vip? Mój znajomy wybrał kiedyś http://www.bekrakow.com/transfer-from-krakow-balice-airport-to-warsaw/. Podobno super opcja.

REKLAMA

# opalenko

07.08.2019 09:05

w dupsko sobie to coś .......

# Maliniak

14.08.2019 11:10

Fakt złotówki ciagle mają jakieś ale, strajkują, blokują ulice takim zachowaniami odstraszają swoich potencjalnych klientów, którzy wolą jechać opti taxi czy inną taksówką. Muszą troche myśleć, a nie działać pod wpływem emocji

# overmayer

14.08.2019 22:00

opti sraxi do duppppy z tym

REKLAMA

# Marta90

28.12.2019 11:35

a ja wolę zapłacić więcej za komfort i bezpieczeństwo. Bardzo często w ramach wyjazdów służbowych jeździmy taksówkami czy to po mieście czy to poza miastem, nie wyobrażam sobie jazdy w rozpadającym się samochodzie, bez licencjonowanego kierowcy i bez ubezpieczenia przejazdu, dlatego jeździmy z free now też głównie dlatego, że ma bardzo konkurencyjne stawki. Przez aplikacje łatwo można zamówić przejazd i co miesiąc dostaję pełne zestawienie przejazdów z kwotą do zapłaty.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy