REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie najlepiej założyć instalację LPG?

# regner

29.11.2019 20:12

Witam. Gdzie w Warszawie najlepiej założyć instalację LPG? Chciałem temat zamknąć jeszcze w tym roku, ale kompletnie nie wiem komu to zlecić. Macie może jakiś pewnych gazowników? Albo jest ktoś szczególnie godny polecenia? No i jaka instalacja jest najlepsza? BRC, Stag czy coś innego?

# Zenek0

08.12.2019 18:07

W Warszawie polecam Ci odwiedzić zakład Energy Gaz Polska. Działają z dużym rozmachem. Nie wiem czy montują staga ale na pewno zakładają BRC i to w bardzo dużej ilości więc muszą mieć już masę doświadczenia. Możesz prześledzić ich kanał na yt.

# regner

11.12.2019 20:38

Myślałem o nich ale mają dużo zleceń i jest problem z terminami żeby szybko ogarnąć sprawę. Kumpel polecał mi jeszcze jakiegoś gościa na Regulskiej albo Żaczkiewicza na Podleśnej. Więc jak się dogadam co do instalacji to pewnie któryś z nich. A BRC to faktycznie taka dobra instalacja? Bo jak dzwoniłem to propozycje były różne i jak chciałbym tanio to np STAG albo KME do tego jakieś wtryski typy Hana, a jak chciałbym dobrze i trwale to właśnie BRC. Wolę żeby było zrobione dobrze. Oszczędzać wolę już po całym zabiegu

REKLAMA

# Zenek0

18.12.2019 17:50

BRC jest bardzo dobrą instalacją tylko musi być dobrze założona dlatego szukaj autoryzowanych serwisów. Jakby nie było to oni są fundamentem lpg więc mają ogromne doświadczenie w swoich instalacjach. Wejdź obie jeszcze na stronę z serwisami i sprawdź może któryś Ci odpowiada http://lpg-brc.pl/ index.php/ siec-serwisow?name=
mazowieckie1

# regner

22.12.2019 17:49

Ostatecznie robię na Regulskiej, ale termin dopiero w połowie stycznie bo święta i mają dużo zleceń. Finalnie wyszło BRC SQ 32 z OBD. Cena w porównaniu ze Stagiem Qboxem na Hanach niewiele większa, ale średnie przebiegi instalacji dużo większe. Więc oszczędności powinny być większe. Do tego z tego co mi mówili w warsztacie przeglądy są rzadziej bo co 15 tys. km, gdzie standard jest co 10 tys.km. Po gwarancji mogę robić oczywiście częściej, zwłaszcza wymiany filtrów.

# Zenek0

28.12.2019 20:13

Czasem lepiej poczekać na swoją kolej to akurat może dobrze świadczyć o warsztacie, że mają kolejki. Podjąłeś dobry wybór jak będzie dobrze wykonany montaż to będziesz miał miał spokojną głowę.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe