REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Tajemniczy kontener.......

# Piotrek z Odkrytej

18.12.2002 12:46

Od kilku dni u zbiegu ulic Światowida i Stefanika stoi kontener. Co w nim jest ??? A może to jakiś podrzutek z czymś, co powinno być zutylizowane, może to chemikalia ??? Wiecie coś na ten temat ???

# Następny w kolei...

18.12.2002 12:58

Dużo osób na Tarchominie zalega z czynszem, więc jest pewnie na eksmisje...

# saab

18.12.2002 16:36

W innej dzielnicy Warszawy, gdzie wcześniej mieszkałam często przed świętami lub na wiosnę takie kontenery były wystawiane na osiedlach domków jednorodzinnych po to, żeby właściciele nie wywozili starych wersalek czy części samochodowych do lasu. Ale Stefanika i Światowida, to nie jest osiedle willowe. Więc po co to to stoi? Może ma to związek z tematem "Psie kupy"?

REKLAMA

# NN

18.12.2002 17:12

Bez obaw, to najprawdopodobniej początek inwestycji pod tytułem: sygnalizacja świetlna. Są już na nią środki.

# Piotrek z Odkrytej

18.12.2002 21:18

Na pewno nie jest to kontener na odpady (zamknięta blaszana skrzynia). Straż Miejska miała tam pojechać, a Wydział Ochrony Środowiska nic nie wiedział (już wie, że to cholerstwo tam stoi).

# jotes

22.12.2002 22:25

Pojawiły się już słupki pod sygnalizację, a na Książkowej ciągną instalację dla oświetlenia, jak w europie.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

27.12.2002 18:40

Światła lada dzień zaświecą. Szkoda tylko, że zamiast zrobić je wcześniej ktoś z decyzją "czekał" na tragedię.

# PINGWIN

28.12.2002 12:17

Ja też jestem rad, że będą światła. Ale żeby było bezpiecznie to trzeba je też odpowiednio ustawić i zaprogramować, a nie tak jak w wielu miejscach stolicy.

# Vladymir

28.12.2002 22:47

Te światła są zrobione w wersji oszczędnościowej, sygnalizatory stoja na rachitycznych słupkach obok krawędzi jezdni i są całkowicie niewidoczne dla kierowców. Zabrakło wysięgników nad jezndiami i kolorków na czarnych planszach z białą obwódką - tak jak na innych krzyżówkach - vide Strumykowa/Mehoffera. Brak także pętli indukcyjnej oraz przycisków dla pieszych....

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

03.01.2003 12:03

Dzisiaj rano widziałem kilkunastu drogowców. Być może podłączą.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe