REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# wyborca

24.08.2015 22:43

Rewelacyjny projekt, popieram, dużo rodziców nie stać na wyprawkę szkolne... :(

# wspierający

25.08.2015 10:47

Ja pomagam przez Caritas przy NMP MPM
A tak na marginesie to czy nasi radni (zimowi Mikołaje) nie powinni wyłożyć kasy na ten cel

# JPG

25.08.2015 11:57

Myślę, że czepianie się radnego Korowaja, że jest aktywny i robi coś dla potrzebujących ludzi (akcja wigilijna, czy te śniadanie wielkanocne pod PKiN) jest nie na miejscu. Oby więcej takich społeczników, a w Warszawie żyło by się nam wszystkim lepiej.

REKLAMA

# JPG

25.08.2015 11:59

#JPG napisał(a) 25.08.2015 11:57
Myślę, że czepianie się radnego Korowaja, że jest aktywny i robi coś dla potrzebujących ludzi (akcja wigilijna, czy te śniadanie wielkanocne pod PKiN) jest nie na miejscu. Oby więcej takich społeczników, a w Warszawie żyło by się nam wszystkim lepiej.

JPG pamiętaj że PL to naród bardzo zazdrosny i żal pupę ściska jak widzą że coś inni robią i im wychodzi.

# zainteresowany

25.08.2015 12:01

Szkoda, że akcja nie ma oddzielnej strony, bo informacje w tekście zdawkowe, a inicjatyw ciekawa.

# abrakadabra

25.08.2015 12:29

Akcja zdecydowanie słuszna, pytanie pojawia się tylko takie: kto i na jakiej podstawie dokonuje weryfiakcji, które dziecko powinno otrzymać taką wyprawkę?
Z doświadczenia wiem, że w kolejce po tzw. "datki" najczęściej ustawiają się niestety ci, którym na co dzień nic nie brakuje, a ci faktycznie potrzebujący - radzą sobie sami i nie wyciągają rąk do innych.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy