REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# wyborca

24.08.2015 22:43

Rewelacyjny projekt, popieram, dużo rodziców nie stać na wyprawkę szkolne... :(

# wspierający

25.08.2015 10:47

Ja pomagam przez Caritas przy NMP MPM
A tak na marginesie to czy nasi radni (zimowi Mikołaje) nie powinni wyłożyć kasy na ten cel

# JPG

25.08.2015 11:57

Myślę, że czepianie się radnego Korowaja, że jest aktywny i robi coś dla potrzebujących ludzi (akcja wigilijna, czy te śniadanie wielkanocne pod PKiN) jest nie na miejscu. Oby więcej takich społeczników, a w Warszawie żyło by się nam wszystkim lepiej.

REKLAMA

# JPG

25.08.2015 11:59

#JPG napisał(a) 25.08.2015 11:57
Myślę, że czepianie się radnego Korowaja, że jest aktywny i robi coś dla potrzebujących ludzi (akcja wigilijna, czy te śniadanie wielkanocne pod PKiN) jest nie na miejscu. Oby więcej takich społeczników, a w Warszawie żyło by się nam wszystkim lepiej.

JPG pamiętaj że PL to naród bardzo zazdrosny i żal pupę ściska jak widzą że coś inni robią i im wychodzi.

# zainteresowany

25.08.2015 12:01

Szkoda, że akcja nie ma oddzielnej strony, bo informacje w tekście zdawkowe, a inicjatyw ciekawa.

# abrakadabra

25.08.2015 12:29

Akcja zdecydowanie słuszna, pytanie pojawia się tylko takie: kto i na jakiej podstawie dokonuje weryfiakcji, które dziecko powinno otrzymać taką wyprawkę?
Z doświadczenia wiem, że w kolejce po tzw. "datki" najczęściej ustawiają się niestety ci, którym na co dzień nic nie brakuje, a ci faktycznie potrzebujący - radzą sobie sami i nie wyciągają rąk do innych.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break