REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

GALERIA PÓŁNOCNA

# prawda

19.08.2015 15:18

Czy wiadomo już co będzie się mieściło dokładnie w Galerii Północnej? Jakie sklepy, usługi, jaka gastronomia??

# Alaa

21.08.2015 11:45

Na razie wiadomo o grupie LPP, H&M, Cinema City i Carrefourze, reszta pewnie dojdzie z czasem, bo jeszcze 2/3 przyszłej powierzchni zostało do wynajmu ;)

# archi

24.08.2015 10:07

Kolejny teren został zmarnowany pod marną architekturę i miejsce zepsucia konsumpcyjnego będącego emanacją słoikowych pragnień.

REKLAMA

# skalik

24.08.2015 10:58

Cytując klasyka. Nie budowali - źle. Budują - też źle. Już nie przesadzajmy. Mnie tam się projekt podoba, ten zielony dach szczególnie. Poza tym umówmy się, że nie gusta tu oceniamy bo każdy ma inne, nie jakieś dziwne pragnienia tylko czysto praktyczne rzeczy. A to że będę miał kino i konkretną ofertę sklepów i usług pod ręką, to jest dla mnie właśnie sprawa praktyczna i to dość istotna. Pozdrawiam

# archi

25.08.2015 10:39

Po pierwsze to w tej galerii nie ma nic nadzwyczajnego. Po drugie sieć dróg nie jest przystosowana do zwiększonego ruchu, który się szykuje. Po trzecie wątpię, żeby kino cieszyło się, aż taką frekwencją. Po czwarte lepiej byłoby wykorzystać tereny postprzemysłowe (np d. fabryka domów). Po piąte za parę lat będzie jak na zachodzie, że wielkie, energochłonne galerie będą zamykane. Już teraz jest mniejsza frekwencja w CH Bemowo, Fort Wola, Klif, a i zamknięto multipleks w miejscu dawnego kina Moskwa.

# gość

25.08.2015 10:48

CH Bemowo, Fort Wola, Klif - tutaj to nigdy zadawalającej frekwencji nie było.
Galeria Północna ma potencjał, przejmie klientów Arkadii, którzy dojeżdżali do niej z północy tj. Białołęka, Jabłonna, Legionowo i cała okolica.
Multipleks w miejscu dawnego kina Moskwa - zwykłe Multikino, nie było porządnej galerii, bo obecność Almy i Rossmana nie sprawi, ze tłumy tu przybędą, jak obok są Złote Tarasy czy Sadyba best mall z kinem IMAX.

REKLAMA

# @archi

25.08.2015 12:48

po szóste, niby na jakiej podstawie można porównywać te dzielnice albo oceniać frekwencje w galeriach (?). na Białołęce, nazwijmy to zachodniej takiego centrum nie ma i nie było, więc skąd takie przewidywania :) po siódme, ta galeria będzie na tyle nowoczesna i energooszczędna, że nie ma co robić takich spekulacji. po ósme, sieć dróg zostanie przebudowana także o to też nie ma się co martwić. i ja tak mogę jeszcze długo :) ale reasumując, jak już z resztą było mówione, takie centrum w okolicy to jest po prostu realna korzyść dla ludzi, oszczędność czasu, brak dłuższych dojazdów itp. ja rozumiem że na tym etapie jeszcze można mieć różne wizje jak to będzie wyglądać, ale wsystkie informacje są, wystarczy sprawdzić i będzie jasne

# archi

26.08.2015 08:35

i jednocześnie mega wsparcie zachodniego kapitału. Cinema City- Izraerl, Deichman - Niemcy; Carefour- Francja, H&M- Szwecja. Oj ludzie jakby wam zaproponowali podróż rakietą na Słońce to byście się ustawiali w kolejce do niej. Cóż Polska.

# archi

26.08.2015 08:35

i jednocześnie mega wsparcie zachodniego kapitału. Cinema City- Izrael, Deichman - Niemcy; Carefour- Francja, H&M- Szwecja. Oj ludzie jakby wam zaproponowali podróż rakietą na Słońce to byście się ustawiali w kolejce do niej. Cóż Polska.

REKLAMA

# archi

26.08.2015 08:35

i jednocześnie mega wsparcie zachodniego kapitału. Cinema City- Izraerl, Deichman - Niemcy; Carefour- Francja, HM- Szwecja. Oj ludzie jakby wam zaproponowali podróż rakietą na Słońce to byście się ustawiali w kolejce do niej. Cóż Polska.

# archi

26.08.2015 08:36

sorry, że 3 razy ale coś się zablokowało

# gość

26.08.2015 09:16

i tu masz niestety rację
#archi napisał(a) 26.08.2015 08:35
i jednocześnie mega wsparcie zachodniego kapitału. Cinema City- Izraerl, Deichman - Niemcy; Carefour- Francja, HM- Szwecja. Oj ludzie jakby wam zaproponowali podróż rakietą na Słońce to byście się ustawiali w kolejce do niej. Cóż Polska.

REKLAMA

# @archi

26.08.2015 11:50

jakby co, chętnie odstąpię Ci miejsce :) generalnie widzę że starasz się za wszelką cenę do czegoś przyczepić. bo jeżeli w kontekście galerii masz pretensję o to że w Polsce popularne są zagraniczne marki, to ja nie mam pytań. tylko odchodzimy już od głównego tematu więc proponuję jednak zakończyć te rozważania

# trzeżwomyslacy

26.08.2015 12:12

#prawda napisał(a) 19.08.2015 15:18
Czy wiadomo już co będzie się mieściło dokładnie w Galerii Północnej? Jakie sklepy, usługi, jaka gastronomia??
to samo co w każdej innej "galerii". Co ty, z księżyca spadłaś? Nie zauważyłaś, że każda "galeria" w każdym polskim mieście wygląda tak samo i oferuje ten sam asortyment?

# farus

26.08.2015 13:31

#trzeżwomyslacy napisał(a) 26.08.2015 12:12
to samo co w każdej innej "galerii". Co ty, z księżyca spadłaś? Nie zauważyłaś, że każda "galeria" w każdym polskim mieście wygląda tak samo i oferuje ten sam asortyment?

Nie każda, nie wszystko i nie zawsze. Z resztą nie wiem w czym problem, jak już ktoś napisał z czasem będzie info o kolejnych najemcach także luz. Prawda jest taka że galeria to ułatwienie i tyle, choćby to kino do którego można się przejść po prostu z buta a nie jechać ileś min. autobusem. Tak samo z innymi rzeczami,

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024