REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

 Erneścio

27.07.2023 14:54, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 27.07.2023 14:56

Wstyd i hańba, aby P.I.S. w czasie swojej kadencji nie znalazł kilku miliardów na to, aby zaopatrzyć każdą instytucję ratunkowo-porządkową w nowe auta. Gdy śmigam po Polsce i widzę 25-27 letnie radiowozy VW Transporter, Vectry B4, Passaty B3 (bo są jeszcze, są) albo stare, zdezelowane Sprintery 1 generacji na "ERKACH" lub też w straży pożarnej Jelcze, Stary ... wyć mi się chce, wyć! Polska = kraj z technologią z czasów epoki kamienia skrobanego. Nic dodać - nic ująć. Wrzucili do policji kilka sztuk nowych BMW, pewnie te BMW podziwiać będą jeszcze dzieci naszych dzieci ... i na tym basta. Cała komunikacja w Polsce to jest jakaś farsa, często wstydzę się jak nie wiem co, zwłaszcza z Autosanów w P.K.S.ach na terenie całego kraju. Kiedyś, nazywałem Polskę RUMUNIĄ-DWA, jakiś czas temu zmieniłem miano i od tamtej pory jest BANGLADESZ-DWA.
Prawo już od dawien dawna powinno zakazywać pojazdów starszych aniżeli lat 10 w przypadku świadczenia jakichkolwiek usług przewozowych na rzecz społeczeństwa (za wyjątkiem pojazdów dostawczych).
Firmy stać, mocno stać, nie mydlcie sobie oczów, szefy nie muszą śmigać złomem ze swoich stajni, robią to pracownicy a pracownik pojedzie wszystkim, czym pojechać musi.
A co do zbiórek i darów to szpitale już dawno przyzwyczaili polskie jamochłony do tego, że ... Owsiak da.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA