REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Pacjent

06.10.2020 18:45

To nie szpital ma decydować i narzucać swoją wolę nt opini, lecz pacjenci i ich rodziny. Wyważyć to sobie szpital może odpady poperacyjne a nie opinie, kierowane przez media i pacjentów. Od dziesiątek lat, szpital bielanski ma opinie, jednego z najgorszych.

# Córkamamy

08.10.2020 20:59

To prawda, moja mama po chemii dostała ciężkiej postaci cukrzycy polekowej i trafiła na oddział dla takich przypadków, lekarkę młodą widziała raz, potem w ogóle się mamą nie interesowała, sama lekarka była wiecznie nieuchwytna, nie można było się niczego dowiedzieć,kiedy wreszcie ją raz zastaliśmy była nieprzyjemna i jedyne co nam miała do powiedzenia to czy na pewno zabierzemy mamę ze szpitala. Dzień wypisu został zresztą przełożony z poniedziałku na piątek, bez powiadomienia rodziny mimo podanych przez nas tel.kontaktowych, po telefonie zdenerwowanej mamy,że ktoś musi po nią przyjechać bo nagle ma już wypis, przyjechałam po nią najszybciej jak mogłam, lekarka była nieuchwytna, wypis leżał na parapecie, zero rozmowy z nami jak postępować z tak ciężką chorobą plus na wypisie przerzuty do mózgu, nikt nie chciał ze mną rozmawiać, na pytanie gdzie jest lekarka nie uzyskałam odpowiedzi

# ArkadiuszStefaniak

11.07.2022 14:48

Właściwie, kiedy byłem w szpitalu, wszystkie moje problemy ze zdrowiem nie zniknęły. Mam naprawdę wysokie ciśnienie krwi i nie wiem, jak je prawidłowo wyleczyć. Pewnie ktoś wie coś pożytecznego?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe