REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Jacuś

09.03.2015 20:21

A gdzie teraz będzie się wychodzić na fajka? Bo my w latach 90tych wychodziliśmy właśnie tam, gdzie teraz zrobili to patio ...

# rafx

09.03.2015 20:41

dziś palenie już nie jest w modzie ;)

# antek

10.03.2015 08:16

Stołówka super, szczególnie dla nauczycieli, którzy i na wynos dostają obfite porcję. Ciekawe za czyje pieniądze?
W artykule nic się nie mówi o powracającej co roku wszawicy. Chwalmy się wszystkim.

REKLAMA

# naj naj naj

10.03.2015 12:06

Największym sukcesem szkoły to zakupienie żółtych i czerwonych krzeseł - a w rankingu szkół podstawowych to mają 1 miejsce w Polsce przepraszam w Europie

# pozytywna

10.03.2015 13:58

No nie wierze... remontują szkołę, budują też nowe żeby był wybór, a niektórym dalej nie pasuje ;/ Dzielnica się rozwija (sklepów też więcej, galeria będzie, za wał przy Wiśle się wzięli, plaże też mamy) więc po co się tyle czepiać?

# stop narzekaniom

10.03.2015 16:18

Moje już drugie dziecko chodzi do tej szkoły i nigdy nie słyszałam o przypadku wszawicy. Może się szkoły pomyliły?

REKLAMA

# matylda

11.03.2015 09:21

Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły już czwarty rok i muszę przyznać, że na prawdę sporo się tu zmienia. Dla mnie jest to szkoła, której nie zamieniłabym na żadną inną na Tarchominie.

# antek

12.04.2015 10:07

A jedna wszy w 314, zresztą tak jak co roku
artykuł
Wszy w szkołach: wciąż obecne i niezmiennie tabu

# hahaha

12.04.2015 17:47

Hmm... wszy. Jedna mama mówi, że w szkole jest wszawica. Czy na przykład poszła do dyrektorki?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break