REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

szerzy się grypa...

# antypolityka

10.03.2003 11:41

właśnie wróciłem do pracy po grypie i nadal nie czuję się najlepiej, a wy co?? nikogo nie złamało? może boicie się białołęckiej służby zdrowia?

# Piotrek z Odkrytej

10.03.2003 22:39

Pewnie to propaganda grypowa. Życzę Ci zdrowia. Służby zdrowia boję się jak ognia, więc wolę nie chorować. Ale jak juz ktoś jest chory, niech nie stroni od lekarza.

# Vladymir

10.03.2003 23:35

Od lekarza niech stroni jak najdalej !!! Na drzwiach przychodni przy ul. Książkowej 9 /to ten wysoki blok z przepalonym od 2 lat neonem WBK na dachu/ wisi kartka "jeżeli nie musisz, to nie wchodź". Co racja, to racja, gdzie w końcu jest najwięcej wirusów jak nie w poczekalni lekarskiej ? Ja polecam domowe sposoby na grypę mojej żony: syropek z miodu, czosnku i cebuli, stawia na nogi szybciej, niż antybiotyk, no oczywiście, syropek musi być wzmocniony wysoko gatunkowym alkoholem...

REKLAMA

# aza

11.03.2003 10:38

A na noc, na wypociny polecam GRZAŃCA GALICYJSKIEGO!!!
Do gara, gotować, ale nie doprowadzić do wrzenia!!!
Smaczniutki i działa :)
I jakże niezbędny okład z gorących kobiecych piersi :)

 m0n1ka

11.03.2003 13:37

Ja już dogorywam od tygodnia i ani śladu poprawy, na jutro jestem ponownie umówiona do lekarza.
Vladymir, syropek chyba wypróbuję, brzmi wybuchowo.
Ale za okład dziekuję
Niniejszym cofam wszystkie wypowiedzi i myśli na temat tego, jak by to było dobrze pochorować trochę w domku, nie wstawać rano do pracy i nadrabiać zaległości w lekturze.

# dowcipnik

26.10.2014 20:41

A teraz będzie wirus grypy 2015, można się szczepić, jest w magazynach do wykorzystania niepotrzebna szczepionka na mutacje grypy z 2013 roku

REKLAMA

# atom

26.10.2014 22:38

Na pewno trzeba dbać o zdrowie.
Jednak wątpliwe czy przy pomocy przestarzałych szczepionek.
Czosnek jest bardzo zdrowy.

# Lutmann

27.10.2014 23:20

Cholercia, żeby tylko wszyscy zdążyli wyżyć.

# Pił Sucki

28.10.2014 15:15

Uwaga! W tym roku Grypa jest planowana na 16 listopada.

REKLAMA

 basik

29.10.2014 10:06

#Pił Sucki napisał(a) 28.10.2014 15:15
Uwaga! W tym roku Grypa jest planowana na 16 listopada.

:-D

 Joanna Rabiczko

30.10.2014 10:54

#Pił Sucki napisał(a) 28.10.2014 15:15
Uwaga! W tym roku Grypa jest planowana na 16 listopada.

Zobaczymy, co z tym 16 listopada :) będzie, ale póki co donoszę, że to właśnie dziś, 30.10 jest Dzień Zwalczania Grypy zajrzyjcie na stronę GIS-u
http://www.gis.gov.pl/?go=news&id=210
W razie czego ja jestem zaszczepiona :)

# Alka

30.10.2014 12:42

Mamy tu niezły wysyp radnych, albo kandydatów na radnych ostatnimi czasy. Jak do tej pory głos zabierał głównie Wojciech Tumasz, który jednocześnie może udokumentować wyniki swojej dotychczasowej pracy. Można się z nim nie zgadzać, ale nie można zarzucić braku aktywności. Pani Joanna Rabiczko, osoba zupełnie mi nieznana, nagle bardzo się udziela na forum, co ma ścisły związek z kampanią wyborczą. Zagłosuję tylko na te osoby, które były aktywne w ciągu ostatnich czterech lat i mogą pochwalić się jakimiś osiągnięciami na rzecz lokalnej społeczności.

REKLAMA

# lokalna społeczność

31.10.2014 00:30

Joanna Rabiczko napisała 30.10.2014 10:54
W razie czego ja jestem zaszczepiona :)
Czyli nie musimy pani omijać z daleka lecz na dowód tego odpowiednie świadectwo szczepienia powinna pani nosić i mieć przy sobie w celu okazywania go organom kontrolnym.

# aza

01.11.2014 21:06

już kaszlę i mam dreszcze

# kaszanka

02.11.2014 09:47

a kiedy bedzie Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska?
bo NFZ Mazowsze niewienic , że działa od października

REKLAMA

# zuzia

04.11.2014 23:37

coraz więcej ludzi choruje, pogoda taka nierówna.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break