REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 matt

03.03.2015 11:17

I bardzo dobrze :)

# evka

03.03.2015 13:39

tylko czy doczekamy się stabilnego oznakowania a nie prowizorki?

# meee

03.03.2015 13:40

ok, ale kiedy zniknie z jezdni ta blaszana prowizorka?

REKLAMA

# marcinno

03.03.2015 14:03

Oj zgadza się, obecna organizacja spełnia swoją rolę i jest bardzo dobra. Proszę jej nie zmieniać. Pozdrawiam :)

# adu

03.03.2015 16:03

I BARDZO DOBRZE!!
kiedys na swiderskiej po poludniu korek byl do piotra i pawla (czyli jakies 40 aut) teraz max 2-3 auta na mehoffera czekaja chwile. Jak mozna uwazac ze jest to gorsze rozwiazanie? to pewnie te same 5 osob na krzyz ktore robia zadyme z progami zwalniajacymi, niedlugo bedziemy mieli sie chyba nawet na chodnikach!!
To strasze ze zbiera sie grupa kilku osob i robi awanture przez ktora ciespi pozniej 99% spoleczenstwa

# rafx

03.03.2015 16:48

Szkoda tylko że taki sznur aut nigdy nie pojawi się na Światowida która to powinna pełnić funkcję głównej trasy przejazdowej dla Tarchomina i Nowotworów. Nikłe są szanse, że Światowida odbierze ruch z innych uliczek, nawet jeśli zostanie poszerzona o kolejne pasy. Światowida pozostanie więc trasą tranzytową jedynie dla komunikacji miejskiej.
Sznury aut na Świderskiej i Myśliborskiej nie znikną do momentu poważnego przeorganizowania skrzyżowania Myśliborska-Światowida (puszczenie Myśliborskiej pod Światowida) i przeniesienia zjazdu tramwajowego z mostu M.C. Skłodowskiej za ulicę Myśliborską.

REKLAMA

 tarantula01

04.03.2015 00:58

W żadnym wypadku. Obecna organizacja ruchu jest dobra i co ważne, nie powoduje opóźnień w kursowaniu komunikacji autobusowej.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

04.03.2015 00:58

W żadnym wypadku. Obecna organizacja ruchu jest dobra i co ważne, nie powoduje opóźnień w kursowaniu komunikacji autobusowej.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# tarchodworzanin

04.03.2015 09:57

+1000 dla obecnej organizacji ruchu w tym miejscu, powinno tak zostać na stałe. Nie wiem, jak można optować za poprzednim rozwiązaniem, skoro obecne zlikwidowało korek :) To chyba jakiś mało wyrafinowany trolling chyba :)
Odnosząc się do zarzutu, że Świderska-Nowodworska-Odkryta zabiera ruch ze Światowida - i dobrze! Ruch powinien być równomiernie rozprowadzany po dostępnych ulicach, a nie na siłę wtłaczany w jedną. Takie podejście szybko doprowadziłoby do katastrofy.

REKLAMA

# ziomalwuwua

04.03.2015 13:47

ale po co te progi zwalniające? a jeżeli już to co 5 metrów je poustawiać.

# z_Odkrytej

04.03.2015 13:54

#rafx napisał(a) 03.03.2015 16:48
Szkoda tylko że taki sznur aut nigdy nie pojawi się na Światowida która to powinna pełnić funkcję głównej trasy przejazdowej dla Tarchomina i Nowotworów. Nikłe są szanse, że Światowida odbierze ruch z innych uliczek, nawet jeśli zostanie poszerzona o kolejne pasy. Światowida pozostanie więc trasą tranzytową jedynie dla komunikacji miejskiej.

Nigdy nie mów nigdy :-)
Ja po ustawieniu progów zwalniających na Odkrytej i Nowodworskiej przerzuciłam się na Światowida. Szkoda mi samochodu na jazdę po tym torze przeszkód. :-)

# z_Odkrytej

04.03.2015 14:00

#tarchodworzanin napisał(a) 04.03.2015 09:57
+1000 dla obecnej organizacji ruchu w tym miejscu, powinno tak zostać na stałe. Nie wiem, jak można optować za poprzednim rozwiązaniem, skoro obecne zlikwidowało korek :) To chyba jakiś mało wyrafinowany trolling chyba :)
Odnosząc się do zarzutu, że Świderska-Nowodworska-Odkryta zabiera ruch ze Światowida - i dobrze! Ruch powinien być równomiernie rozprowadzany po dostępnych ulicach, a nie na siłę wtłaczany w jedną. Takie podejście szybko doprowadziłoby do katastrofy.

No niestety ale wstawianie progów zwalniających na mniejszych uliczkach wtłacza ruch na Światowida. Z moich rozmów ze znajomymi wynika, że nie tylko ja zaczęłam jeździć Światowida aby uniknąć jazdy po tych wertepach. Wolę jechać trochę dłużej ale za to nie rujnować zawieszenia. :-)
A nowa organizacja bardzo mi się podoba :-) Super rozładowała korek ze Świderskiej.

REKLAMA

# tomasz

06.03.2015 10:37

Ta prowizorka to mały pikuś w porównaniu z tą, która jest na początku Mostu Północnego w stronę Modlińskiej - pogmatwane pasy ruchu, dziesiątki słupków, pachołków, niewykorzystana powierzchnia jezdni, czy pas kończący się na środku, tam kiedyś dojdzie do tragedii. Trudno powiedzieć, co autor miał na myśli.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break