REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Xyz

10.11.2021 22:45

K...a. Tam jest dluga prostą bez przystanków więc tramwaje pędzą jak szalone. To była kwestia czasu taka tragedia. I będą kolejne jeśli jakiś decydent nie puknie się w czoło i nie ograniczy w tym miejscu prędkości tramwajów. To środek osiedla. Przez ulicę przechodzi tam wielu ludzi, w tym dzieci. Zawsze się któreś może zagapic....

# Koszka

11.11.2021 15:15

Najlepiej nie wychodzić z domu, bo jeszcze się coś stanie. A tramwaje przecież mają ograniczenie prędkości.

# kierowca

11.11.2021 16:19

Jak działa ograniczenie prędkości, obserwowałem kiedy tramwaj dojeżdżał od strony Nowodworów do przystanku Mehoffera. Jest tam ograniczenie do 10 km/h, a jechał przez skrzyżowanie torów ok. 40 km/h (oceniam na podstawie licznika w samochodzie).

REKLAMA

# autochton

11.11.2021 18:11

Przy Strumykowej powinien powstać przystanek ale nie powstanie bo tak wymyślił jakiś urzędas z Piegłaszewa. I oczywiście patoZTM też się nie zgodzi bo "zepsuje" to rozkład jazdy i wydłuży czas dojazdu do Młocin...
Za to urzędasy zgodzili się na ustawienie latarni, które oświetlają.. trawę w miejscu gdzie kiedyś ma powstać druga nitka Światowida. Dawno nie widziałem takiej niegospodarności i głupoty. Dla mnie to jest sprawa dla prokuratury za marnowanie publicznych pieniędzy.

# pudelek

12.11.2021 08:58

Wieśniaki z Tarchomina pierwszy raz w życiu widzą tramwaj i nagle raban... Śmieszne te wasze wsiurskie problemy niewystępujące w innych dzielnicach.

# Kotek

14.11.2021 21:48

#pudelek napisał(a) 12.11.2021 08:58
Wieśniaki z Tarchomina pierwszy raz w życiu widzą tramwaj i nagle raban... Śmieszne te wasze wsiurskie problemy niewystępujące w innych dzielnicach.
Jak to dobrze, że czasem głos zabierze tu jakiś obyty światowiec co to nawet tramwaj wiele razy widział. A to że ujada jak gó....ny piesek, pudelek jakby, to cóż, takie jego psie prawo.

REKLAMA

# Wars

17.11.2021 06:37

Ten pudełek to musi mieć tzw. pieskie życie, że tak ujada. Mylisz się gościu, że sami przyjezni tu mieszkają. Ja przeniosłem ie z Mokotowa 20 lat temu. Mam w bloku sąsiadkę z Krakowa itd. A przyjezdnych to po zachowaniu można oceniać a nie po pochodzeniu. W Arszwie wszyscy są przyjezdni. Jdni w pierwszym a drudzy piątym pokoleniu. Komentarz ani mądry ani śmieszny.

# Michał Michał

12.06.2022 18:17

Co z pasażerką ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024