REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Xyz

10.11.2021 22:45

K...a. Tam jest dluga prostą bez przystanków więc tramwaje pędzą jak szalone. To była kwestia czasu taka tragedia. I będą kolejne jeśli jakiś decydent nie puknie się w czoło i nie ograniczy w tym miejscu prędkości tramwajów. To środek osiedla. Przez ulicę przechodzi tam wielu ludzi, w tym dzieci. Zawsze się któreś może zagapic....

# Koszka

11.11.2021 15:15

Najlepiej nie wychodzić z domu, bo jeszcze się coś stanie. A tramwaje przecież mają ograniczenie prędkości.

# kierowca

11.11.2021 16:19

Jak działa ograniczenie prędkości, obserwowałem kiedy tramwaj dojeżdżał od strony Nowodworów do przystanku Mehoffera. Jest tam ograniczenie do 10 km/h, a jechał przez skrzyżowanie torów ok. 40 km/h (oceniam na podstawie licznika w samochodzie).

REKLAMA

# autochton

11.11.2021 18:11

Przy Strumykowej powinien powstać przystanek ale nie powstanie bo tak wymyślił jakiś urzędas z Piegłaszewa. I oczywiście patoZTM też się nie zgodzi bo "zepsuje" to rozkład jazdy i wydłuży czas dojazdu do Młocin...
Za to urzędasy zgodzili się na ustawienie latarni, które oświetlają.. trawę w miejscu gdzie kiedyś ma powstać druga nitka Światowida. Dawno nie widziałem takiej niegospodarności i głupoty. Dla mnie to jest sprawa dla prokuratury za marnowanie publicznych pieniędzy.

# pudelek

12.11.2021 08:58

Wieśniaki z Tarchomina pierwszy raz w życiu widzą tramwaj i nagle raban... Śmieszne te wasze wsiurskie problemy niewystępujące w innych dzielnicach.

# Kotek

14.11.2021 21:48

#pudelek napisał(a) 12.11.2021 08:58
Wieśniaki z Tarchomina pierwszy raz w życiu widzą tramwaj i nagle raban... Śmieszne te wasze wsiurskie problemy niewystępujące w innych dzielnicach.
Jak to dobrze, że czasem głos zabierze tu jakiś obyty światowiec co to nawet tramwaj wiele razy widział. A to że ujada jak gó....ny piesek, pudelek jakby, to cóż, takie jego psie prawo.

REKLAMA

# Wars

17.11.2021 06:37

Ten pudełek to musi mieć tzw. pieskie życie, że tak ujada. Mylisz się gościu, że sami przyjezni tu mieszkają. Ja przeniosłem ie z Mokotowa 20 lat temu. Mam w bloku sąsiadkę z Krakowa itd. A przyjezdnych to po zachowaniu można oceniać a nie po pochodzeniu. W Arszwie wszyscy są przyjezdni. Jdni w pierwszym a drudzy piątym pokoleniu. Komentarz ani mądry ani śmieszny.

# Michał Michał

12.06.2022 18:17

Co z pasażerką ?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024