REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# Tadek sąsiad

12.05.2022 08:39

To także tajemnica wspomnianej radnej Borowskiej, ktora głosowała za takim a nie innym budżetem Warszawy. Dziękujemy Pani !

# Madbutcher

12.05.2022 11:10

Tą sytuację można wyjaśnić w bardzo prosty sposób: jeżeli zbudujemy, dajmy na to, kładkę pieszo-rowerową przez Wisłę, to redaktorzy stołecznego GWna, komuniści miejscy i cała reszta tej lewackiej ekipy będą się zachwycać i pisać peany. Lemingrad czytający GWno będzie się dzięki temu utwierdzał w przekonaniu, że Szambelan i rządząca w Warszawie PO to najlepsze władze wszech czasów i narodów i jeszcze chętniej na nich głosował.
A jak wyremontujemy jakąś tam ulicę na jakiejś tam Białołęce, to wyżej wymienieni w najlepszym przypadku tego nie zauważą, a możliwe, że jeszcze będą krytykować, że zamiast ścieżek rowerowych, albo Wielopokoleniowego Centrum Międzykulturowej Promocji Weganizmu zbudowano ulicę dla tych paskudnych samochodów (no bo przecież nie dla ludzi, którzy nimi jeżdżą).
Tak więc z punktu widzenia władz wybór jest prosty.

# PWS

12.05.2022 16:01

To nie jest żadna tajemnica. Te droższe inwestycje będą ładnie wyglądały w kampanii prezydenckiej Trzaskowskiego. Te realnie potrzebne nie wypadną tak dobrze w mediach więc są nieważne. Realne potrzeby mieszkańców miasta nasze władze maja głęboko w tylnej części ciała.

REKLAMA

# Kajetanowicz

12.05.2022 17:37

Kiedy w 2016 roku kupowałem mieszkanie niedaleko ul. Białołęckiej liczyłem się z tym, że niebawem zaczną się utrudnienia związane z zaplanowanym remontem... :-)
Tylko w kwartale pobliskich ulic: Daniszewska / Szlachecka / Włodkowica powstało w trakcie ostatnich 5 lat około 25 bloków mieszkalnych. Mniej więcej 30 mieszkań w każdym bloku, co daje łącznie 750 nowych mieszkań w pobliżu ulicy Białołęckiej. 750 mieszkań to 1000-1500 nowych podatników. Większość płaci podatki na miejscu, bo to zazwyczaj młode pary z dziećmi, a opłacanie PIT na miejscu jest potrzebne do rekrutacji do żłobków/przedszkoli. Co się dzieje z tymi DODATKOWYMI pieniędzmi? A przecież to tylko część nowych mieszkańców. W okolicach ulicy Białołęckiej powstają też domy/segmenty Jeżeli ktoś kupuje dom/segment za ponad milion złotych, to nie zarabia przecież najniższej krajowej, w związku z tym znacznie zasila budżet miasta. Co ma dzięki temu? Dziurawe drogi i brak chodników.
Szkoda, że Zielona Białołęka przynależy do Warszawy. Jestem przekonany, że gdyby była to część Marek, byłoby tu zdecydowanie lepiej.

# Patrzący inaczej

12.05.2022 19:51

BIAŁOŁĘKA. Z JEDNEJ STRONY SZALEJĄCA DEVELOPERKA, Z DRUGIEJ STRONY POWOLNE INWESTYCJE W SIEĆ DROGOWĄ I KOMUNIKACYJNĄ. DLACZEGO NIE WYBIERACIE TAKICH OSÓB (SPOZA JAKIEGOKOLWIEK UKŁADU) , KTÓRE W KOŃCU WPROWADZĄ TĘ DZIELNICĘ DO XXI WIEKU.

# Zwykły obserwator

12.05.2022 19:59

Zaniedbana dzielnica w wielu miejscach ale najbardziej wymowna jest ulica Lewandów, która prowadzi do Marek (Lewandów w Markach przechodzi w ulicę Kościuszki). Po stronie Białołęki stara nawierzchnia ulicy i brak chodnika. Za tablicą graniczną Marki piękna nawierzchnia i kostkowe, szerokie chodniki. TAKIE WŁAŚNIE OD LAT MACIE BEZNADZIEJNE WŁADZE. WSTYD NIEROBY Z BIAŁOŁĘCKIEGO RATUSZ!!!

REKLAMA

# zawiedziony

12.05.2022 21:56

Mamy najsilniejszą reprezentację Białołęki w m.st. Warszawa - Renata Kaznowska (zastępca prezydenta), Magdalena Roguska (vice przewodnicząca RM), do tego radni miejscy: Agnieszka Borowska (Komisja Budżetu i Finansów, Komisja Infrastruktury i Inwestycji), Anna Auksel-Sekutowicz, Wiktor Klimiuk... i niestety w żaden sposób nie przekłada się to na inwestycje - o Metrze z kampanii nikt nawet już nie wspomina, opóźnione i stojące pod znakiem zapytania linie tramwajowe wzdłuż Modlińskiej i na Zieloną Białołękę, a gdzie przedłużenie Trasy Mostu Północengo na wschód i wiele innych obiecywanych inwestycji? Przybywają tylko kolejne osiedla mieszkaniowe w polach, bez żadnej infrastruktury miejskiej...

# lutek

13.05.2022 08:59

jak zwykle olali białoleke mozna zapomniec o jakichkolwiek inwestycjach ale jak bedą wybory to zobaczycie ile obietnic bedzie projekty dróg kosztują tez mln-y powinno sie ich podac do sądu za niegospodarnoś jak nie zrealizują kołacinskiej i białołeckiej a odbije sie to czkawka przy wyborach wystarczy popatrzec na skrzyzowanie przy ratuszu jak go nie zrobiono toteraz masakra BIALOLEKA RZADZONA PRZEZ PO TO MASAKRA

# EvilD

13.05.2022 09:24

Wszystko tu, drodzy sąsiedzi już napisaliście. I fajnie. Od siebie dodam, że myślę już mocno nad wyprowadzką z tego kału, bo rządzący tą część miasta odpuścili zupełnie. Z zapowiadanej od dziesięcioleci fajnej, zielonej dzielnicy zostało tylko pole dla deweloperów...

REKLAMA

# Wkurzony_obuwatel

14.05.2022 00:24

LENIE, OBIBOKI Z RATUSZA BIAŁOŁĘKA. JAK NIE POTRAFICIE ZROBIĆ SKOKU CYWILIZACYJNEGO, TO ODDAJCIE WŁADZE TYM CO TO CHCĄ I PRZEDE WSZYSTKIM POTRAFIĄ!!!

# ebenem

15.05.2022 00:25

Białołęka to przegrana dzielnica, nic z tego nie będzie. I ten smród z oczyszczalni.

# w06

20.05.2022 07:58

Nie remontujcie jeżeli ma pozostać tylko po jednym pasie !!!!! Co to da taki pseudoremont? Gdzie przepustowość???

REKLAMA

# pepe sws

23.05.2022 22:21

RATUSZ INWESTUJE NA WILANOWIE I INNYCH DZIELNICACH DLA BOGACZY
BIAŁOŁĘKA JEST ZAPOMNIANA

# karola 1

23.05.2022 22:22

podziękujemy podczas wyborów
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA