REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Świąteczny kiermasz na warszawskiej Ochocie

# sztukaumiaru

05.12.2014 10:52

7 grudnia br. "Sztuka Umiaru" (Warszawa, ul. Tarczyńska 5/9) zaprasza wszystkich na kiermasz świąteczny "Sztuką rąk", na którym ponad 25 artystów zaprezentuje własnoręcznie wykonaną odzież, biżuterię, ozdoby świąteczne, ceramikę, obrazy oraz elementy wystroju wnętrz.
W tym dniu kawiarnio-winiarnia "Sztuka Umiaru" otworzy swoje drzwi artystom, hobbystom, rzemieślnikom, twórcom, którzy pełni pomysłów wkroczyli na ścieżkę projektowania oraz wszystkim tym, których pasjonuje sztuka, wywodząca się z twórczej pracy rąk.
W godz. od 12.00 do 20.00 będzie można oglądać i kupić prace od blisko 30 wystawców. Podczas kiermaszu artyści przedstawią m.in. oryginalną biżuterię, torby i torebki, ceramikę, obrazy, rysunki, witraże, odzież, galanterię, elementy dekoracyjne i wystroju wnętrz a także artykuły dla dzieci i ozdoby świąteczne.
Więcej informacji nt. wydarzenia na www.facebook/umiarusztuka.

 kate_ti

15.01.2015 10:38

Byłem, bardzo mi się podobało! :)

 inka

18.01.2015 11:07

ja tez tam byłam
polecam usługi http://www.udraznianie24.pl dobra firma hydrauliczne

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy