REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Studia przed księgowością

# karolajna

25.07.2018 10:00

Hej, niedługo po maturze podjęłam pracę jako asystentka księgowej i w sumie coraz bardziej zaczynam się zastanawiać się czy nie rozwijać się w tym kierunku i podjąć http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/rachunkowosc . Wydaje mi się, że jest to zawód, na który zawsze będzie zapotrzebowanie, a szukam właśnie czegoś stabilnego. PS. Jak oceniacie uczelnię wsb.pl ?

# syyf reklamaa

25.07.2018 10:17

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ??

# Molik

17.01.2019 23:33

Jak szukacie kogoś naprawdę solidnego to jedynym rozsądnym wyborem pozostaje dla mnie Gama z Myśliborskiej. Firma naprawdę się stara i nie zostawia swoich klientów na lodzie. Ja bardzo sobie współpracę z nimi chwalę.

REKLAMA

# Jasmineasa

28.06.2019 23:07

Próbowałam, ale nie miałam do tego głowy. Jak moja firma zaczęła się rozkręcać i przestałam tak martwić się o pieniądze, zaczęłam korzystać z usług biura rachunkowego Gama. Żałuję, że nie zdecydowałam się na to wcześniej. To nie jest duzy koszt, a dzięki temu, że nie przejmuję się księgowością, mogę zrobić o wiele więcej dla mojej firmy.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break