REKLAMA

Forum › Żoliborz

REKLAMA

Strony internetowe - komu zlećić wykonanie?

 agalella78

14.07.2023 15:31

Szukam dobrej agencji interaktywnej z Warszawy. Znalazłam ofertę https://awprojekt-art.pl/strony-internetowe-warszawa/ i przyznam, że spodobało mi się portfolio. Na stronie widzę bardzo dużo pozytywnych opinii. Czy ktoś z was współpracuje z agencją AW PROJEKT?

 Erneścio

25.07.2023 20:00

Gdyby ta agencja była na serio dobra, nie musiałaby szukać chleba w taki sposób jaki szuka. Świetna reklama, lecz nikt a nikt już się na to nie zrobi. Nie wstyd Wam?
Druga sprawa, dziś już nikt nie czyta firmowych stron zwłaszcza w stolicy. Dlaczego? Bo w 95% przypadkach to co tam zawarto w realu okazywało się nie prawdą, zwłaszcza oferta, dostępność towarów, usług i cenniki.
Na stronie internetowej rwanie zęba 130zł, jedziesz na miejsce a na miejscu 240zł. Na stronie mechanika wymiana sprzegła w 4v 800zł, jedziesz na miejsce a na miejscu tdwa razy tyle. Nikt już nie czyta tego kitu.mitu, zmieńcie fach.

 Erneścio

25.07.2023 20:03

Strona internetowa ludzi mądrych powinna wyglądać tak:
Jedna strona i wpis typu:
Cześć, jestem Kazik, nadal prowadzę gabinet tu i tam, pracuję od do... i za rwanie biorę tyle i tyle.
Kontakt ze mną tu i tu, kolejki takie, cena na dzień taki i taki to...
Dziękuję, pozdrawiam ...
i jedną stroną namazaną w notatniku i Html5 robię furorę bez zbędnych nakładów w szlaczki, pirtolniki i inne wodotryski.

REKLAMA

 agalella78

20.01.2024 12:29

Zdecydowałam się na współpracę z agencją AW PROJEKT i jestem bardzo zadowolona zarówno ze strony internetowej jak również z przygotowanych materiałów reklamowych. Polecam tą firmę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA