REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

STOWARZYSZENIE BUSPAS

# KACPER

29.11.2005 09:20

Szanowni Forumowicze korzystający z komunikacji autobusowej proponuję Wam założenie internetowego stowarzyszenia BUSPAS MODLIŃSKA. Od kilku dni jadąc do pracy szlag mnie trafia, gdy widzę kierowców samochodów osobowych wciskających sie na pas dla autobusów. Szczególnie widoczne jest to przy Oplu na Modlińskiej (omijanie barierki drogowej i jazda chodnikiem), przy skręcie z ul. Porajów w Świderską (skręt z lewego pasa
w prawo), oraz na na odcinku do mostu nad Kanałem Żerańskim. Do niedawna korzystałem ze swego auta- lecz nigdy na zasadzie cwaniactwa nie blokowałem drogi autobusom. Dzisiaj jadąc linią 508 widziałem daremne zmagania kierowcy z kretynami drogowymi - trąbił na nich, co w zupełności nie pomagało.
W konsekwecji po raz kolejny spóźniłem sie do pracy.
Wczoraj wykonałem telefon do dyżurnego Wydziału Ruchu Drogowego z prośba o pomoc - wystawienie dwóch radiowozów jeden przy Oplu drugi na ciągi modlińskiej do mostu. Oświadczył, że przy Oplu zlokalizowany jest fotoradar, który wyłapuje łamiących przepisy. W najbliższy,m czasie mają w tych miejscach pojawić się radiowozy policyjne.
SZANWNI FORUMOWICZE jeżeli sie nie pojawią i nic sie zmieni na lepsze - DZWOŃCIE NA NUMER OFICERA DYZURNEGO WYDZIAŁU RUCHU DROGOWEGO 603 77 55 I TO CODZIENNIE, MOŻE TO WRESZCIE ZMUSI POLICJĘ DO INTERWENCJI.
NASZA WSPÓLNA AKCJA W TEJ SPRAWIE BĘDZIE STWORZYSZENIEM BUSPAS-APELUJĘ DO WAS, A PRZEKONACIE SIĘ ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE NASTĄPI POZYTYWNY ZWROT W NASZYCH CODZIENNYCH ESKAPADACH DO ŚRÓDMIEŚCIA WARSZAWY.

# Andrzej

29.11.2005 11:10

Znów to samo...
Ja proponuję Stowarzyszenie Na Rzecz Budowy Mostu Północnego. Niestety nie znam telefonu do Urbańskiego (który oprócz gadania nic nie robi chyba) który z ramienia miłościwie nam jeszcze panującego (czyt. urlopującego) Lecha K. zajmuje się tymi sprawami. Tym się zajmijcie a nie jakimiś buspasami.
Zrozumcie, że nie wszyscy wsiadają do samochodu dla wygody ale dlatego, że po prostu mają taką pracę i naprawdę nie widzę powodu dlaczego samochody osobowe mają być dyskryminowane ale oczywiście i tak was nie przekonam bo wy tylko widzicie jedną stronę...

# ALI

29.11.2005 12:34

Zanim powstanie most-trochę czasu minie. BUSPAS jest sprawą aktualna i najbardziej dolegliwą. Nie neguję tego, że jeździsz samochodem służbowym. Możesz to robic zgodnie z przepisami, a jazda osobowym po pasie przeznaczonym dla autobusów jest łamaniem przepisów i takie zachowanie powinno karane. Sądze, że nasze telefoniczne interwencje zmuszą policję aby takie łamanie przepisów było karane.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.11.2005 15:07

Ostatnio sluzby porzadkowe naszego miasta ( ...i nie tylko tego ) zajete sa zabezpieczaniem i ochrona faszystowskich pikiet organizowanych przez mlodziezowe przybudowki organizacji reprezentujacych osrodek kultu religijnego i przy okazji nas (?) na wiejskiej. W szpalerze mundurowych pieknie wygladaja zapite ryje cweli spod Poznania, ktorzy z wyciagnietymi rekoma i obledem w oczach pozdrawiaja nie tylko swoich partyjnych wodzow, ale rowniez Adolfa Hitlera - szwabska k...we i postac uwielbiana przez mlodziez o narodowo-katolickiej orientacji.
Biorac powyzsze pod uwage ,ze nie powinnismy rozpraszac mundurowych naszymi glupawymi problemami... z pasem.

# przedstawiciel handlowy

29.11.2005 21:26

a ja mam wkalkulowane 10 % dochodu miesięcznie dla policjantów, także luzik...(oczywiście na lewo)

# przedstawiciel handlowy

29.11.2005 21:28

tzw. koszt uzyskania przychodu....

REKLAMA

# yyy

29.11.2005 23:24

Przedstawicielu Handlowy - co na te koszty twój Urząd Skarbowy, jak się nazywa ta pozycja w twojej książce przychodów, bo chyba nie łapówka na rzecz Policji ?
zwolennicy buspasa dzwońcie codziennie jak doradza Kacper, a jeszcze dodatkowo notujcie stojąc w korku numery rejestracyjne aut łamiących przepis.
przeciwnicy buspasa codziennie monitujcie stosowne organy samorządowe o cofnięcie zarządzenia ustanawiającego ten pas.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024