REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

dzisiejsza podróż E-4 uświadomiła mi...

# E-4 Rider

25.11.2005 08:32

...że w autobusie nigdy nie jest na tyle ciasno żeby się motłoch z legionowa nie mógł zmieścić na ekspresowej
- "Proszę się przesunąć, przecież każdy musi (!) dojechać"

# kil

25.11.2005 09:08

A ty kiedy się od mtłochowałeś ? ćwoku ze słomą w buciorach, zmień E - 4 na osła lub furmankę będzisz miał luźniej.

# Lenart

25.11.2005 09:57

nie dosc ze sie pchają to jeszcze od nich smierdzi

REKLAMA

# E-4 Rider

25.11.2005 12:59

kil widze, że jesteś przedstawicielem klasy wystawiającej buciki na korytarz na nowodworskich osiedlach

# kil

25.11.2005 14:05

Jeżeli już to tylko po to żebyś mi ćwoku je czyścił(niestety nie na nowodworach... a może i na szczęście)

# lis

25.11.2005 14:34

cale szczescie ty wiesniaku bo na naowodwory cie nie stac i mieszkasz na zapchlonej wsi

REKLAMA

# cramp

25.11.2005 17:03

Niestety, w ogole autobusy z Tarchomina nie powinny stawac na ekspresowej, wiesniaki z Legionowa maja swoje transludy i inne burakowozy i niech sie ich trzymaja, a nie ze kazdy musi dojechac? Wpycha sie taki i nie widzi ze juz miejsca nie ma, i nie zaczeka bo przeciez nastepny autobus jest za 2 tygodnie!!

# yyy

25.11.2005 21:49

Oj ludzie, ludzie - przygadywał kocioł garnkowi, albo burak cebuli, przecież wszyscy jesteście napływowi i to w większosci z prowincjonalnych miasteczek i wiosek, a jak pomieszkacie chwilę w Warszawie to już państwo "warsiawiacy" pełną gębą. Nie wiem czy "rdzennej" tzn chociaż z 30-letnim stażem zamieszkania ludności Tarchomina czy przyległości typu Nowodwory, Kępa Tarchomińska Winnica itd jest chociaż z 10%

# siekierka kurpiowska

25.11.2005 22:53

Roots -powróćmy do korzeni, pokażmy, że napływowi potrafią się przyznawać do swoich prowincjonalnych miasteczek. Co więcej potrafią się smiać z pewnych przywar jakby z klucza przydzielonych do ich rodzinnych stron.
Czy wiecie czym różni się Kurp od siekiery?....
Siekierę można stępić, a Kurpia nie.

REKLAMA

# yyy

25.11.2005 23:22

Nasi forumowicze raczej się nie przyznają Siekierko, mam pewne doswiadczenie stykając się z licznymi ludźmi z racji pracy, ja mieszkam tu ok. 20 lat i nie wstydzę się korzeni, ale jak sobie tu przy każdej okazji od buraków, siana i słomy wytykają.

# yyy

28.11.2005 00:36

I jakoś Siekierko nie ma chętnych, wszyscy są "rodem" z Tarchomina, Nowodworów itd. Można by rzec a nie mówiłem.

# Serek Wiejski

28.11.2005 12:03

A coz tu beda ludzie jezyk strzepic... !
A malo to razy zwracano uwage, zeby glowy kandydatowm na radnych na Forum nie zawracac bzdurami o problemach komunikacyjnych i pisac od razu do ZTM ? Malo ? Zreszta... popatrzcie, problem dotyczy ludnosci naplywowej co jedzie het, het... od Legionowa, Jablonny, Pultuska, Serocka, Nasielska, Sierpca, Ciechanowa, Raciaza... ( ha, ha... ale jest bezrobocie ! ) do Mekki, na przystanek Obrazkowa. Tak. W innych rejonach Warszawy...no wezmy takich z Piaseczna chocby... Oni dojezdzaja na Dworzec Poludniowy i dopiero tam moga wsiasc do metra, innego autobusu lub tramwaju. Nie ma takiej sily, zeby wlaczyli sie do ukladu komunikacyjnego miasta w innym miejscu, albo...zeby uklad komunikacyjny byl tak skonstruowany, aby ich obslugiwac przede wszystkim, a mieszkancow miasta przy okazji. Wyobrazanicie sobie Ursynow i Natolin w takiej sytuacji ? Czy znacie autobus ( oprocz 165 co jezdzi ''raz kwartal'' ), ktory by z Ursynowa wyjezdzal w Pulawska ?! A tak jest u nas... u nas bowiem, petla na Nowodworach sluzy autobusom wozacym ludzi do Legionowa ( i dalej ), zeby sprawnie zataczaly. A przeciez wydawac by sie moglo, ze naturalnym miejscem przesiadkowym dla przyjezdnych powinna byc petla Zeran, PKP ZOO i WWa Gdanska. A nie Obrazkowa ! Mogloby sie wydawac ? Co ?
Jakis czlowiek, ani radny, ani posel wzial i wywalczyl buspas ,ale na to zeby E4 nie zatrzymywalo sie na Modlinskiej juz jest niestety ''za krotki''. A moze mu sie ''tak po ludzku'' nie chce, skoro ( na szczescie byla ! ) poslanka z tego regionu zajmuje sie wirtualna rzeczywistoscia internetu, a jakas spoleczna zdzira po zalatwieniu komunalnego mieszkania dla matki ma te okolice w glebokim powazaniu ! Co w takim razie mozna ?
Mozna poslac sobie pare ch...jow w tloku... i zachlysnac sie smrodem wsiokow, ktorym sloma wystaje z butow.
Jesli tak rzec mozna... Malo Rozgarnieta Reakcjo

REKLAMA

# tubylec z Ochoty

28.11.2005 14:55

Heh i świetnie serek napisane. A ja przyznaje się! jestem napływowy. Bo tu były najtańsze mieszkania. Tak urodziłem się na Ochocie... i żałuję że codziennie muszę oglądać te bydlęce starcia przy wsiadaniu na Pl. Wilsona do E4 - bo napływowemu motłochowi z Legionowa, Tarchomina i Nowodworów w du** by żyłka pękła gdyby postało 40 minut w autobusie.

# yyy

29.11.2005 23:31

Serek wiejski to chyba braciszek naszej słynnej Matki z Gdańska ze Sławkiem w tle, sądząc po wypowiedzi. Tutaj to już nie słoma ale kawałki obornika na butach.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break