REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# dddd

02.03.2023 17:44

To jakaś bzdura, jeżeli budynek z 1992 roku to zabytek.

# Tybylec

02.03.2023 18:54

Strzał w kolano. Ten budynek był brzydki i może choć przemalowanie poprawi trochę jego walory estetyczne. Poza tym, jak już to kiedyś będzie zabytek, to można łatwo go odmalować spowrotem na pstrokato.

# Umyć je

02.03.2023 19:12

Jednakowoż należałoby zwrócić uwagę, że budynki stojące w pobliżu hotelu są jeszcze brzydsze od niego i poczerniałe od brudu.

REKLAMA

# Madbutcher

03.03.2023 08:10

Panu Konserwatorowi Zabytków sugerowałbym znalezienie jakiegoś porządnego kija, a następnie walnięcie się nim w łepetynę - powinno pomóc.

# Arpa61

05.03.2023 22:33

Ohydny i coby z nim nie robić, brudny. W sam raz na ambasadę rosyjską. Nb. KIEDY moskalskie gniazdo szpiegów zostanie wykopsane z sąsiedztwa Belwederu i budynków wojskowych (!).

# Elzar

06.03.2023 11:21

"marzenie większości warszawiaków" - dobre sobie. Większość ma to w pompce. Budynek może i brzydki, ale bez przesady - po prostu odnowić, pomalować i tyle.

REKLAMA

# JOKA

19.03.2023 20:05

Próbowałam pana konserwatora zainteresować ochroną zabytków na Starym Mieście przed wandalami bazgrzącymi po zabytkowych elewacjach. Zero zainteresowania. Zwracałam także uwagę na niszczejące kute elementy ( kraty, drzwi i bramy). Zaproponował mi pisanie donosów na konkretne wspólnoty. Wg. niego, ja powinnam robić obchody po Starym Mieście i pisać donosy. Być może wtedy ktoś się tym zajmie. Może powinien wraz ze swoim, wcale niemałym urzędem, mocno puknąć się w głowę, może poskutkuje.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA