REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# WrednyKot

14.03.2023 16:36

W zeszłe lato próbowałem odwołać wizytę w lux-med na ponad godzinę przed nią, z okazji zalet transportu publicznego. 4 próby - za każdym razem musiałem wysłuchać z automatu po polsku, ukraińsku i chyba angielsku [bo pierwszą rzeczą nie mógł być wybór języka] całej litanii pier***** kocopołów, potem wymieniania co mam wcisnąć po co, by w końcu odwołanie wizyty było chyba 5 w kolejce. Trwało to z 10 minut tylko po to, by potem i tak nikt nie odebrał. W końcu, gdy się udało, minęło 50 minut i wspaniała osoba z recepcji stwierdziła, że mogę psa w d*** pocałować, bo odwołać można do chyba pół godziny przed czasem.
Do poradni na Elbląskiej 35 dodzwonić się to jak wygrać w totka, na Krasińskiego również. Bielański też jest pod tym względem super, a tu już piszę o telefonach nie na 1,5 godziny, tylko na dzień, lub kilka przed wizytą.
Może zanim zaczną idiotyczne akcje, to niech wywalą na zbity pysk te wszystkie paniusie w recepcjach i zatrudnią kogoś, kto przychodzi do PRACY, a nie na kawkę i ploteczki. Niech zaczną od siebie.

# pZz

14.03.2023 22:31

Najlepiej zwalac wine na pacjenta. Nie pomysla inteligenci, ze jak czlowiek czeka rok albo dwa na wizyte, to moze... zapomniec, umrzec, etc.

# Franz

16.03.2023 23:35

Wprowadzić opłatę karną za nieodwołanie wizyty (obowiązek jeden dzień przed wyznaczzona wizytą)
w wysokości 100 zł (zapisy na koncie pacjenta) i zapanuje jako taki porządek.

REKLAMA

# JOKA

19.03.2023 19:58

Dwie godziny, jak ma się szczęście, żeby się dodzwonić...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024