REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# zuza234

14.09.2015 21:15

A ten pan z brudnymi rękami to jest jeszcze na kasie, taki dziwny, nie wiem czy on tam ma książeczkę sanepidu, ale ja już tam zakupów nie robię, bo się brzydzę, fuj !

# ergh

14.09.2015 21:51

Fakt, że zamiast blachy mogłaby być cegła z zewnątrz jak w Lidlu przy Ratuszu, wentylatory można choć częściowo przysłonić, ale dużo gorzej wyglądają obie blaszane biedronki, a szczególnie ta przy pko przy Uniejowskiej, fujjj, z nimi nikt się nie chce rozprawić? A Stokrotka to super sklep, ma mega dobry wybór produktów i obsługa jest bardzo miła.
Co do bloków obok, to dopiero pasztety. Zdjęliby tą paskudną blachę z bloków Pirenejska, bo obrzydlistwo straszne, ale Wspólnota ma to gdzieś, a prywaciarza krytykuje. Tego festynu już mieszkańcy owych bloków nie zauważają? Każdy balkon inny, elewacja dramat, blacha straszy całe lata.

 Adi79

15.09.2015 21:52

Problem z wentylatorami w Stokrotce ma tylko jeden mieszkaniec bloku przy Pirenejskiej 2... Notorycznego strzela w te wiatraki... Dziadek, chcesz spokoju to kup sobie dom w Radiowie przy wysypisku... Z UBeckiej emerytury napewno Ci starczy...

REKLAMA

# Beta

16.09.2015 09:08

Dlaczego na Bemowie mieszkają ludzie ,którzy nie maja empatii dla drugiego człowieka.Choć mieszkam w innej części Bemowa ,to solidaryzuję się z osobami ,które we własnym mieszkaniu nie mogą wypocząć.Każdy ma prawo do wypoczynku i relaksu.Rozumiałam mieszkańców Jelonek ,jak im samoloty latały nad blokami.Rozumiem mieszkańców Fortu Bema jak im szrotu dwupłatowce burczą nad blokami,Ale najbardziej to mi szkoda ludzi ,którzy zamieszkali przy trasie.

# jacek74

16.09.2015 10:19

A ten dziadek co strzelał z wiatrówki do wentylatorów to niech sobie w łeb strzeli najlepiej. Wtedy żaden hałas już nie będzie mu przeszkadzał. Albo niech się wyniesie w inne miejsce. Stary komuch to go stać.

# Beta

16.09.2015 11:12

jacek74 Ty też kiedyś będziesz "starym dziadem" .Dlaczego komuś życzysz śmierci.Rozumiem,że nie masz pracy i hektujesz wszystko i wszystkich

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA