REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Magda

23.01.2013 13:21

Wyremontujcie to się spadkobiercy znajdą ;)

# www.seiren.pl

23.01.2013 17:34

Przy takim podejściu do przeszłości, równie dobrze możemy całe miasto zrównać z ziemią, zaorać....i nauczyć się niemieckiego ;/ Widząc, jak szybko znikają pozostałości warszawskiej zabudowy, czasem odechciewa się wszystkiego. Ja rozumiem, że nam miasto demolowali w 1939 i 1944, ale żeby w 2013 nadal je burzyć, to już jakaś przesada.

# Marcin

23.01.2013 18:17

Witam wszystkich zainteresowanych, ilość pustostanów na Woli z dnia 30 września 2012r według ZGN przy ul. Bema 70 łącznie 1798 pustostanów w tym 369 do zasiedlenia. Pozostawiam te dane do osobistej oceny
Pozdrawiam Marcin

REKLAMA

# hopla

24.01.2013 12:52

Jak dla mnie mogliby zrobić taki manewr jak z Sienna 46, zostawili tylko fasadę a środek zlikwidowali i postawili od zera. Fasada została wyremontowana i mamy piękną kamienicę. Nowoczesną w środku i tradycyjną na zewnątrz.
Mogliby jak dla mnie zrobić tym samym sposobem pekin i pozostałe wymienione kamienice + te na Żelaznej, Chłodnej, Siennej, Miedzianej itd. itp. ...
Jest to dla mnie kompromis pomiędzy nowoczesnością a tradycją, jak również jedyne racjonalne wyjście z sytuacji, bo jak zostawią to samym sobie, to te kamienice skończą jak ta zawalona na rogu Grzybowskiej i Żelaznej...

# emka

05.02.2013 10:19

#www.seiren.pl - POPIERAM I ZGADZAM SIĘ W 100%. Ale czego się spodziewać po debilach, którzy nazywają się "urbanistami" i po tych którzy żądzą naszym Warszawą? Im tylko kasa we łbach, a nie miasto i historia... smutna prawda

 aneczka3010

22.03.2013 10:12

Witam wszystkich
Ja poszukuję pustostanu na Woli, ponieważ urząd wykreślił mnie z listy o przydział mieszkania , nie mam gdzie się podziać z synem i mężem. Bardzo proszę o namiary na lokal będe bardzo wdzięczna. Najbardziej zależy nam na Kole. Mój adres aneczka3010@tlen.pl. Napewno się odwdzięczę

REKLAMA

# ozzie

05.09.2013 18:41

@Magda - spadkobiercy są i walczą o odbiór kamienicy od dwudziestu czterech lat...

# ozzie

05.09.2013 18:44

@Magda: Spadkobiercy są i w przypadku jednej z tych kamienic walczą o jej odbiór od dwudziestu czterech lat...
Miasto woli utrzymywac takie budynki-upiory, z których nikt nie ma ani pożytku ani dochodu...
Bezsens!

# ozzie

05.09.2013 18:47

A tu możecie poczytać o tym, co się dzieje z kamienicy przy ul. Wroniej 50:
www.ekonomia.rp.pl/artykul/890174.html

REKLAMA

# Wronia 50

22.06.2014 00:37

Spadkobiercy sa i walczą o odzyskanie kamienicy Wronia 50 od ćwierć wieku. Tak demokratyczna Polska spieszy sie z naprawianiem krzywd dokonanych przez komunistów. Historyczna kamienica rozpada sie a 200 metrów dalej miasto pompuje miliony złotych w "rewitalizację" ulicy Chłodnej. Typowy polski absurd.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy