REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

23.01.2013 13:21 #Magda
Wyremontujcie to się spadkobiercy znajdą ;)
23.01.2013 17:34 #www.seiren.pl
Przy takim podejściu do przeszłości, równie dobrze możemy całe miasto zrównać z ziemią, zaorać....i nauczyć się niemieckiego ;/ Widząc, jak szybko znikają pozostałości warszawskiej zabudowy, czasem odechciewa się wszystkiego. Ja rozumiem, że nam miasto demolowali w 1939 i 1944, ale żeby w 2013 nadal je burzyć, to już jakaś przesada.
23.01.2013 18:17 #Marcin
Witam wszystkich zainteresowanych, ilość pustostanów na Woli z dnia 30 września 2012r według ZGN przy ul. Bema 70 łącznie 1798 pustostanów w tym 369 do zasiedlenia. Pozostawiam te dane do osobistej oceny
Pozdrawiam Marcin
24.01.2013 12:52 #hopla
Jak dla mnie mogliby zrobić taki manewr jak z Sienna 46, zostawili tylko fasadę a środek zlikwidowali i postawili od zera. Fasada została wyremontowana i mamy piękną kamienicę. Nowoczesną w środku i tradycyjną na zewnątrz.
Mogliby jak dla mnie zrobić tym samym sposobem pekin i pozostałe wymienione kamienice + te na Żelaznej, Chłodnej, Siennej, Miedzianej itd. itp. ...
Jest to dla mnie kompromis pomiędzy nowoczesnością a tradycją, jak również jedyne racjonalne wyjście z sytuacji, bo jak zostawią to samym sobie, to te kamienice skończą jak ta zawalona na rogu Grzybowskiej i Żelaznej...
05.02.2013 10:19 #emka
#www.seiren.pl - POPIERAM I ZGADZAM SIĘ W 100%. Ale czego się spodziewać po debilach, którzy nazywają się "urbanistami" i po tych którzy żądzą naszym Warszawą? Im tylko kasa we łbach, a nie miasto i historia... smutna prawda
REKLAMA
22.03.2013 10:12 aneczka3010
Witam wszystkich
Ja poszukuję pustostanu na Woli, ponieważ urząd wykreślił mnie z listy o przydział mieszkania , nie mam gdzie się podziać z synem i mężem. Bardzo proszę o namiary na lokal będe bardzo wdzięczna. Najbardziej zależy nam na Kole. Mój adres aneczka3010@tlen.pl. Napewno się odwdzięczę
05.09.2013 18:41 #ozzie
@Magda - spadkobiercy są i walczą o odbiór kamienicy od dwudziestu czterech lat...
05.09.2013 18:44 #ozzie
@Magda: Spadkobiercy są i w przypadku jednej z tych kamienic walczą o jej odbiór od dwudziestu czterech lat...

Miasto woli utrzymywac takie budynki-upiory, z których nikt nie ma ani pożytku ani dochodu...

Bezsens!
05.09.2013 18:47 #ozzie
A tu możecie poczytać o tym, co się dzieje z kamienicy przy ul. Wroniej 50:

www.ekonomia.rp.pl/artykul/890174.html
22.06.2014 00:37 #Wronia 50
Spadkobiercy sa i walczą o odzyskanie kamienicy Wronia 50 od ćwierć wieku. Tak demokratyczna Polska spieszy sie z naprawianiem krzywd dokonanych przez komunistów. Historyczna kamienica rozpada sie a 200 metrów dalej miasto pompuje miliony złotych w "rewitalizację" ulicy Chłodnej. Typowy polski absurd.
REKLAMA

1285/1453 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA