REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# aswe

09.07.2014 07:12

W Rembertowie nie lepiej. Capi jak w najgorszym kiblu w przejściu podziemnym

# NIK!

12.07.2014 04:29

Coś podobnego -- zabytek nieprzyjazny niepełnosprawnym! No któż by się spodziewał! A następny numer będzie, jak będą chcieli przebudować stacje na dwuperonowe dla większej prędkości...

# gość

14.07.2014 08:51

Te stacje powinny zostać rozebrane przy okazji remontu całej linii - żadnej wartości nie przedstawiają.

REKLAMA

# fred

17.07.2014 11:21

albo w Wawrze napisy w stylu Radom pamiętamy, czy wawerscy legioniści nabazgrolone chyba przez kilkulatka

# fred

13.08.2014 21:17

Większość napisów zamalowana. Dziękuję.

# gość

17.12.2014 23:08

ja mieszkam przy jednej z tych stacji i ich stan jest skandalicznie koszmarny!!! oczywiście pewnie pkp nie rozpocznie remontu bo konserwator się nie zgodzi a jeszcze chwila i te wiaty same się ROZPIER***Ą!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem czemu mieszkańcy tak bronią te wiaty? przecież one są zwykłymi zniszczonymi piepszonymi dachami tak jak na każdej stacji. a poza tym w polsce jest jeszcze wiele stacji z takimi wiatami. więc te wiaty mogły by być zburzone gdyby nie konserwator a ludzie mogliby obserwować takie stacje gdzie indziej tam gdzie bardziej pasują

REKLAMA

# gość

18.12.2014 10:16

#gość napisał(a) 17.12.2014 23:08
ja mieszkam przy jednej z tych stacji i ich stan jest skandalicznie koszmarny!!! ...te wiaty mogły by być zburzone...
Te wiaty to zabytek na skalę światową.
Trzeba je poddać renowacji.

# wiat

22.05.2017 20:49

Trzeba zamówić http://www.toparchitektura.pl/wiaty-przystankowe.html.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024