REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Sprzęt sportowy

# Serdel

28.11.2022 11:14

Jak wygląda sytuacja ze sprzętem treningowym obecnie? Chciałbym kilka opcji do domowej siłowni kupić i szukam jakichś sensownych propozycji. Jak możecie mi coś pod tym kątem polecić, macie jakieś sprawdzone sprzęty, które możecie zaproponować to dajcie znać, chętnie skorzystam z podpowiedzi i coś sensownego kupię.

# Grymooo

30.11.2022 11:11

Swój sprzęt wprowadzają także polskie marki jak między innymi K-Sport - https://www.k-sport.com.pl/, gdzie faktycznie to dość popularna firma. CO ciekawe już widziałem ten sprzęt na różnych relacjach między innymi u fit.lovers i kilku innych, którzy promują trening i zdrowy styl życia więc widać, że polska marka jest dość chętnie wybierana.

# Demoin

28.12.2022 14:01

Ostatnio zauważyłem, że zaczął się u AJ Polish American pojawiać sprzęt od K-sport.com.pl. Ciekawa opcja, bo wiem, że to nasz krajowy producent i fajnie, że też zaczyna się ze swoim sprzętem pojawiać u tych popularnych osób, które promują swoje plany treningowe.

REKLAMA

# woźnica

08.02.2023 07:59

Jest to niewątpliwie coś bardzo ważnego, ale ja również jestem zdania, że sama aktywność fizyczna jest przecież bardzo ważna. https://www.parkaktywnosci.eu/ to jest doskonałe miejsce, gdzie na pewno każdy z nas może bez problemów znaleźć wiele ciekawych infromacji dla sienie i tym bardziej gdy chodzi o dzieci.

# Ania K.

12.04.2023 09:52

Dla aktywnej kobiet na siłownię czy fitness idealnie się nadzadzą spodenki bezszwowe Moove Wear. https://moovewear.com/spodenki-bezszwowe/ . Wygodne do każdej aktywności jak i na codzień.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break