REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Sprawy do bwradny

# aśka

17.11.2009 11:23

"... Bo co mają zrobić z wolnym czasem (zwłaszcza młodzi) tak zwyczajnie, na co dzień, po lekcjach, kiedy amatorskim drużynom piłkarskim trudno znaleźć bezpłatne boisko na treningi, a burmistrz ds. kultury bezradnie rozkłada ręce wobec decyzji dyrektora nadzorowanej placówki? "
To fragment artykułu z AVECIARZA.
Najgorsze jest to że pomimo wielkiej kampanii promującej sport w naszej dzielnicy brakuje też hal do trenowania piki nożnej dla grup zorganizowanych.Grupa chłopców grających w barwach Białołęki i reprezentujących naszą dzielnice na turniejach sportowych,trenuje raz w tygodniu w BOS i to na 1/3 sali,nic więcej nie udało się wywalczyć.

# bwradny

17.11.2009 13:04

o jakie stowarzyszenie/klub chodzi?

# marta

18.11.2009 09:57

nie wiem czy asia pisze o tym samym klubie ale bardzo podobna sytuacja jest w klubie piłki nożnej SS Białołęka rocznik 2000,ani grosza dofinansowania nie dostajemy od września tego roku a halę do treningów zimowych rodzice musieli sami załatwiać i sami ją opłacamy wszystkie turnieje w których dzieciaki biorą udział są finansowane z naszych pieniędzy,średnio chłopcy jeżdżą na dwa turnieje w miesiącu mogło by ich być więcej ale nie mamy na to środków.Reprezentujemy gminę która ma nas tak na prawdę w .... nosie delikatnie mówiąc.

REKLAMA

# bwradny

18.11.2009 16:17

poproszę o szczegóły obydwu spraw na mojego maila avetki@wp.pl

# Beata

19.11.2009 21:11

Czy to jest biuro radnego ? Przecież co kto nie napisze to on zawsze udziela porady do zmęczenia.Daj sobie spokój i nam także.

# bwradny

19.11.2009 21:20

radni nie mają swoich biur. pragnę zauważyć, że ten temat jest adresowany do mnie. Poza tym forum ma charakter publiczny. Zabieram głos w sprawach, które mnie dotyczą, interesują itd. Nie we wszystkich tematach znajdziesz moje posty. Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia - weź urlop.

REKLAMA

# Beata

22.11.2009 11:03

Ty powinieneś nam dać spokój .

# lek

23.11.2009 09:38

Przed wyborami trzeba choć poudawać ze się coś robi.

# bwradny

23.11.2009 13:06

Chciałabyś, Beatko, oj chciała...

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe