REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ruch na rzecz deklerykalizacji

# laksigen

10.11.2009 19:51

W dniu dzisiejszym władza w osobach Kaznowskiego , Smoczyńskiego i Opolskiego uczestniczyli w odsłonięciu płyty pamiątkowej przy ulicy J.Antalla 2 dt Józefa Antalla . Nie życzę sobie , aby przedstawiciele władzy państwowej uczestniczyli w obrzędach z wykorzystaniem przedstawiciela religii katolickiej. W naszym państwie obowiązuje rozdzielenie państwa od kościoła. Tak samo chore jest bieganie Kaznowskiego ze swoim pomagierem do kościoła na katolickie dożynki.Jeżeli emanacją troski o ludzi wg kaznowskiego jest związek z kościołem to polecam rzeczywiste wsparcie potrzebujących . Np zmuszenie swoich przyjaciół z miasta , aby ponownie przyznali dotację na przychodnię dla bezdomnych przy stacji WKD. P.S. nazwa ulicy Antalla obowiązuje odkąd istnieją tam bloki (czyli od PRL) i nie jest to zasługa ani kaznowskiego ani po!!

# jaskółka

10.11.2009 20:08

Odsłonięcie pamiątkowej tablicy było nakazem historycznym.Udział naszego dobrodzieja wydaje mi się innym nakazem
Niektórzy śpiewali by tak jak w ,,Skrzypku...tradycja,tradycja, tradycja.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.11.2009 23:10

... to charakterystyczne dla posierpiowego, partyjnego bydla i cweli podczepiajacych sie pod takie wydumane na styropianie w smrodzie pierdow idee. Zbycho, Rycho, Miro... Po palcu, lekko pociagniety ideologiczna wazelina taki smiec spoleczny wejdzie w kazdy uklad, byle zyc, zryc i krasc... ot, szmata. Szmata? To delikatne slowo... ha, ha, ha... a wy chcecie z parafialnego popychla robic burmistrza.... ha, ha, ha... Jebnijta sie ! Lbami w sciane !

REKLAMA

# bwradny

11.11.2009 11:16

Mateczko, parafialne popychło bardzo mi przypadło do gustu. Chyba sobie strzelę wizytówki..., a co?
P.S. Mnie osobiście nie przeszkadza to, że przy odsłonięciu asystował duchowny wyznania katolickiego (religia to chrześcijaństwo, przypominam dla porządku, abyśmy nie schodzili do poziomu Faktów i Mitów), batiuszka prawosławny, pastor ewangelicki i rabin na dokładkę. Bardziej mnie boli, że radni dzielnicy o uroczystości zostali poinformowani dzień wcześniej po południu... To się nazywa skuteczna promocja i komunikacja społeczna.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

11.11.2009 16:06

... a pewnie ! Za publiczne pieniadze latwo sie strzela i nie bedziesz pierwszym darmozjadem, ktory to udowodni.

# elektroda

11.11.2009 20:28

dokładnie Matko! ja nie chcę żadnego klechy na państwowych imprezach , szczególnie ,że nie ma żadnego boga!

REKLAMA

# bwradny

11.11.2009 20:34

Mateczko, a fe! Myślałem o własnej inwestycji, wszak nie utrzymuje mnie jedynie dieta, którą zresztą stanowi darmozjadowy system a nie widzimisię popychla. Cóż, sam nie jestem w stanie go zmienić. Natomiast staram się podejmować działania choćby w części adekwatne do czterocyfrowej kwoty przelewanej co miesiąc na konto. Oczywiście na miarę umiejętności popychla...

# borderline

14.11.2009 20:17

bwradny lepiej się nie wypowiadaj! gadasz co byś zrobił , a w rzeczywistości jakbyś był u władzy nic byś nie zrobił. Chyba ,że bursztynowy ołtarz dla księdza ,aby pokazać swój związek ,,tradycją" chrześcijańską , która została nam narzucona w 966

# bwradny

14.11.2009 21:09

nie lubię bursztynu.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2009 01:35

... a pewnie, ze tak Matka a'piac zaczna mowe :)!
Gdzie bys z tym latal, zeby sprzedac?
I po co ?
Miasto ( czytaj: bydlo samorzadowe ) Ci zaplaci, elegancko, przelewem... ha, ha, ha.... przeciez po to zostales radnym... ha, ha, ha... zeby wygodnie zyc z naszych podatkow, po nic innego !?

# lil

15.11.2009 18:00

biedni niedoinformowani radni, oj aż szkoda że nie wiedzą co się w dzielnicy dzieje! WSTYD panie BW !!!

# analityk

15.11.2009 20:05

szybkość reakcji jest wyznacznikiem inteligencji. Ale cóż po przeczytaniu aveciarza i wypowiedzi tzw bw jestem pewien poziom ten jest poniżej średniej delikatnie mówiąc , zresztą jak większości radnych , ale może bozia pomoże...przecież im mniejsza inteligencja tym większa wiara

REKLAMA

# bwradny

16.11.2009 08:25

Mateczko, rozdawałbym, rozdawał. Sami by wzięli.
Mateczko, wygodne życie i dieta radnego?! Chyba żartujesz. Przecież nie tak dawno demaskowałaś te wszystkie futra, samochody i nie wiadomo co jeszcze. Czy ty wiesz, kochana, ile teraz porządne futro kosztuje? A wypasione auto?
Analityku - uprzejmie przepraszam za moją wsteczną inteligencję. Miło, że czytasz "Aveciarza". (Przepraszam, z powodu mojej ograniczonej inteligencji nie mogę zrozumieć logiki wywodu - jak ma się szybkość reakcji do badania mojej nieistniejącej inteligencji poprzez lekturę "Aveciarza" i wpisów na forum?)

# czytelnikkk

16.11.2009 23:00

poziom aveciarza jest niski

# pick

17.11.2009 10:00

Przecież Aveciarz to kampania wyborcza BW.
Szkoda tylko ze szkoły pozwalają na to żeby te bzdury trafiały do dzieci.

REKLAMA

# bwradny

17.11.2009 10:32

czytelnikkkk: "poziom aveciarza jest niski"
Czasem w życiu warto się schylić...
Pick: "Przecież Aveciarz to kampania wyborcza BW."
WOW!!! Zdemaskowałeś mnie/nas!!! Cóż za bystra inteligencja. Rozumiem, że niedawno czytałeś o Herculesie Poirot...?

# kwant

17.11.2009 13:54

bwradny czy nie możesz dokonać anihilacji swojej osoby razem z aveciarzem!?

# bwradny

17.11.2009 17:36

rozumiem, że posługujemy się językiem metaforycznym i chodzi Ci bardziej o proces fizyczny aniżeli łaciński źródłosłów. jeśli tak - to sam niestety nie. mogą natomiast uczynić to wyborcy - materialna siła głosu ma istotnie moc promieniotwórczą. I wówczas w naszą dzielnicową materialną przestrzeń wstąpi nowy, młody, nieskażony twórczy duch...

REKLAMA

# ciekawy

20.11.2009 20:39

Mam pytanie kiedy znajdzie się radny/radna będący prawdziwym/ą Polakiem /ą i wniesie wniosek , aby usunąć krzyż z tej sali , w której odbywają się zebrania rady dzielnicy?Ten krzyż to złamanie prawa!

# Wiesia z Mezem

20.11.2009 21:28

Edek, Moj Maz mowi, ze jak ruskie przyjda....
... ze jak oni przyjda, to barany, tak sie wdrapywac beda jeden przez drugiego, ze az sie potratuja ! Byle talon na Lade dostac, byle wejsciowke do stolowki miec....
A baby - dodaje Edek - to jeszcze gorsze sa! I patrzy na mnie.
Do wlosow sobie skocza, tipsami twarze porania...
Robilyscie tipsy, Kochane?

# cobra22

21.11.2009 21:32

ciekawy, sufit na łeb ci się s........ł?
laksigen-laramid to dobry środek dla ciebie, bo g...o z ust i myśli twych płynie

 Matka_Sławka_z_Gdańska

21.11.2009 22:19

... przemowil milosnik krzyza. Dobry polak i katolik.

# carbon

22.11.2009 15:16

powieśmy w urzędzie dzielnicy posąg Zeusa jeżeli mamy wychwalać coś co nie istnieje.Krzyż już mamy , może jeszcze jakiś Światowid ...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

22.11.2009 16:04

Na Zeusa!
Posagu nie da sie zawiesic, a rzezba nie ma w naszej gminie wlasciwych konotacji; popatrzcie na karly przed szkola podstawowa... i nie polejcie sie ze smiechu na to załosne" narodowe chciejstwo" wyklute z chwalby kleski .... :)))
Nie ozdabiajmy zatem scian w tak podlym miejscu, jak urzad, takimi Wybitnymi Fantazjami, jak Gromowladny. Zeus byl Kims!Potrafiby, w co Matka nie watpia, zaingerowac w zlo, na przyklad. Nie do pomyslenia bowiem byloby pod Jego przewodem zaistenienie takich incydentow, jak Auschwitz ( d. Oswiecim ), czy tez moze blizsze istocie Jedwabne.... obecnie w powiecie lomzynskim. Zeus... bo Zeus, to jest bardzo porzadna Kreacja !
Sadza Matka zatem, ze ta wywieszona na drzewcach ofiara otumanionego tlumu zwisa w odpowiednim miejscu... a dla bydla, ktoremu obecnie z jakis powodow nie zwisa ( bo i tak przeciez moze byc ), jest tylko kwestia zaplaty, za ile go zdejma ze sciany. I po co ? Matka sugeruja powyzej, ze bydlo moze to zdjac za talon za auto... lub kawalek kabanosa z KC. I wiemy dobrze, ze tak moze byc. Prawda Cwiercmalorolny ?
A co sie zas tyczy Swiatowida... to jest za waska. Robia sie korki od switu. To tyle.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA