REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Wredny Kocur

05.05.2022 13:52

Ostatnio spacerowałem po żoliborzu i miałem z partnerką niezłą bekę, bo przeważająca większość parkomatów ma panele solarne ustawione w stronę.... północną. Nie wiem jak to ma działać.

# Jam Łasica

05.05.2022 14:39

Dramat. Cymbały niszczą Bielany, prawie rok zwężania jednej ulicy. I po co? Korki większe, ludzie stoją w autobusach. Tak to jest, jak kretyni dorwą się do władzy.

# Chomicz

06.05.2022 00:08

DDR przy Wólczańskiej przegrał z 4 pasami ulicy. 3 pasy w stronę chomiczowki.
W środkowej części Sokratesa jest drogą prawie idealną. Szkoda, że na końcach projektanci stchórzyli i nie zmienili jej wystarczająco.

REKLAMA

# Inżynier

07.05.2022 01:25

Przebudowa ulicy trwa rok i okazuje się, że jezdnie owszem - są nowe, ale chodniki już nie wszędzie. Widzieliście Państwo poklejone asfaltem do starego dojścia do przystanków?

# Rafał z Balzaka

09.05.2022 10:21

Jaki Prezydent Warszawy taki poziom inwestycji ( DNO) po co to było robić. wystarczyło dać światła, bo progi już też sporo pomogły. Ale narzekają że kasy brak.

# fan Trzaska

09.05.2022 11:39

Każdy kto krytykuje ten remont, ZDM, Ratusz i Pana Prezydenta to agent Putina na żołdzie Kaczyńskiego albo odwrotnie.

REKLAMA

# zdrowie baranów zzddmm

10.05.2022 11:49

Pietruczuk nie robił sobie zdjęć propagandowych z otwarcia tej ulicy?!!!
A to szkoda :(

# Horacy

17.05.2022 21:20

Zamiast zwężać ulicę zainstalować bylo światla w 2 lub 3 miejscach byloby bezpieczniej a te pieniądze przeznaczyć bylo na tereny rekreacyjne co więcej daloby korzyści dla ludzi, moglaby powstać tężnia co dla zdrowia by się przydalo bo nie wszyscy mogą wyjechać na urlop, a teraz to kurzu jest wszędzie pod dostatkiem chyba nie dla zdrowia a szalencow i tak nic nie powstrzyma bo mają wszystko w nosie.

# Marian

17.05.2022 23:09

#Wredny Kocur napisał(a) 05.05.2022 13:52
Ostatnio spacerowałem po żoliborzu i miałem z partnerką niezłą bekę, bo przeważająca większość parkomatów ma panele solarne ustawione w stronę.... północną. Nie wiem jak to ma działać.
Głupiś ty. Te panele są pełne po godzinie ładowania. Nie muszą oddawać energii innym.

REKLAMA

# Marian

17.05.2022 23:10

#Chomicz napisał(a) 06.05.2022 00:08
DDR przy Wólczańskiej przegrał z 4 pasami ulicy. 3 pasy w stronę chomiczowki.
W środkowej części Sokratesa jest drogą prawie idealną. Szkoda, że na końcach projektanci stchórzyli i nie zmienili jej wystarczająco.
Kmiocie, nie ma ulicy Wólczańskiej...

# Szymek

29.05.2022 10:57

Czemu nie poprowadzono ścieżki rowerowej po drugiej stronie ulicy?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe