REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# Gaga

26.05.2022 22:19

Windy z 2018r zapier.... teraz po schodach co za ludzie

# Mario_nie_może_być?

26.05.2022 22:50

Wzorem Putina powinniśmy wprowadzić kolonie karne dla takiej patologii.
Parę lat pracy i odpracowałby to co zniszczył.

# Zero

26.05.2022 23:02

Zero zakur wił 280.000.000zł. Chodzi wolno.
Menel co zepsuł windę idzie do pierdla. Państwo z puchu.

REKLAMA

# czemu się zacięła

29.05.2022 12:46

Wina leży po stronie konserwatora albo nawet producenta windy. Człowiek zamknięty w zablokowanej klatce ma prawo stracić panowianie nad sobą i ulec panice, to nie on jest winny. Pijany czy nie, sam się tam nie zaciął. Trzeźwy też mógł wpaść w szał i jest to usprawiedliwione. A że nastolatek = nadmiar adrenaliny + alkohol (ile, nie napisali, tylko że pod wpływem, a pod wpływem to ja jestem po zażyciu lekarstwa na bazie alkoholu) i mieszanka wybuchowa możliwa. Jego należy leczyć z alkoholizmu, ale winę za dewastację ponosi obsługa, jak wyżej.

# Sai

30.05.2022 07:43

W blokach gdzie mieszkańcy nie szanują sprzętu z części wspólnych opłaty za konserwację w tym powierzchni wpólnych powinny czasowo wzrastać o co najmniej 350% . Na wandalizm i brud nie powinni składać się wszyscy członkowie wspólnoty lub spółdzielni. A mieszkańcy (sąsiedzi) po czasowym podniesieniu opłat .... bardzo szybko wychowają idiotę... i przypilnują jak kolejnym razem będzie niszczył ich własność. (Wyjasnienie dla tych co mają styropian zamiast mózgu, naćpanych, palaczy korytarzowych i discopolo - części wpólne takie jak klatki schodowe, drzwi wejściowe, windy to też w ułamku Wasza własność).
Największym problemem w blokach Wrzeciona, Doryckiej , Szegedyńskiej itd.. jest sąsiedzka zmowa milczenia. Jak ktoś całe życie mieszkał w chlewie, to brud na klatce czy zniszczona winda, uszkodzone drzwi wejściowe nigdy nie będą problemem.... przecież ONI powinni przyjść i naprawić.... bo sprawne lub nowe rozpie....la się przyjemniej...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA