REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# z zacisza i bródna

10.09.2014 12:10

Witam
Chciałbym dożyć czasu kiedy bede mógł wypożyczyć kajak i przepłynąć ten nasz kanałek na nim, to by była fajna atrakcja nie tylko dla mnie ale myślę że i dla innych również

# mieszkanka zacisza

10.09.2014 13:55

A po co kawiarenki i foodtrucki????? Największą zaletą promenady w tej i tak ruchliwej i przeludnionej okolicy jest cisza i spokój. I niech już tak zostanie. Dla mnie jedynym prawdziwym grzechem na tej liście jest zanieczyszczenie wody, reszcie dałabym zwyczajnie spokój.

# mieszkanka zacisza

10.09.2014 13:56

#z zacisza i bródna napisał(a) 10.09.2014 12:10
Witam
Chciałbym dożyć czasu kiedy bede mógł wypożyczyć kajak i przepłynąć ten nasz kanałek na nim, to by była fajna atrakcja nie tylko dla mnie ale myślę że i dla innych również

świetny pomysł!

REKLAMA

# mieszkanka zacisza

10.09.2014 19:34

Na ul .Ostródzkiej znajduje się Villa Ostródzka 14 .Od Villi do kanałku i nowego skwerka jest dwa kroki .Można zjeść lunch od godz 12:00 za jedyne 19 zł.Karta menu przepyszna i kawka itp.Zapraszamy można zobaczyć Villa Ostródzka.pl oraz Facebook .Zaciszne -spokojne -piękne miejsce !!!

# vlad palownik

11.09.2014 07:36

#mieszkanka zacisza napisał(a) 10.09.2014 19:34
Na ul .Ostródzkiej znajduje się Villa Ostródzka 14 .Od Villi do kanałku i nowego skwerka jest dwa kroki .Można zjeść lunch od godz 12:00 za jedyne 19 zł.Karta menu przepyszna i kawka itp.Zapraszamy można zobaczyć Villa Ostródzka.pl oraz Facebook .Zaciszne -spokojne -piękne miejsce !!!

Co to za nazwy Villa i Lunch. A nie można by przyjść do Baru,Gospody,Karczmy i zjeść obiad.

# vlad palownik

11.09.2014 07:39

#z zacisza i bródna napisał(a) 10.09.2014 12:10
Witam
Chciałbym dożyć czasu kiedy bede mógł wypożyczyć kajak i przepłynąć ten nasz kanałek na nim, to by była fajna atrakcja nie tylko dla mnie ale myślę że i dla innych również

Mogły by się sprowadzić bobry fajnie by się wtedy meandrowało po kanałku jak w Utrechcie:)

REKLAMA

# LMW

11.09.2014 10:47

Rewitalizacja czy pacyfikacja? Jak pięknie wyglądały brzegi przed zabetonowaniem- miedzy Krośniewicką a Rolanda była piękna kolorowa od ziół skarpa. Teraz wszystko jest golone i obs...ne. Psy pogoniły kaczki i bobry. Jeden brzeg powinien pozostać dziki jako ostoja dla zwierząt. Bulwar wystarczyłby na jednym. Ja herbatkę pijam w domu, nie czuję potrzeby bzdurnego lansowania się.

# Gabriela

18.09.2014 14:44

Brakuje mi tam, tak jak i w Parku Bródnowskim, tablic informujących o szkodliwości karmienia kaczek oraz innych ptaków byle czym (czipsy, moczony chleb itp). Tablice takie, opracowane merytorycznie i estetycznie przez Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków, widziałam nad akwenami w innych dzielnicach Stolicy. Czyży Targówek już do Stolicy nie należał? Co na to Pan Burmistrz Wacław Kowalski?
Gabriela
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA