REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

SELGROSS ROSEN

# piotrek

15.07.2004 22:12

KONTROLOWANIOE PO ODEJŚCIU OD KASY JEST BEZPRAWNE O CZYM POINFORMOWAŁEM KIEROWNICTWO SELGROOSSA JEDNOCZEŚNIE NIE PODDAJĄC SIĘ BEZPRAWNEJ KONTROLI ZAWARTOŚCI MOJEGO KOSZYKA I POŻEGNAŁEM SIĘ Z TĄ FIRMĄ.
APEL- KLIENCIE SELGROSSA-NIE POZWÓL NA PRZESZUKIWANIE SWOJEGO KOSZYKA, MASZ DO TEGO PRAWO, JESTEŚ POLSKIM OBYWATELEM I ŻADNE NIEMIECKIE WEWNĘTRZNE ROZPORZĄDZENIA NIE STANOWIĄ W POLSCE PRAWA.
"NIE BĘDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ"

# ochrona

16.07.2004 12:42

szanowny Panie Piotrze chyba nie masz racji. W chwili gdy otrzymywałes karte podpisałes dokument w ktotym wyraziłeś pozwolenie na kontrolę

# Ola

17.07.2004 08:12

Ależ, Piotrze nie musisz w Selgrosie robic zakupów...oddaj po prostu kartę i już.....

REKLAMA

# Gemini

17.07.2004 13:23

Nie pierwszy i nie ostatni to sklep, który swoich klientów traktuje jak złodziei. Ostatnio do Auchan nie chcieli mnie wpuścić z małym plecakiem. Nie to nie. Jest wiele innych sklepów, które zachowują przynajmniej pozory, że zależy im na kliencie.

# Actor

17.07.2004 13:36

ochrona: Privatorum conventio iuri publici non derogat!!

# piotrek

17.07.2004 21:22

ale to przyzwolenie na kontrolę jest niezgodne z prawem, zresztą jak zwykle zakamuflowane drobnym maczkiem, ostatnio w gazecie czytałem art. jak to jeden rolnik podpisał umowę na pożyczkę 20 tys. zł. dziś nie ma już nic nawet własnego domu, a mógł dokładnie przeczytac co podpisuje powie za chwilę ola+ochrona. szczerze-może 1 % ludzi dokładnie studiuje drobny maczek w umowach, podchwytliwy pisany językiem prawniczym, tak aby jak najmniej z tego zrozumieć(osobiście nie czytam tych tasiemców). tzn. że gdyby człowiek podpisał taką umowę i znalazłaby się tam klauzula o przeznaczeniu (np za życia) na organy do transplantacji, to rozumiem, że podpisał i basta-bzdura-jeszcze raz powtarzam prawo jest tylko jedno, a w moich szpargałach nikt nie ma prawa grzebać, nawet żona(moja oczywiście)

REKLAMA

# JK

17.07.2004 22:28

Nie ma innego wyjścia jak czytać umowy - zwłaszcza to, co jest napisane drobnym maczkiem!

# prawnik

17.07.2004 23:02

Proponuję w takich sytuacjach uwzględnik art. 58 KC

# gosc

18.07.2004 17:01

czego dotyczy ten artkuł?

REKLAMA

# Vladymir

18.07.2004 22:41

dotyczy nieważności czynności prawnej z powodu jej sprzeczności z prawem lub z zasadami współżycia społecznego.

# ochrona

19.07.2004 11:54

w każdym sklepie strefą chronionego obiektu jest linia kas, natomoast w placówkach typu sel gros i makro , wejście za za ,,bramkę'' i tu tkwi sedno sprawy. ( ne bedę męczył się na szukanie odpowiednika po łacinie)
A tak na marginesie pracownik ochrony nia ma prawa wymagać pozostawienia torby czy innego przedmiotu w przechowalni jeżeli myśli że może coś być tam schowane niech pilnuje klienta

# misso+

24.07.2004 08:50

Z tym Selgorsem nie uważam żeby było tak źle, w końcu kontrolują tyko zawartość koszyka z kwitkiem kasowym i wcale nie zawsze, nie każdemu klientowi. Bywam tam w miarę często, a zdarzyło mi się to raz czy dwa.
Ale Auchan mnie rzeczywiście wkurzył. Nie lubię torebek, więc chodzę z małym plecakem, takim do którego format A4 nie wejdzie. I jak ostatnio byłam w Auchan to facet koniecznie mi chciał ten plecak zafoliować. I nie dał się przekonać, że jak będzie chciał to może mi ten plecak dokładnie zbadać przy wyjściu, bo idę robić zakupy, a nie kraść. Jestem w ciąży, a spodnie ciążowe rzadko mają kieszenie. I gdzie w takiej sytuacji mam wsadzić komórkę jakby mi dzwoniła, portmonetkę do zapłacenia za kosmetyki czy jakieś inne rzeczy - przecież za niektóre się płaci jeszcze na terenie sklepu, a nie przy kasie?! Nosić to wszystko w rękach czy desperacko drzeć folię w razie potrzeby?! Nie chciało mi się z nim kłócić, ale teraz żałuję, że nie poszłam z tym do jakiegoś kierownika. No i zrezygnowałam z zakupów w tym sklepie.
W ogóle na Tarchominie nie ma już gdzie robić zakupów... Z Championem afera "przeterminowana", w Auchan każą foliować plecaki... Bezsens!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy