REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Klepisko

# wataszka

01.07.2004 11:20

Czy ktoś zna karczme Klepsiko, która reklamuje sie w Echu? Gdzie jest ulica Zegrzyńska w Nieporęcie. Czy to jest nad wodą? A jeśli tak, to jakie są ceny?

# Ciekawska

01.07.2004 20:58

Karczma jest nad Zalewem obok klubu windsurfingowego Wojtka Brzozowskiego. Karczma jest imponujących rozmiarów, bardzo pomysłowo zbudowana. Cen nie znam, bo wlazłam tam tylko z ciekawości

# filo

09.07.2004 08:30

za całkiem dobry obiadek +100 wódeczki ponad 50 zł na dwie osoby

REKLAMA

# Grubciu

11.07.2004 12:23

Dla zainteresowanych www.klepisko.com.pl

# Roman

11.07.2004 22:28

www.klepisko.com.pl - niestety w budowie.
Ale może wkrótce?

# rozczarowana

13.07.2004 12:07

Przerost formy nad treścią!!!
Masa bezczynnego personelu, mało gości, niesmaczne jedzenie i ceny z wysokiego sufitu: przystawka, 2 drugie dania, 2 cole i 1 kawa 85zł - gdyby było smaczne nie miałabym pretensji, a tak pozostał niesmak

REKLAMA

# jarosz

20.07.2004 13:59

A mnie się duże podoba. Coś podobnego jest w Jachrance i nazywa się Chata Góralska. Jadłem tam kilka razy i ostatnio raz w Klepisku. Było smaczne w obu. Rzeczywiście kelnerki się snują, ale to chyba kwestia nowego obiektu. Na razie jest mało klientów. Polecam Klepisko. Dobry pomysl, miło, może trochę muzyka nie ta, ale to w końcu góralska karczma, a więc chamstwo i góralska muzyka byc musi.

# zibi

21.07.2004 09:47

Chata Góralska jest dużo mniejsza, ale ma większy i milszy "ogródek". No i blisko zalew, a z Klepiska do wody kawał drogi. No i nie bardzo jest gdzie pójść na spacer po obiadku. Dookoła ogrodzenie i pola uprawne.

# asik

22.07.2004 11:23

Nie polecam w weekend. Tłum. Nie ma gdzie zaprkować, a wyjazd w lewo po obiadku jest makabryczny.

REKLAMA

# ruza

22.07.2004 12:40

Powiedzmy szczerze ze nie jest to miejscowka, żeby zaprosić dziewczyne. Nie ma intymności. Ale dla większej grupy na wieczór przy piwku to bardzo dobra miejscówa. Mało miejsc do parkowania nawet w tygodniu (minus). Za to przy ladnej pogodzie duży wybór stołów (sala głowna, sala na piętrze, taras, z tyłu pod daszkiem, grill...). Szkoda tylko że daleko trzeba jechać. Mogłoby być bliżej nas. Gdzieś za kosciołem przy wale na przykład.

# antypis

22.07.2004 17:37

Byłem i jadlem. Jak to w karczmie. Głośno, gwarno i smacznie. Brakuje niestety miejsca dla rowerów. Trochę strach zostawiać je bez umocowania do barierek. Było nas pięcioro,wiec pełniliśmy wartę na zmiane.

# aza

23.07.2004 08:17

oj, daleko szukacie, a dobre zarelko pod nosem niemalze macie :)
Chata Bukowinska w Bukowie - bardzo dobra kuchnia polska.
Wybaczcie, ale aby nie denerwowac kubkow smakowych z samego rana nie bede Wam opisywac smakowitej golonki, giczki, zurku, barszczyku, bigosu, tudziez kielbasy wedzonej.
Polecam goraco :)
No i jeszcze placek po wegiersku na Modlinskiej w Czardzie. Ale nic poza plackiem nie jest godne polecenia.
Pozdr

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe