REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Poczciwy obywatel

16.11.2023 07:54

Mieszkam obok WAT....jak tak przyglądam się kogo oni przyjmują to ręce opadają. Jak widzę "musztrę" na placu to ręce opadają...niedawno widziałem i słyszałem treningi spiewu przed uroczystościami - ręce opadają, jak widzę stopień wysportowania elewow to ręce opadają, jak widzę poziom "dziewczyn" przyjętych do WAT to ręce opadają..jak słucham w sklepie "niedźwiadek" -madrosci "jakie to oni stare wojsko" ręce opadają a paznokcie drapią po podlodze...jak czytam ten artykuł to ręce opadają....WAT zszedł na psy już dawno temu....

# Kocur

16.11.2023 13:40

Ściągać z angielskiego....... jakim to trzeba być czopem z wiochy..... WSTYD!!! xD

# Kocur

16.11.2023 13:45

Anegdotą się podzielę. Przyszło do mnie dwóch wypierdków po zasilacz 12v 5A. Dalem im go, a oni zamiast zapłacić, zaczęli grzebać w telefonach. Powietrze za darmo, to ich olałem i obsługuję normalnych ludzi. Po pół godzinie podnieśli łby i nieśmiało: "proszę pana.... a ile to watów będzie?". Odetchnąłem głęboko i "w podstawówce mówili, że V x ampery, czyli wychodziło by, 60"... "aaaaa.... to dobrze, to dobrze..... To my poprosimy i faktura" "OK, jaka firma?" "na wojskową akademię techniczną" ".... ..... .... no to ekstra....."

REKLAMA

# jkk

16.11.2023 13:55

Za czasów świetności WAT też zdarzały się wesołe momenty. Kiedyś podczas kartkówki jeden z podchorążych zerżnął od kolegi wszystko, razem z nazwiskiem.

# WACIK

16.11.2023 14:25

Albo verte na srodku kartki

# IZA

16.11.2023 14:28

Ad. #Poczciwy obywatel - niesprawna fizycznie i umysłowo młodzież to problem globalny

REKLAMA

# Zawsze zdąży

16.11.2023 17:01

#Poczciwy obywatel napisał(a) 16.11.2023 07:54
stopień wysportowania elewow
Elew to tytuł żołnierza służby przygotowawczej, natomiast słuchacz WAT do czasu promowania go na pierwszy stopień oficerski to PODCHORĄŻY.

# Elomelo

23.11.2023 12:26

Egzamin z angielskiego to rozumiem po to zeby Pana z jułesej rozumieli jak mu będą buty czyscic czy samochód sluzbowy myć? W takim tempie wpychania Polski do nie swojej wojny to sie raczej powinni ruskiego uczyć....
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA