REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Marian

27.03.2024 14:50

I bardzo dobrze, powinin być zakaz trzymania psów w blokach i sranie nimi w publicznych miejscach

# MagdaL

27.03.2024 17:25

Bardzo współczuje mieszkańcom mieszkania z psychopatą na osiedlu, mieszkam na Ursynowie gdzie psiarze, rowerzyści rolkarze i dzieci fajnie ze sobą koegzystują. Niestety i my mieliśmy wariatkę i wspólnie założyliśmy jej sprawę za nekanie, przyszedł do niej dzielnicowy dwa razy i się zamknęła, polecam to mieszkańcom Hery.

# MagdaL

27.03.2024 17:26

#Marian napisał(a) 27.03.2024 14:50
I bardzo dobrze, powinin być zakaz trzymania psów w blokach i sranie nimi w publicznych miejscach
Powinien być zakaz takich Marianów w społecznościach, wszystkim żyłoby się lepiej.

REKLAMA

# Bób humus włoszczyzna

27.03.2024 18:02

I bardzo dobrze, powinien być zakaz trzymania kaszojadów w blokach i wyprowadzanie ich w publiczne miejsca.

# :) kociarz

27.03.2024 19:15

Psy nie są złe, właściciele odpowiadają za swoich pupili. To właściciele wyprowadzają psy na plac osiedlowy po 23:00 w nocy i przed 4:00 rano, a niektóre z tych psów szczekają jak oszalałe... Znakiem tego, co piszą psiarze, nie jest ważne samopoczucie człowieka, który musi wstać o piątej rano bo na szóstą idzie do pracy i musi być wypoczęty... To może być chirurg, który będzie robił operację waszemu dziecku i ręka może mu zadrżeć... A psy są grzeczne, mój pies nie gryzie...

# Moko

27.03.2024 20:01

Wspaniale, chciałbym poznać tego gościa! Moja sąsiadka na przykład zamienia okolicę w psią sralnię. Po podwórku biega sfora psów, ujadają przy każdej osobie przechodzącej obok posesji. Na zwróconą uwagę odpowiada, że to przecież pies, musi szczekać. Problem polega na tym, że właściciele nie dorośli do posiadania patyczaków a wzięli sobie obowiązek, jakiemu nie potrafią podołać. Nie sprzątają, nie poświęcają psu wystarczającej ilości czasu, nie tresują, spuszczają nawet groźne psy ze smyczy. To powinno być karane.

REKLAMA

# pZz

27.03.2024 21:17

Mieszkam na zamknietym osiedlu po drugiej stronie trasy. Cale trawniki, chodniki zasrane. Nawet plac zabaw nie jest im przeszkoda. Rocznie za utrzymanie zieleni placimy kilkadziesiat tysiecy zlotych, ale to nie robi na brudasach wrazenia. Wspolczuje ogrodnikom, ktorzy musza na tym "lazurowym" osiedlu jezdzic kosiarka po srakach. Powinien byc zakaz wyprozniania sie psow na terenach wspolnych. Prosze srac psem u siebie w domu do kuwety.

# eLKa

28.03.2024 00:13

sprawa prosta jak drut _ podatek miejski 5000 od małego psa, 10000 od dużego, będą pieniądze na sprzątanie po pieskach i sprawa szybko sama się zakończy. Pies w mieście i pies na wsi to dwie różne historie - blokowiska to nie miejsca dla zwierząt wymagających wybiegów i pastwisk.

# Jolaa

28.03.2024 07:52

Brawo dla Pana Tomasza!

REKLAMA

# Popieramdwa

28.03.2024 14:58

Lobby kundlarskie w natarciu. Sranie szczekanie bez smyczy bez kagańca ok. Człowiek zwróci uwagę to już jest psychopatą. Państwo z kartonu. I cigle mój piesek nie gryzie.......

# Popieramdwa

28.03.2024 14:59

Chodniki zasrane trawniki zasrane. Smród. 21 wiek

# johnny25

28.03.2024 17:22

Popieram tego Pana w pełni. Co to za zwyczaje, zeby chodzić z psami i srać w publicznych miejscach. Co z tego, ze sprzątnie? Nie życzę sobie widzieć srającego psa i jego odchodów. Czy ja chodzę i sram po trawnikach? Nie. Jak właściciel kocha pieska, to niech sra i szcza tym psem w domu i niech sobie w domu sprząta. W końcu ktoś normalny poruszył ten problem.

REKLAMA

# cuthulu

28.03.2024 18:26

do wszystkich nedzarzy nie lubiących psów - jesteście smieciami tego swiata i czekam az pojdziecie do piachu - taka energie wam przesylam i wiem, iż moje zyczenie bardzo szybko sie spelni

# cuthulu

28.03.2024 18:27

#Popieramdwa napisał(a) 28.03.2024 14:59
Chodniki zasrane trawniki zasrane. Smród. 21 wiek
od ciebie z pewnoscia pachnie ... jak od wiekszosci tych dwunoznych malp zwacych sie ludzmi

# cuthulu

28.03.2024 18:27

#Jolaa napisał(a) 28.03.2024 07:52
Brawo dla Pana Tomasza!
taaa - ogromne - wybieram sie do niego - zobaczymy czy aki odwazny jest

REKLAMA

# Gienia

28.03.2024 18:28

#johnny25 napisał(a) 28.03.2024 17:22
Popieram tego Pana w pełni. Co to za zwyczaje, zeby chodzić z psami i srać w publicznych miejscach. Co z tego, ze sprzątnie? Nie życzę sobie widzieć srającego psa i jego odchodów. Czy ja chodzę i sram po trawnikach? Nie. Jak właściciel kocha pieska, to niech sra i szcza tym psem w domu i niech sobie w domu sprząta. W końcu ktoś normalny poruszył ten problem.

Wspolczuje Ci czlowieku. Musisz byc bardzo nieszczęsliwy...

# cuthulu

28.03.2024 18:29

#Moko napisał(a) 27.03.2024 20:01
Wspaniale, chciałbym poznać tego gościa! Moja sąsiadka na przykład zamienia okolicę w psią sralnię. Po podwórku biega sfora psów, ujadają przy każdej osobie przechodzącej obok posesji. Na zwróconą uwagę odpowiada, że to przecież pies, musi szczekać. Problem polega na tym, że właściciele nie dorośli do posiadania patyczaków a wzięli sobie obowiązek, jakiemu nie potrafią podołać. Nie sprzątają, nie poświęcają psu wystarczającej ilości czasu, nie tresują, spuszczają nawet groźne psy ze smyczy. To powinno być karane.
takiego pajaca chcesz poznac? a tak powaznie - czemu sie logujesz na tylu kontach poj... tomaszu? podagamy w cztery oczy wkrotce

# cuthulu

28.03.2024 18:30

#eLKa napisał(a) 28.03.2024 00:13
sprawa prosta jak drut _ podatek miejski 5000 od małego psa, 10000 od dużego, będą pieniądze na sprzątanie po pieskach i sprawa szybko sama się zakończy. Pies w mieście i pies na wsi to dwie różne historie - blokowiska to nie miejsca dla zwierząt wymagających wybiegów i pastwisk.
tak masz racje - blokowiska to klatki dla ludzi - najgorszego gatunku zwierzat. psy zasluguja na lepsze warunki

REKLAMA

# Wwa

28.03.2024 21:52

Park leśny na Boernerowie to zgroza, debile puszczają psy ze smyczy, byłem świadkiem jak psy atakowały osoby spacerujące, rowerzystów czy biegaczy. Moje interwencje w SM olano. Czekamy więc na kolejny wypadek pogryzienia ze skutkiem śmiertelnym.
Niejaki cuthulu, weź leki bo biomet jest fatalny.

# Polo

29.03.2024 08:24

Popieram tego Pana, ponieważ NIE MAM obowiązku słuchania ujadania, które przekracza wszelkie dopuszczalne normy.

# Gienia

29.03.2024 13:48

#Polo napisał(a) 29.03.2024 08:24
Popieram tego Pana, ponieważ NIE MAM obowiązku słuchania ujadania, które przekracza wszelkie dopuszczalne normy.
Mnie bardziej denerwuje ujadanie bachorow. Robi sie cieplo i wylegaja sie jak szczury z kanałów drąc mordy.

REKLAMA

# won!!!

29.03.2024 16:05

precz z sierściuchami!!!

# Jola V

29.03.2024 20:42

Na podstawie adresu na 99% jest to jakiś sfrustrowany ze starczymi zmianami w mózgu emerytowany podpułkowniczyna w stanie spoczynku albo majorek. Mózg przeżarty chlaniem gorzały, ale jak widać jeszcze jakiś synek czy raczej wnusio jego kolesia służy w bemowskiej policji albo ma tam dobre "układziki" skoro służby i samorząd szukają usilnie innych dróg skwapliwie kryjąc nawiedzonego durnia.
Natomiast jeżeli faktycznie na tym wojskowym w 90% osiedlu szczekanie jest nieznośne, należy po przeprowadzeniu szczegółowej weryfikacji nałożyć decyzjami administracyjnymi na właścicieli agrsywnych i hałaśliwych psiaków obowiązek zaopatrzenia w obroże antyszczekowe. Wydatek żaden a spokój jaki zapanuje na osiedlu - bezcenny.
Warto byłoby też przyjrzeć się (z ukrycia) czy właściciele stosują się do obowiązku sprzątania odchodów.

# Popieramdwa

31.03.2024 13:14

Czemu ludzie mający psy nienawidza innych ludzi, którzy psów nie maja? Budzą szczekaniem o 6 rano. Starszą bydlakami bez snyczy i kaganca. Rzucają się na rowerzystów i nie sprzataja gówien. Czemu?

REKLAMA

# Popieramdwa

31.03.2024 13:16

Dzień świra pokazał właścicieli czworonoga. Psy są fajne tylko ludzie ku.... szczególnie ci sadyści co duże psy trzymają w bloku.
Wesołych

# Ewcia.

31.03.2024 13:21

Zakaz trzymania psów w mieście za wyjątkiem psów przewodników czy innych pracujących. I tyle. Psów jest za dużo. Nie ma warunków żeby trzymać.

# Tyvv

01.04.2024 14:33

Ukarać pana za marnowanie czasu policji.

REKLAMA

# Zico

02.04.2024 03:28

Milicję ukarać za pałowanie kobiet. Tak nigdzie nie dojdziemy.

# Vhhd

03.04.2024 09:08

W mieście powinno się zakazać trzymania psów na zewnątrz w czasie letnich nocy. Nie można spać bo ciągle psy szczekają.... Masz takiego psa? To sobie z nim śpij. Albo go szkól żeby nie szczekał dla zabawy.

# Mieszkanka osiedla Akropol

04.04.2024 10:07

Tyle,że są to wierutne kłamstwa-nic takiego nie ma miejsca-mieszkam tam od dawna

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe