REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# CzaskowskY

24.03.2020 16:10

Co za durne wyliczenia. Gdyby były w tramwaju tylko 2 miejsca siedzące, jedno z przodu, drugie 20m dalej z tyłu, to według tych wyliczeń mogłaby jechać tylko jedna osoba. Może trzeba ruszyć głową i policzyć jeszcze miejsca stojące, z zachowaniem odległości zalecanych przez WHO. Co za dureń wysilił się nad tym artykułem... NIEPOJĘTE!

# asior

24.03.2020 16:12

Tak nieśmiało spytam, a nie można przywrócić rozkładu z tzw. dnia codziennego?
Może też warto znieść opłaty za parkowanie?
Czy miasto coś robi ? Czy tylko komentuje?

# debilu

24.03.2020 17:30

#CzaskowskY napisał(a) 24.03.2020 16:10
Co za durne wyliczenia. Gdyby były w tramwaju tylko 2 miejsca siedzące, jedno z przodu, drugie 20m dalej z tyłu, to według tych wyliczeń mogłaby jechać tylko jedna osoba. Może trzeba ruszyć głową i policzyć jeszcze miejsca stojące, z zachowaniem odległości zalecanych przez WHO. Co za dureń wysilił się nad tym artykułem... NIEPOJĘTE!
Twoim zdaniem ten artykuł napisał premier?

REKLAMA

# romanst34

24.03.2020 17:37

U mnie na bielanach jest ok. Mieszkanie kupiłem rok temu dzieki https://tur-nieruchomosci.pl/ . POlecam

# sdf

24.03.2020 19:25

#CzaskowskY napisał(a) 24.03.2020 16:10
Co za durne wyliczenia. Gdyby były w tramwaju tylko 2 miejsca siedzące, jedno z przodu, drugie 20m dalej z tyłu, to według tych wyliczeń mogłaby jechać tylko jedna osoba. Może trzeba ruszyć głową i policzyć jeszcze miejsca stojące, z zachowaniem odległości zalecanych przez WHO. Co za dureń wysilił się nad tym artykułem... NIEPOJĘTE!

Idąc za cytatem:" pojawią się ograniczenia dotyczące poruszania się w komunikacji publicznej - tylko miejsca siedzące, podzielone przez dwa. Jeśli miejsc siedzących w pojeździe jest 70, to na jego pokładzie może znajdować się maksymalnie 35 osób" - przeczytaj artykuł parę razy, przeczytaj to co napisałem , naucz się na pamięć a zrozumienie przyjdzie z czasem...

# Marian

25.03.2020 10:48

Wystarczy znieść opłaty za parkowanie i ludzie sami do pracy pojadę. Ale to pełowców to za trudne. Chcę zarazy w mieście żeby potem móc narzekać na PIS.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break