REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# ddd

24.03.2020 16:16

Gdzie ten tłok?. Moja siostra wróciła właśnie z pracy. Rano, chwilę po 7 jeździ autobusem linii 189. W czasie przed epidemią było ciasno niemal od początku trasy. Obecnie kolejny dzień jedzie bez żadnego ścisku. Jest po prostu luźno. i Rano i teraz jak wracała
Dzisiaj też musiałem skorzystać z komunikacji. Poza godzinami godzinami szczytu co prawda. Ale w tramwaju jechało mniej niż 10 osób. Podobnie było w mijanych tramwajach i autobusach.

# iiii

24.03.2020 16:16

ale o co chodzi, przecież w innych miastach jak Łódź czy Poznań już od kilku dni zmniejszyli liczbę autobusów. Tak się z partii rządzącej boją Trzaskowskiego, ze najeżdżają na niego kiedy się tylko da? Facet haruje jak wół, ma wyjątkowo trudną kadencję, awaria oczyszczalni ścieków, teraz epidemia, a pisiory obarczają go winą za wszystko co się da, pewnie za koronawirusa też go obwinią

# bez samochodu

24.03.2020 20:03

tylko 2 trzaskochwalcze wpisy o tej samej godzinie ? Co z wami aktywiści ?
A w 189 o 8 nie można było usiąść na co drugim siedzeniu, stanąć metr od kogoś też nie.

REKLAMA

# andzrej

25.03.2020 08:36

Panu Trzaskowskiemu za podniesienie opłat śmieciowej serdecznie dziękuję -niech wpada z zarządzenia miastem jak nie potrafi.
Człowiek z przypadku. wybrany tylko dla tego by pisiory nie wygrały w stolicy.
Teraz nie wiem co gorsze pisiory czy marionetka stolicy

# Marian

25.03.2020 10:45

Tylko zarząd komisaryczny żeby usunąć jak najszybciej tego szaleńca. Strach do pracy jeździć. Autobus rzadko jeździ i do tego zapchany. Jak ja mam dojechać.
A szalenic mimo braku obsady autobusów ciągle zabrania jeżdzić prywatnymi samochodami do Centrum.
Normalnie pracujących nie stać na horendalne opłaty za parkowanie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy