REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# ddd

24.03.2020 16:16

Gdzie ten tłok?. Moja siostra wróciła właśnie z pracy. Rano, chwilę po 7 jeździ autobusem linii 189. W czasie przed epidemią było ciasno niemal od początku trasy. Obecnie kolejny dzień jedzie bez żadnego ścisku. Jest po prostu luźno. i Rano i teraz jak wracała
Dzisiaj też musiałem skorzystać z komunikacji. Poza godzinami godzinami szczytu co prawda. Ale w tramwaju jechało mniej niż 10 osób. Podobnie było w mijanych tramwajach i autobusach.

# iiii

24.03.2020 16:16

ale o co chodzi, przecież w innych miastach jak Łódź czy Poznań już od kilku dni zmniejszyli liczbę autobusów. Tak się z partii rządzącej boją Trzaskowskiego, ze najeżdżają na niego kiedy się tylko da? Facet haruje jak wół, ma wyjątkowo trudną kadencję, awaria oczyszczalni ścieków, teraz epidemia, a pisiory obarczają go winą za wszystko co się da, pewnie za koronawirusa też go obwinią

# bez samochodu

24.03.2020 20:03

tylko 2 trzaskochwalcze wpisy o tej samej godzinie ? Co z wami aktywiści ?
A w 189 o 8 nie można było usiąść na co drugim siedzeniu, stanąć metr od kogoś też nie.

REKLAMA

# andzrej

25.03.2020 08:36

Panu Trzaskowskiemu za podniesienie opłat śmieciowej serdecznie dziękuję -niech wpada z zarządzenia miastem jak nie potrafi.
Człowiek z przypadku. wybrany tylko dla tego by pisiory nie wygrały w stolicy.
Teraz nie wiem co gorsze pisiory czy marionetka stolicy

# Marian

25.03.2020 10:45

Tylko zarząd komisaryczny żeby usunąć jak najszybciej tego szaleńca. Strach do pracy jeździć. Autobus rzadko jeździ i do tego zapchany. Jak ja mam dojechać.
A szalenic mimo braku obsady autobusów ciągle zabrania jeżdzić prywatnymi samochodami do Centrum.
Normalnie pracujących nie stać na horendalne opłaty za parkowanie.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA