REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Różnić się pięknie

 Andrzej Świtalski

01.10.2006 12:19

Po wpisie jaki ktoś dokonał za mnie w temacie "Prawda o Czajce i ludziach" dostałem na mojego e-maila list , który pragnę przytoczyć w całości:
PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC W PRAKTYCE DEMOKRACJI.
Niezaleznie od tego, kto z kim i dlaczego oraz czy prowokacja i proba zamachu stanu, nie dyskutuje sie z faktami w polityce, ale dziala sie na ich podstawie, robiac samemu porzadki we wlasnej partii. Tak wiec, w obecnej sytuacji alternatywa jest prosta jak nastepuje:
- Adam LIPINSKI i Wojciech MOJZESZOWICZ na bruk z PiS i to bardzo szybko, a nastepnie negocjacje w sprawie utworzenia nowej koalicji oraz publiczne informacje o ich przebiegu i koncowych rezultatach;
ALBO
- koniec z marzeniami o IV Rzeczpospolitej czyli nowe wybory, duza przegrana PiS w wyborach centralnych i lokalnych na jesieni 2006, PiS-owcy bez posad rzadowych, calkowity upadek polityczny Jaroslawa KACZYNSKIEGO oraz marionetkowy rezydent Lech KACZYNSKI w palacu prezydenckim, a wiec ustrzelone kaczki zaraz po rozwiazaniu WSI, ktore utrzymaja swoch ludzi oraz umocnia wladze pod zmienionymi nazwami w okresie liberalnych rzadow.
SJB
27 wrzesnia 2006 godz.: 11:27
Mam taki zwyczaj, iż odpowiadam na listy, napisałem więc do
SJB@[72.75.70.209] - taki był adres wysyłki, co następuje:
Chętnie podyskutuję, ale nie z Anonimem.
Andrzej Świtalski
Okazało się, że nie mam szans, gdyż Anomim zaszyfrował swój adres i mój list do niego nie doszedł.
Szkoda, gdyż lubię rozmowę z ludźmi o innych poglądach, to pozwala się rozwijać i modyfikować własne stanowiska, albo tego z którym się dyskutuje. Gdyby ktoś zechciał coś napisać na powyższy temat lub inne np. te z moich felietonów w "Piśmie Białołęckim" lub inne dowolne, gotów jestem do odpowiedzi. Stawiam jeden warunek, chcę wiedzieć do kogo piszę. Dlatego proszę o jednoczesne wysłanie tego tekstu na mój adres aswitalski1@wp.pl. Na forum wchodzę bowiem bardzo rzadko, żeby nie powiedzieć sporadycznie, pocztę internetową otwieram zaś prawie codziennie.
Myślę zresztą, że warto zawrzeć taką internetową umowę społeczną / w skrócie "ius" - po łacinie prawo/, że kazdy podpisuje się pod swoimi poglądami, a tym samym bierze za nie odpowiedzialność. Może dzięki temu byłoby odrobinę mniej złośliwości i chamstwa.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Andrzej Świtalski

# xxx

01.10.2006 14:08

Szanowny panie A. Switalski.
Przykro mi o tym pisać ale pana wywód woła o pomstę do nieba! Jest pan starej daty więc jeżeli system komunikacji internetowej nieodpowiada to proszę nie agitować na tym forum. Żyjemy w wolnym kraju i każdy powtarzam każdy ma prawo używać takich a nie innych haseł czy nic'ów to oznacza pseudonim ( dla pańskiej informacji ) poza tym ludzie nie muszą się ujawniać zwłaszcza że cześć pracuje w urzędzie i nie chcą stracić roboty. Co do tekstu jaki pan otrzymał to opcja nr I jest WYMOGIEM wobec wszystkich polityków - kiedy mamy rozmawiać o odnowie moralnej. Jeżeli pan się nie zgadza to proszę to napisać i podpisać się na forum a na pewno wyborcy odpowiednio pana "szczerość" docenią ...(-i naprawde nie ma w mej wypowiedzi zgryzliwości ) Zresztą chodzi tu o normalność a tej nie ma na górze PISu nie ma. Natomiast na dołach partii to Boże daj narodowi rozum i chęci na oddanie głosu i skompromitowanych nieróbstwem albo pod " siebie róbstwem" wymieć z naszej dzielnicy normalni i pracowici nie mają się o co obawiać- prawda ??? Tak więc pozdrawiam i życzę zgłębiania nauki demokracji której elementem jest zapewne internetowa dysputa.
PS-jeżeli chodzi o chamstwo w prowadzeniu rozmów i oświadczeń to nic nie pobije skrótów myślowych!!!

# antyświtalskicwaniak

01.10.2006 14:35

Andrzej, przestań pier...lić. Jaki jesteś każdy widzi! I Papieską ulicą (DEBILIZM DO KWADRATU) sobie głosów nie zaskarbisz. Zresztą PIS na Białołęce to... - no właśnie...

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

01.10.2006 15:05

"Nigdy więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji. Chciałbym przyrzec, że nigdy więcej z takimi ludźmi nie będziemy już rozmawiać" - powiedział premier.
Czy wydaje mi się, czy ktoś kiedyś mówił, że nie można wpuścić kryminalistów do rządu?
Czy wydaje mi się, czy ktoś kiedyś mówił, że Samoobrona jest stworzona przez służby specjalne?
Jak to w powiedzeniu- nigdy nie mów nigdy!!.
Fantastyczny wiec z góralami w strojach ludowych, górnikami w strojach galowych- czy to nic nikomu nie przypomina?
Rąsia, klapa, goździk itp... Niech żyje umiłowana partia, niezależnie od standardów moralnych.
Czy pp. Mojzesowicz i Lipiński to nie są osoby o wątpliwej reputacji?
Czy mówienie o tym, że dwa, trzy tygodnie po przejściu do PiS-u można liczyć na stołek, a wcześniej trzeba udawać, że się przechodzi z przekonania( która to już partia p.Mojzesowicz?) to jest marna reputacja, czy nie?
Czy wykorzystywanie do interesów partyjnych państwowych pieniędzy to jest marna reputacja, czy nie?
Czyżby premier chciał zostać niemową?
Gratuluję samopoczucia!

# POruszony

01.10.2006 16:33

Na forum wchodze bardzo rzadko...he,he,he.Ale przez przypadek wszedłem.

# buybu

02.10.2006 16:50

No i wszedłeś w bagno produkujace własne smrody

REKLAMA

# Zula

04.10.2006 20:58

Andre! Masz to jak w banku! Na pewno na Ciebie nie zagłosuję! Wiesz za co! ANDRE NIE DARUJĘ CI TEJ NOCY, O, ANDRE...

# =)

05.10.2006 21:12

oj Jędruś aleś Ty rozchwytywany =P
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe