REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

A co myślicie o Włodkowskim?

# ELKA

28.09.2006 09:26

Radny, burmistrz, przewodniczący rady? Czytałam jego tekst w Aveciarzu. Wydaje się sensowny..))

# ANTYELKA

28.09.2006 10:26

Kpiny!!!Elka zwariowałaś ???

# ANd

28.09.2006 10:58

Dobry kandydat, popieram. Wniesie trochę świeżości do towarzystwa figur woskowych

REKLAMA

# Pisunia

28.09.2006 11:14

Wolałabym Historyka, ma większą wiedzę i doświadczenie. Ale Włodkowski tez może być, pewnie niedługo zabierze Ostrowskiemu władzę w PIS.

# Ziuta

28.09.2006 12:53

Niech zabierze Ostrowskiemu władze - część PISowców na to czeka ...na razie siedzą cicho bo padł cień na miejscową organizacje. Faktem jest że Ostrowskiego mimo że jest przewodniczącym niewiele osób lubi no może poza " elitą " Jednak jeżeli Ostowski " utonie" to pociągnie kilku z nich za sobą. Mimo wszystko Włodkowski w miejscowym PIS to super alternatywa.

# ziębek

28.09.2006 16:46

OSTRY vs WŁODI
oto jest pytanie: Ciekawe czy po zapoznaniu się z treścią pan Darek zrobi miejsce dla Włodkoskiego na liście. Nikt o zdrowych zmysłach nie wpuszcza " kochanka do łoża swej żony "...
Choć stwierdzę że odnowa sie przyda - Ostrowski do utylizacji a Włodkowski na fotel szefa.

REKLAMA

# Włodkowski

28.09.2006 19:52

Pytanie tylko, czy Włodkowskiemu blisko do PIS-u czy może gdzie indziej!

# antyWłodkowski

28.09.2006 22:34

Włodkowski niech zajumje się lepiej tym co robi - i za to ma u mnie i wielu innych poparcie ale na radnego niech nie idze ( wypaczy się po kilku latach albo wypali ) A Ostrowski to najlepsze wyjście dla dzielnicy...Tylko ten facet poradzi sobie z ze wszystkimi problemami , tylko Ostrowski jest NAJLEPSZYM wyborem i przeciw wagą dla " Śmieciowego Jacka " i " Smoka ".
Tak więc odczepcie się od Ostrowskiego wszyscy Ci co mają jakieś antypatie - to najuczciwszy z kandydatów!!!

# elektorat

29.09.2006 00:02

Tyle, że Włodkowski robi wiele, a często spotykają go trudności właśnie ze strony Imć Panów PIS lub ich przydupasów-urzędników. Przykładem - jednym, choć nie jedynym - jest skandal wokół konkursu na zadania z dziedziny kultury organziowanym przez Wydział Kultury - czytaj w Aveciarzu...
Może więc czas samemu wziąć sprawy w swoje ręce?
WŁODKOWSKI! Masz mój głos! Niezależnie z jakiej listy!

REKLAMA

# ktoś z boku

29.09.2006 09:02

Historyka troche znam .I mam wątpliwości co do jego dokladności warsztatowych.Pracuje gdzie pracuje i niech bedzie tak dalej.Taki byłby z niego burmistrz jak z czegoś ..coś.Kierowanie urzedem wymaga glowy i umiejętności.Jeśli krzyczycie zmienić to na lepszych.To samo z Włodkowskim .Na razie sie naglasnia. Niech coś zrobi a nie eksponuje martyrologii.Kogo może ze sobą wziąść na współpracowników ? Oracza,Oszmiana,Avetki...Zastanówcie się!!!

# Komorowski

29.09.2006 14:37

Ostrowski,Smoczyński to ludzie wypaleni o bardzo słabych kwalifikacjach którzy potrafią sprawować władze tylko w oparciu o techniki niedawno ujawnione przez media na tzw.Taśmach prawdy.
Żonglerka stanowiskami ,nepotyzm, wykwalifikowany według obu panów to taki co donosi i jest swój ,wazne żeby był pokorny i stał w szeregu.Chyba czas na takich młotów dobiegł końca

# konkretny

30.09.2006 18:03

Ktoś z boku - czy z BOK-u?
No więc KOGO wziąĆ do Rady Dzielnicy? Nie podajesz alternatywy?

REKLAMA

# z boku

01.10.2006 16:26

Konkretny -musze Cię pochwalić.Pisząc ktoś z boku chciałem pokazać .ze po moich obserwacjach poczynań W.to on Mojżeszem nie bedzie dla Bialołeki.To także ....

# Włodkowski

01.10.2006 17:32

Uwaga! Ważne ogłoszenie! NIE ZAMIERZAM BYĆ MOJŻESZEM dla Białołęki. Nie mam aż tak długiej laski, no i brody, bowiem zarost usuwam codziennie (zwykle rano). Matko, czekam na pikantny komentarz... Podpowiem, abyś mogła wczuć się w klimat: usuwam przed porannym ogórkiem względnie grzybem! Maślakiem oczywiście!!!
No, ale co powiecie na nowe image: BARTŁOMIEJ JOZUEM BIAŁOŁĘKI? Tego jeszcze nie było, no nie?

# Włodkowski jeszcze raz

01.10.2006 17:34

Hej, a teraz tak poważnie, Drodzy Forumowicze. Kogo widzielibyście w Radzie? Pytam z ciekawości, bo na listach ogólna mizeria i moc ludzi z łapanek lub spadów z wysokiego Pałacu Miłościwie Panującego P.O. ... Wiemy wszyscy jak jest i jak było. No więc czas na konkretny. KTO?

REKLAMA

# zuzia

01.10.2006 18:39

Nie interesują mnie barwy- one sie tak szybko zmieniają (ktoś wchodzi z lewa wychodzi z gospodarności lub z PIs), znam z działalności kilkanascie osob w dzielnicy. Nie ze wszystkimi sie zgadzam, mam dopiero dwadziescia pare lat i nawet nie wiem czy te osoby chca kandydowac.
O to one: Arkadiusz Przybylski-znał się na opiece społecznej, Lidia Polit- radna której się chce, Jacek Kaznowski- ma doświadczenie w ochronie środowiska, Krzysztof Pelc- duuużo zrobił dla Choszczówki, Bartek Włodkowski- ma talent organizacyjny i mu się chce, Hanna Mierzejewska- ma doswiadczenie parlamentarne, moze być potrzebne, Krzysztof Madej - ma wiedze administracyjna i umie pisać, Paweł teresiak umiał w opozycji bronić swoich pogladów, Dariusz Ostrowski- umie organizowac ludzi, jest miły, Elżbieta Gensina -jedna z lepszych dyrektorek szkół, Jerzy Smoczyński- lider rolnikow Białołecki ma duuze doświadczenia z ktorego warto korzystac, nawet jeśli popełniał błedy, Piotr Kozłowski zna się na przyrodzie i umie onią walczyć, anna Woźniakowska -bardzo aktywna radna, Andrzej Opolski- ma wiedze i doświadczenie.

# spirytus i browar

01.10.2006 19:51

Zuzia - daj sobie na luzik. 90% ludzi jakich wywołaś to kompromitacja , nepotyzm i nieudolność. trzeba powiewu młodych i nowych ale " odbarwionych politycznie "
Chyba że to co piszesz to prowokacja - brawo.
Do rady bym nie chciał ludzi którzy są związani przedewszystkim z Ostrowskim team bo to syf i kołomyja i tych z gospodarności. Posłanka H.M. była operatywna ale tylko dlatego że miała dobre zaplecze i stołek parlamentarny - bo ruchu sąsiedzkiego było w niej mało. Kaznowski i Smoczyński - ech...szkoda gadać. Tak więc czas na nową krew...

# konkret

02.10.2006 09:53

Do spirytusa...: CZYLI...?

REKLAMA

# alkochol

02.10.2006 11:03

APOLITYCZNYCH -kochani albo tych mniej politycznych

# browarek

02.10.2006 19:27

Znajdźcie mi tu na Białołęce tych prawdziwych, niepolitycznych zaangażowanych w życie dzielnicy społeczników.
Trzeba ogromnej świecy aby ich dostrzec. Akiedy ich znajdziecie to obawiam się, że odmówią startu do wyborów.
Zbytnio bowiem cenią sobie swoją apolityczność i społecznikowskiwski zapał od bagna jakim niektórzy interauci nazywają radę dzielnicy.

# Konkretny

02.10.2006 19:47

Odpowiadam Browarkowi: Madej, Włodkowski, sporo może pewnie zdziałać przy dobrej atmosferze w radzie Filipowicz.

# siekierka kurpiowska

02.10.2006 20:19

Browarku są na Białołęce społecznicy. Działają, ale zmagania z biurokracją i urzędnikami ich dobijają. Mój krajan ( też element napływowy- nie wystawia butów na korytarz- to informacja dla zagadki leśnej) działa w sporcie. Opowiada czasami o "drodze przez mękę" żeby załatwić boiska, halę sportową dla dzieciaków czy zorganizować turniej.

 Popieram

03.10.2006 07:10

Myślę, że Bartek Włodkowski będzie dobrym radnym i życzę mu wygranej. Jego zapał i zaangażowanie społeczne bardzo będzie przydatne w nowej Radzie. Jednocześnie Bartkowi przyda się doświadczenie z najniższego poziomu samorządu i mam nadzieję, że co kadencję będzie szedł wyżej. Jedyne czego można się obawiać, by wspaniała działalność społeczna, samorządowa, a być może i polityczna nie przysłoniła mu spraw rodzinnych i osobistych. Pamiętaj o tym Bartku!
Andrzej Świtalski

# wyborca

03.10.2006 09:36

Oto nowe hasło wyborcze :
" Lepszy muzyk Włodkowski niż cwaniak Ostrowski "!!!

# Benek

03.10.2006 19:57

Madej ,Włodkowski , Filipowicz.Ludzie ,czy wy macie choc troche pojęcia o pracy w samorzadzie.Madej postrzegany jest tak jak zasluguje z kotem lub z zoną na tle drzew.Jaki to polityk ?Co wniesie ? Nakrecony .Czy z niego bije jakaś rzeczowość.Czy on coś zrobił samodzielnie od początku do końca.Popytajcie się w jego radzie.Nakręcają się wspólnie z Włodkowskim.Troche rozumu.Filipowicz jest dobry na lub blisko boiska.Jego cechy i sposób samorealizacji tam pasuje .Tam w Urzędzie będzie sie męczyl aż uschnie.Natomiast jesli idzie o tych pierwszych to praca -tak mi się wydaje nie polega na gębowaniu.

# z rady

03.10.2006 20:11

Przez kilka lat wydawał Biuletyn. Niezłe pismo, choc papier kiepski.
Napisał parę ciekawych rzeczy, na tle obecnej rady to supermen. I chyba ma poczucie humoru, sadzac po zdjeciach.

# prostozmostu

04.10.2006 04:50

A JAKĄ MAMY ALTERNATYWĘ? ORACZYKI, OSTROWSKIE, WOŹNIAKOWSKIE I POLITKI NIEWIELE NAM JUŻ ZAOFERUJĄ. TRZEBA POSTAWIĆ NA LUDZI NOWYCH. JEŚLI SPRAWDZAJĄ SIE W DZIAŁĄNIU SPOŁECZNYM - DAJMY IM SZANSĘ!!! JA BĘDĘ ICH SZUKAŁ NA LISTACH I ZAGŁOSUJE

# bączek

04.10.2006 09:32

Faktycznie .Co oni zrobili i jak ma się rodzaj wykonywanej pracy do odpowiedzialności w samorządzie.Biuletyn to forma jego warsztatu jako faceta który skończył historię.Nic więcej.

# Komorowski

04.10.2006 10:27

Czym wykazał się Smoczyński przez 12 lat,Ostrowski przez 4?
Niezrównoważony rozwój Białołęki.
Brak przedszkoli , nepotyzm w urzędzie ,Brak szkół- fatalna rejonizacja, fatalnie zarządzane jedyne liceum , łaczenie róznych instytucji w ramach jednej inwestycji .to nie jest głupota to dywersja ,zaniedbana infrastruktura bibliotek na które latami nie przekazywano pieniędzy ,brak fiilii BOK-u w zielonej cześci Białołęki.I wreszcie gdzie PIS i Gospodarnośc maja programy bo Plaforma taki program juz przedstawiła.Dlatego czas na zmiany

# ELKA

04.10.2006 20:56

Czyli wychodzi na to, że Włodkowski!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Kup bilet

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy