REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rospuda, uda się czy się nie uda?

# piotrek

22.02.2007 00:01

chłopki majo ziemie, ło.....
bandyci(politycy i urzędole) mają ziemie,której wartość wzrośnie po zlokalizowaniu autostrady...
bandyci(politycy wraz z urzędolami) mają układy z GDDP i firmami, które działkują się z tymi i z tamtymi, oczywiście pod i nad stołem....
cba nikogo nie ruszy, bo cba to lubi zawijać płotki i pokazywać na swj stronie internetowej jak to się uwala zwykłe płotki niczym najgorszych bandytów, zresztą zaangażowanie szyszki i premiera wraz z preniem coś mówi dobitnie.......
chłopki zasłaniają się wypadkami w mieście, ale przecie,ło wszędzie są wypadki, a autostrada może zostać zbudowana nieopodal, ale tym(regulamin) pasuje zrealizować to w samym sercu, po to by potem powiedzieć, że to już nie jest takim pomnikiem i lokalizować dalej, dalej , dalej, aby budować, bo zarabiają na tym bandziory......ludzki czynnik tu nic nie znaczy, żaden bandyta nie chce dobrze zrobić ludkom dobrze....petrodolary, petrodolary i jeszce raz to samo, ba........
z dn. na dzień coraz bardziej nienawidzę psów rządzących......klechów i urzędoli, śmiem już twierdzić, że w mojej ocenie wartośći, pedofile stanowią wyższy poziom w hierarchii od poprzednio wymienionych, występujących w tv w koszulkach wykrochmalonych( a exterminowałbym pedofili cyklonikiem)-osobiście za drobną dopłatą.........
jak szkoda, że mam tyle ile mam, tęskniłbym jak adaś mickiewicz.....ale nie wiem co lepsze?

# cholera

22.02.2007 09:01

w normalnym kraju bym to wysmial, ale w pislandzie nie

# NN

22.02.2007 14:15

Dobre sobie, Rospuda na tapecie a w Białołęce tępi się przyrodę na dużo większą skalę.

REKLAMA

# piotrek

22.02.2007 18:13

prawda, w białej tej przyrody już prawie nie ma...ale ciekawy patent wymyślili nasze(nie moje) urzędole...wycinają pojedyńczo, tu 1 drzewko, za kilka tygodni drugie i po roku, dwóch teren gotowy pod "inwestycję", postaram się napisać cóś więcej na temat przyrody, ale mam sporo roboty, więc w łikend, albo z początku przyszłego...tygodnia.

# ciekawy

23.02.2007 18:11

A ja jestem ciekawy czy również będziecie za protestującymi wtedy kiedy OTOPiacy będą publicznie pikietowali (i nie tylko) przeciwko budowie mostu Północnego?

# piotrek

23.02.2007 21:03

ciekawy nie rozumie, ptaszniki nie są za tym aby nie powstał most, tylko nauczeni w jaki sposób to się odbywa sklinowali urzędoli, to urzędole są winni, nie potrafią odp.na bardzo proste pytania wieśka....wiesiek pyta ile to jest 2x2, aoni kręcą, więc...jak kuba bogu..odpowiada się taki wariant, lub taki, a tu znowu kręcą, więc nauczony świętokrzyskim kręceniem od razu klinik...a i tak pomalowali linki......krętacze. najlepij zwalić na zielonych...patrz tygrys białołęcki, rospuda, trasa, itd, itd, myślę, że, wypowiadać się można w każdym temacie, jeśli posiadamy choć ślad jakijkolwiek wiedzy, natomiast tere fere forumowe często pachnie informacjami ,które wypływają wiadomo skąd i dla kogo....jakbym w oddali słyszał głosy moherowych cioteczek o aborcji....a one prawie wszystkie po...ale jaja

REKLAMA

# nick

26.02.2007 12:50

No jestem ciekawy czy w sprawie spalarni i Czajki też tak będą protestować "ekolodzy "????????????????????????????
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA