REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Stokrotka

08.11.2012 14:23

Radny Tumasz jak zwykle zajmuje się pierdołami ale co to kogo obchodzi ważne by być w tytule i robić wrażenie że coś się robi.

# tarchominiak

08.11.2012 14:26

Panie radny Tumasz!
Czy chciałby Pan, aby w następnej kadencji Most Północny został nazwany imieniem Lecha Kaczyńskiego? czy Pan nie rozumie, że Skłodowska nas przed tym chroni?

# hoho

08.11.2012 16:06

Panie radny są ważniejsze sprawy do załatwienia na Tarchominie. Nie wygrasz Pan.

REKLAMA

# z Dąbrówki

08.11.2012 16:52

A Wy myślicie, że Tumasz tylko tym się zajmuje? Mam wrażenie, że robi to siłą rozpędu, w absolutnym nadczasie. Co szkodzi wysłać 1 pismo na miesiąc? Akurat tyle lub dłużej czeka się na odpowiedź z byle jakiego urzędu.

# Mimi

08.11.2012 19:05

Mi się nazwa podoba. Gdy przejeżdzam z córką, opowiadam jej o wielkiej noblistce:)

# lidka

08.11.2012 19:39

Codziennie jeżdżę tym mostem. Jeszcze nie słyszałam, aby ktoś z pasażerów mówił o tym moście inaczej, jak "Północny". Jestem za. Logicznie, krótko, komunikatywnie.

REKLAMA

 tarantula01

08.11.2012 20:39

Do Stokrotka. Ta pierdoła to zlekceważenie głosu mieszkańców w kwestii nazwy dla mostu - przygniatająca większość była i jest za mostem Północnym.
Do tarchominiak. Chcę, aby most nazywał się most Północny. Gdyby tak został nazwany, to potem chcący przezwać ten most nie znaleźliby jednak wystarczającej siły przebicia. A gdyby nawet, to proszę przeczytać http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120416projekt-zal.pdf . Proponowana była też nazwa: most Północny im. Marii Skłodowskiej - Curie.
Do hoho. Proszę mi napisać, co jest taką ważną sprawą, którą mógłbym się jeszcze zająć, oprócz tych wielu ważnych spraw, którymi już się zajmuję po wnioskach mieszkańców (pomijając walkę o prawidłową nazwę mostu).
Do z Dąbrówki. Dokładnie tak jest. A to, że PO nie potrafi błyskawicznie zripostować, co z kolei spowodowałoby w miarę szybki ruch z mojej strony, to inna sprawa. Białołęccy radni PO http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120605prosba-opinia-.jpg komisji statutowej w zakresie możliwości zajmowania się zmianą nazwy mostu. Trwało to ponad 2 miesiące: http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120613opinia1.jpg, http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120613opinia2.jpg i sztucznie przedłużało sprawę.
Do Mimi. Przepraszam, a co mniej więcej mówisz? I mówisz to głośno, np. jadąc autobusem?
Do lidka. Ja też nie znam nikogo, kto nazwałby ten most inaczej jak Północny.
Pozdrawiam

 tarantula01

08.11.2012 20:39

Do Stokrotka. Ta pierdoła to zlekceważenie głosu mieszkańców w kwestii nazwy dla mostu - przygniatająca większość była i jest za mostem Północnym.
Do tarchominiak. Chcę, aby most nazywał się most Północny. Gdyby tak został nazwany, to potem chcący przezwać ten most nie znaleźliby jednak wystarczającej siły przebicia. A gdyby nawet, to proszę przeczytać http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120416projekt-zal.pdf . Proponowana była też nazwa: most Północny im. Marii Skłodowskiej - Curie.
Do hoho. Proszę mi napisać, co jest taką ważną sprawą, którą mógłbym się jeszcze zająć, oprócz tych wielu ważnych spraw, którymi już się zajmuję po wnioskach mieszkańców (pomijając walkę o prawidłową nazwę mostu).
Do z Dąbrówki. Dokładnie tak jest. A to, że PO nie potrafi błyskawicznie zripostować, co z kolei spowodowałoby w miarę szybki ruch z mojej strony, to inna sprawa. Białołęccy radni PO http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120605prosba-opinia-.jpg komisji statutowej w zakresie możliwości zajmowania się zmianą nazwy mostu. Trwało to ponad 2 miesiące: http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120613opinia1.jpg, http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120613opinia2.jpg i sztucznie przedłużało sprawę.
Do Mimi. Przepraszam, a co mniej więcej mówisz? I mówisz to głośno, np. jadąc autobusem?
Do lidka. Ja też nie znam nikogo, kto nazwałby ten most inaczej jak Północny.
Pozdrawiam

 Matka_Sławka_z_Gdańska

08.11.2012 22:40

Matka nazywa ten most, mostem Marii Curie Skłodowskiej. To piękna nazwa! A że piękne jest to, co ktoś lubi i co się komuś podoba? To prawda. Most Północny im. Marii Curie Skłodowskiej nie psuje Matce tego wrażenia.

REKLAMA

# Maria Skłodowska-Curie

09.11.2012 07:31

a może nazwijmy most imieniem Radnego Tumasza. Ten Pan jak zwykle chce aby o nim mówiono... tramwaj na Tarchomin juz "załatwił", jest/będzie opóźnienie jak "marzenie"...
p.s. ktoś mi powie ile z tego będzie "chleba"?

# Tridlle

09.11.2012 08:01

#Maria Skłodowska-Curie
Ja Ci odpowiem. Zresztą jest to napisane w artykule.
Zmiana nazwy z Północnego na Skłodowskiej kosztowała 150tys.
Tyle kasy wywaliło w błoto PO i to wbrew woli mieszkańców Warszawy.
Ile z tego byłoby "chleba"?
Tramwaj to nie wina Tumasza tylko urzędników, którzy nie potrafią wykonać dobrze swojej pracy, bo są wybierani przez partię, a nie dlatego, że coś potrafią. Pan Tumasz tylko im udowodnił, że się do tego nie przyłożyli.
Chyba, że urzędnicy sami nie chcą tego tramwaju co wydaje mi się bardzo prawdopodobne zważywszy na fakt, że nie poprawi on komunikacji, a sporo kosztuje.

# 123

09.11.2012 08:48

Do was i do innych podobnie myślących:
Stokrotka
tarchominiak
z Dąbrówki
Szlag mnie trafia jak czytam takie komentarze. Zależy mi na poprawie życia/komunikacji na Białołęce i jak obserwuję działania czynione przez "władzę" to widzę tylko Pana Tumasza, że próbuje coś zrobić i walczy. Widzę, że czasami to walka z wiatrakami ale podziwiam, że nie boi się wychylić ze stołka i zarzucić co-niektórym opieszałość i brak działań. Pytam...jak nie on to kto? Do kogo się zwrócicie by na przykład poprawić komunikację w regionie. Odpowiedź: Do Pana Tumasza, gdyż tylko Jemu na tym zależy. Reszta jeździ autami i ma nas w d... W Polsce już tak jest, że nawet jak ktoś chce dobrze i coś robi to polska żółć jest na niego wylewana, tfuuuu..... Najchętniej życzyłabym sobie by malkontenci pokroju ww. darowali sobie wpisy na forum.
Pozdrawiam

REKLAMA

# z Dąbrówki

09.11.2012 09:54

@123 Napisałem przypuszczenie, jak może wyglądać intensywne zajmowanie się sprawą mostu przez radnego Tumasza. I co? Radny potwierdził, że:
tarantula01 napisał(a) 08.11.2012 20:39
Dokładnie tak jest. A to, że PO nie potrafi błyskawicznie zripostować, co z kolei spowodowałoby w miarę szybki ruch z mojej strony, to inna sprawa. Białołęccy radni PO http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120605prosba-opinia-.jpg komisji statutowej w zakresie możliwości zajmowania się zmianą nazwy mostu. Trwało to ponad 2 miesiące: http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120613opinia1.jpg, http://radny.com.pl/dok2kadencja/uchwaly2/22most_pln-zmiana-nazwy_120613opinia2.jpg i sztucznie przedłużało sprawę.
.

# Winnica

09.11.2012 11:52

Nie ma się co dziwić wpisom przeciwnym radnemu. Uwiera rządzących jak nie napiszę co i gdzie.

# pawel_997

09.11.2012 12:59

Pytanie kto zaplaci kolejne 150 tys jesli znowu trzeba bedzie pozmieniac tablice .... Chetnie sam je przygotuje w garazu za taka kase !

REKLAMA

# Salomon

09.11.2012 13:35

Przeciez może być nazwany "Most Północny - im. Marii Skłodowskiej-Curie" i po kłopocie

# Gru

09.11.2012 14:12

Wojtek, tak trzymać. Ja bym na Twoim miejscu złożył doniesienie do NIK. "W uzasadnieniu do projektu uchwały miejskich radnych, że szacunkowe koszty nadania nazwy określono na kwotę 5,5 tys. zł. A teraz okazuje się, że faktyczne koszty wyniosły ok. 150 tys., czyli były ponad 25-krotnie wyższe niż planowano" -Podpada to pod zarzut niegospodarności, to w końcu publiczne pieniądze. Podobnie jak pieniądze przeznaczone na konsultacje społeczne w sprawie nazwy mostu. Po co wydano ileś tam tysięcy złotych, jeśli nie zamierzano brać po uwagę głosu mieszkańców.
A do Stokrotki -
#Stokrotka napisał(a) 08.11.2012 14:23
Radny Tumasz jak zwykle zajmuje się pierdołami ale co to kogo obchodzi ważne by być w tytule i robić wrażenie że coś się robi.
Radny Tumasz jest jednym z najbardziej aktywnych działaczy samorządowych. Tropi rożne absurdy, jego interwencje często przynoszą skutek, chociazby taki, że odpytywane na rozne okoliczności instytucje przynajmniej "łaskawie" udzielają odpowiedzi.
łatwo krytykować - a co ty zrobiłes/aś dla sojej dzielnicy? Więcej takich radnych nam potrzeba, bo niezaleznie w jakiej jest partii trzeba uczciwie przyznać że aktywnie dział na rzecz swojej społeczności

# ....

09.11.2012 14:28

" A każda nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu." Niezwykła nadgorliwość radnego Tumasza skutecznie opóźniła tramwaj na Tarchomin (tzw. warianty społeczne i mieszanie ludziom w głowach)

REKLAMA

# wyborca

09.11.2012 14:50

Jak to nie mogą tablice kosztować 150 tys. zł? Mogą, srebrne na przykład. Farba specjalna, nad która pewnie NASA pracowała i na licencji amerykańskiej też kosztuje. Drukarz, który literki układał (weźcie pod uwagę specyficzny typ czcionki - to dzieło sztuki). Ha, ha.
Tylko dlaczego za moje pieniądze?

# Maria Skłodowska Cirue

09.11.2012 15:05

niech most się nazywa "radnego Tumasza" - wtedy zawsze będzie się na topie...

# antyurzędnik

09.11.2012 20:37

O ile doceniam to co robi Pan Tumasz to w tym przypadku uważam, że skoro już nazwa została nadana ( a wyróżniona osoba nie budzi niczyich wątpliwości) to mimo wszystko nie chciałbym, aby wydawano po raz kolejny publiczne pieniądze na kolejną zmianą. Chyba, że wniosek będzie kompletny i będzie zawierał w treści to, że koszty kolejnej zmiany wezmą na siebie osoby, które podjęły wcześniejszą decyzję o zmianie. Wtedy jestem zdecydowanie tak, bo może w przyszłości dwa razy pomyślą przed zrobieniem głupoty.

REKLAMA

 tarantula01

10.11.2012 07:52

Most nie może nazywać się moim imieniem, bo moim imieniem można będzie cokolwiek nazwać dopiero 5 lat po mojej śmierci, więc myślę że co najmniej za 50 lat. Pewnie są jednak tacy, co mi gorzej życzą ;)
Do antyurzędnik. Da się zrobić, aby uchwała zawierała takie sformułowanie.
Pozdrawiam

 tarantula01

10.11.2012 07:52

Most nie może nazywać się moim imieniem, bo moim imieniem można będzie cokolwiek nazwać dopiero 5 lat po mojej śmierci, więc myślę że co najmniej za 50 lat. Pewnie są jednak tacy, co mi gorzej życzą ;)
Do antyurzędnik. Da się zrobić, aby uchwała zawierała takie sformułowanie.
Pozdrawiam

# wyborca

13.11.2012 13:17

Od nazwy mostu chyba ważniejsze jest oświetlenie ulic gdzie jest ciemno. Bezpieczeństwo ludzi wracających z pracy po zmroku jest narazone na niebezpieczeństwo, ulica Milenijna i Cmielowska jest takim najlepszym przykładem, oświetlenie jest tylko po jednej stronie ulicy i żaróweczki świeca tam takie ze naprawde jest ciemno, jak nie mozna zrobić w tej chwili oświetlenia po drugiej stronie ulicy to chociaż mocniejsze żarówy powinny byc zamontowane w lampach ulicznych, a druga sprawa to skrzyżowania sa żle oświetlone i na przejściach dla pieszych wogóle nie widac ludzi. przystanki tez sa nieoświetlone i tu Pan Radny powinien sie przejść wieczorem i zobaczyc jak wygladaja te ulice, a może ten Pan boi się swoje zycie? i unika tych ulic a co maja powiedziec mieszkańcy? Takze nazwa mostu jest tu najmniej ważna a oświetlenie tych ulic jest dla bezpieczeństwa ludzi bardzo ważne.

REKLAMA

 tarantula01

13.11.2012 18:49

Proszę http://gazetaecho.pl/forum_niebezpiecznie-po-zmroku-na-zebrze-przez-swiatowida/topic/1-5385
Co do Ćmielowskiej, to jest ona może i nie wystarczająco oświetlona, ale z uwagi na chodnik oddalony od jezdni, nie wymaga aż takich pilnych interwencji. Druga sprawa, to taka, że w przypadku całej ulicy, poprawienie oświetlenia wymaga przebudowy całego oświetlenia - dowieszenie opraw, zwiększenie mocy obecnych żarówek spowoduje przekroczenie mocy w punkcie zasilającym i ... zupełne ciemności. Zmiana oświetlenia na LED, wymaga przebudowy oświetlenia, układów sterujących, transformatorów, itd. Najszybciej pieniądze na poprawę tego stanu rzeczy znajdzie sam Burmistrz, a nie opozycyjny radny, który o to zawnioskuje.
Pozdrawiam

 tarantula01

13.11.2012 18:49

Proszę http://gazetaecho.pl/forum_niebezpiecznie-po-zmroku-na-zebrze-przez-swiatowida/topic/1-5385
Co do Ćmielowskiej, to jest ona może i nie wystarczająco oświetlona, ale z uwagi na chodnik oddalony od jezdni, nie wymaga aż takich pilnych interwencji. Druga sprawa, to taka, że w przypadku całej ulicy, poprawienie oświetlenia wymaga przebudowy całego oświetlenia - dowieszenie opraw, zwiększenie mocy obecnych żarówek spowoduje przekroczenie mocy w punkcie zasilającym i ... zupełne ciemności. Zmiana oświetlenia na LED, wymaga przebudowy oświetlenia, układów sterujących, transformatorów, itd. Najszybciej pieniądze na poprawę tego stanu rzeczy znajdzie sam Burmistrz, a nie opozycyjny radny, który o to zawnioskuje.
Pozdrawiam

# Tridlle

13.11.2012 22:36

To pora kupić latarkę.

# giis

14.11.2012 20:43

Ja nie mam nic przeciw, zeby most pozostał im. Curie-Skłodowskiej. Tysiac razy lepsze to rozwiązanie niż miałby sie nazywać im. L. Kaczyńskiego.

# Tridlle

15.11.2012 10:34

Co Wy z tym Kaczyńskim? To ma usprawiedliwiać wydatek 150tys?
A co do oświetlenia, to LED wymaga chyba tylko transformatora, ale nie wiem czy nie am takich żarówek z gwintem E40 z wbudowanym transformatorem.

# Gaxpo

16.11.2012 13:40

#Mimi napisał(a) 08.11.2012 19:05
Mi się nazwa podoba. Gdy przejeżdzam z córką, opowiadam jej o wielkiej noblistce:)

I tak do usranej śmierci, aż młoda któregoś razu powie: "cicho, mama, skończ już ględzić, po 100 razy ta sama melodia!".
:-P

# Matka Madzi z Sosnowca

19.11.2012 10:40

tarantula01 napisał(a) 08.11.2012 20:39

Do hoho. Proszę mi napisać, co jest taką ważną sprawą, którą mógłbym się jeszcze zająć, oprócz tych wielu ważnych spraw, którymi już się zajmuję po wnioskach mieszkańców (pomijając walkę o prawidłową nazwę mostu).

np. likwidacja straży miejskiej, a przy okazji fotoradarów na Modlińskiej, a przynajmniej podniesienia tam ograniczenia prędkości co najmniej do 70km/h

# podroznik

19.11.2012 12:24

Akurat Ci Straż Miejską ktoś zlikwiduje albo fotoradary. Jak HGW nie przekonasz, to nic z tego.

# Matka Madzi z Sosnowca

19.11.2012 14:35

W kilku miastach zlikwidowano już straż miejską. W większości przypadków była to oddolna inicjatywa mieszkańców, ale był też przypadek, że na ten pomysł wpadły władze miasta, słusznie uznając SM za instytucję całkowicie bezużyteczną.

# antyurzędnik

19.11.2012 20:20

Generalnie zajęciem strażników jest ściąganie mandatów za złe parkowanie. Niewiele więcej wnoszą, a i z tym sobie nie radzą. Koszty ich funkcjonowania są wyższe od ściągniętych opłat, ale jest to miejsce gdzie paru znajomych króliczka ma zatrudnienie i gdzie można trochę podatkowych pieniędzy zmarnować bez większego problemu ( o przetargach nie wspomnę). Dlatego nikt tak łatwo z partii rządzących nie zlikwiduje straży.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

19.11.2012 22:12

Oczywiście! Bo niby kto inny, wiernie na pierwszej linii, utworzy taki piękny szpaler "ramię w ramię - chłop przy chłopie", jak onegdaj ta właśnie formacja na Krakowskim Przedmieściu? I zastygnie niczym "rudy Mundek, Ziutka druh" w oczekiwaniu na Znak! Z ratusza.

# Misiek

20.11.2012 07:51

Straż Miejska to takie jak dawniej ORMOWSKIE zbrojne ramie przewodniej rządzącej siły politycznej tylko , że sowicie opłaca. Nikt tego nie zmieni gdyż każda opcja polityczna dąży do przejęcia władzy a więc i synekur dla matek żon, ciotek.... i taka jest prawidłowość.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.11.2012 09:42, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 20.11.2012 09:54

Matko Dzieciny ( biednej dzieciny Krzysiu, żebyś nie miał wątpliwości wraz z Piórami), co ci się przez ręce, z milanezowego kocyka na bruk ulało!
Wychodzi na to, niunia, że twój "pijarowski" potencjał wyczerpał nadzieje speców od reklamy z Platformy Obywatelskiej?!
Teraz, pogramy sobie bombą... ha, ha, ha...! Bomba dobra! Na kryzys.

# z Dąbrówki

20.11.2012 14:43

Zainwestowano w fotoradary, aby je likwidować? To by dopiero zaraz ktoś dał zarzut niegospodarności.

 tarantula01

21.11.2012 17:49, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 21.11.2012 17:49

Nie zawnioskuję o likwidację fotoradarów, bo także m.in. o nie występowałem. Stanęły przy nieosygnalizowanym (jednym z dwóch - drugie jest przy Drogowej) przejściu dla pieszych przez ul. Modlińską.
Co do podwyższenia prędkości na Modlińskiej, to podzielam opinię, że powinna tam być prędkość w stronę centrum:
a) odcinek: gr. miasta - przejście przy przystanku Winnica - 70 km/h
b) rejon przejścia - jak obecnie albo nawet 50 km/h. Dlaczego? Bo jest nieosygnalizowane, a Modlińska jest tam szeroka i piesi naprawdę boją się tam przechodzić. Chyba że fotoradar poprawi bezpieczeństwo (a poprawi, bo nie będzie tam jadących 100 - 120 km/h).
c) odcinek: wspomniane przejście - przejście przy Drogowej - 70 km/h
d) rejon przejścia przy Drogowej - jak obecnie (60 km/h) lub 50 km/h. Argumentacja jak dla poprzedniego przejścia, tylko tu nie ma fotoradarów, więc może przeważyć ograniczenie do 50 km/h.
e) odcinek przejście przy Drogowej - TMP - 70 km/h.
f) rejon TMP - bez zmian.
g) TMP - Kowalczyka - 70 km/h
h) Kowalczyka - kanał żerański - 50 km/h: ze względu na stan nawierzchni (tak interweniowałem o odnowienie; jak zostanie wykonane to 70 km/h)
i) kanał żerański - Trasa Toruńska - 70 km/h
W stronę Legionowa analogicznie, z tą różnicą, że odcinek Ekspresowa - TMP: 40 km/h (powód ogromne koleiny; tu też już wnioskowałem niedawno o odnowienie nawierzchni).
Gdyby ktoś się nie zgadzał z ograniczeniami do 50 km/h, to zorganizuję jego spotkanie z mieszkańcami rejonu Winnicy, czy Drogowej. Albo niech ta osoba zaparkuje w rejonie tych przejść i parę razy spróbuje przejść przez te przejścia dla pieszych.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

21.11.2012 17:49, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 21.11.2012 17:49

Nie zawnioskuję o likwidację fotoradarów, bo także m.in. o nie występowałem. Stanęły przy nieosygnalizowanym (jednym z dwóch - drugie jest przy Drogowej) przejściu dla pieszych przez ul. Modlińską.
Co do podwyższenia prędkości na Modlińskiej, to podzielam opinię, że powinna tam być prędkość w stronę centrum:
a) odcinek: gr. miasta - przejście przy przystanku Winnica - 70 km/h
b) rejon przejścia - jak obecnie albo nawet 50 km/h. Dlaczego? Bo jest nieosygnalizowane, a Modlińska jest tam szeroka i piesi naprawdę boją się tam przechodzić. Chyba że fotoradar poprawi bezpieczeństwo (a poprawi, bo nie będzie tam jadących 100 - 120 km/h).
c) odcinek: wspomniane przejście - przejście przy Drogowej - 70 km/h
d) rejon przejścia przy Drogowej - jak obecnie (60 km/h) lub 50 km/h. Argumentacja jak dla poprzedniego przejścia, tylko tu nie ma fotoradarów, więc może przeważyć ograniczenie do 50 km/h.
e) odcinek przejście przy Drogowej - TMP - 70 km/h.
f) rejon TMP - bez zmian.
g) TMP - Kowalczyka - 70 km/h
h) Kowalczyka - kanał żerański - 50 km/h: ze względu na stan nawierzchni (tak interweniowałem o odnowienie; jak zostanie wykonane to 70 km/h)
i) kanał żerański - Trasa Toruńska - 70 km/h
W stronę Legionowa analogicznie, z tą różnicą, że odcinek Ekspresowa - TMP: 40 km/h (powód ogromne koleiny; tu też już wnioskowałem niedawno o odnowienie nawierzchni).
Gdyby ktoś się nie zgadzał z ograniczeniami do 50 km/h, to zorganizuję jego spotkanie z mieszkańcami rejonu Winnicy, czy Drogowej. Albo niech ta osoba zaparkuje w rejonie tych przejść i parę razy spróbuje przejść przez te przejścia dla pieszych.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# ASFDS

22.11.2012 23:02

TO MIAŁ BYĆ MOST PÓŁNOCNY I TAKI MA BYĆ!!!!!!!!
DALEJ GLOSUJCIE NA TO PO I HGW (OBECAŁA METRO NA TARCHOMINIE A WY FRAJERZY NADAL NA NICH GLOSUJECIE!!!!

# ASFDS

22.11.2012 23:03

MOST JEST PÓŁNOCNY !!!!!!!!!!!
JESLI MA BYC INNA NAZWA TO LEPIEJ GO ZBURZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy