REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pusto jakoś i smutno się tu zrobiło

# Mieszkaniec

14.11.2003 12:53

Czy nie uważacie, że od kilku dni jest tu jakoś pusto i smutno? Jakby wszyscy na coś czekali. Chciałbym się mylić, ale gdzieś w środku czuję, że wiem na co. Spadła jakoś aktywność nas wszystkich. Nastawiliśmy się raczej na czytanie, niż pisanie. Ale jego już nie ma, więc osiągnęliśmy to, co większość z nas chciała. Z perspektywy czasu jednak bardzo się nad tym zastanawiam, czy mieliśmy rację i ilu tak naprawdę ich było?

# nicka

14.11.2003 15:46

mam nadzieję, że wszystko za jakiś czas się unormuje, bo od pewnego czasu każdy temat bombardowany był przez niego. Ale jak przeczekamy parę dni, może tygodni, to będzie jak dawniej. Tylko czy ktoś wtedy tu zajrzy?

 Ptysia

14.11.2003 18:31

jak był Rzaba to było fajnie......

REKLAMA

# fanka-mieszkańca

15.11.2003 00:32

Mieszkaniec wypełni nam forum swoją wysublimowaną inteligencją i uwodzicielskim poczuciem humoru

# dotychczasowy Mieszkaniec

17.11.2003 08:35

Na Białołęce mieszka kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców, więc nie dziwi pojawienie się drugiego Mieszkańca na forum.
Fankę (?) zapewniam, że powyższy ton "syna marnotrawnego" jest mi obcy i "upierdliwość" pozostanie na tym samym poziomie.

# aetgq

17.11.2003 11:20

piotrek z odkrytej się nie udziela i dlatego nie ma zbyt dużo postów :-)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024