REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# ddd

04.04.2020 13:25

Wizyta u chirurga stomatologicznego odwołana, u okulisty również. Mam jeszcze dwie na czerwiec. Na razie nie odwołane. Wszystkie odwołane na czas nieokreślony. I nie można się zapisać np. na wrzesień. To jakaś paranoja. Na tele wizytę też się nie można "zapisać" z dnia na dzień. Ostatnio dostałem propozycję terminu na 30 dni. Pomijam już możliwość kontaktu. Miałem komunikat, że jestem 10 w kolejce i mam czekać. Po 56 minutach jak już byłem drugi, połączenie zostało przerwane. I trzeba było ponownie czekać

# Mija

25.05.2020 19:55

Ciąży faktycznie nie da się prowadzić zdalnie, ale już wypisac receptę na tabletki antykoncepcyjne owszem. W sumie to najlepsza i najszybsza metoda. Lekarz ginekolog przecież nie bada co miesiąc pacjentki przed wystawieniem recepty ;)

 helennka

19.06.2020 12:11

W ciąży to wiadomo, że inna sytuacja, ale ja np miałam wideoporadę z centrum Corten Medic w kwestii zębów i wszystko przebiegło bardzo sprawnie, więc ogólnie to polecam.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy